• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
dobré ránko....tak moja teplota dnes 36.6....tak neviem....myslela som že dnes stúpne,som z toho jeleň. tak teraz neviem či je to ovu,alebo nie. ale sedelo by to,lebo ma boleli aj vaječníky. ale čo tá nízka teplota :unamused:
16. bře 2011 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
No jasné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dorazil presne o polnoci.
Len ráno ako prvé, čo bolo mi povedal, že dnes by už nedošiel už keby aj čo bolo, že bol totálne KO. :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hod grafik
16. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 hod grafik aj ty :slight_smile: chudacik muz, musel mat "len" sex hahah..
ale niee, ved soferoval naspat kvoli tomu, fakt je super :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jáj aj by som hodila,ale neviem sa zaregistrovať na ff a nechápem že prečo. všetko som spravila správne a nejde mi to. dokonca mi jania023 poslala aj pozvánku a nič. aj včera som sa skúšala zaregistrovať a nič.
16. bře 2011 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Práve hovoril, keď došiel, že sa v aute už tešil.
On práve s tým aj rátal, že si takto odskočí. len sme práve nevedeli ako na to som.
http://www.fertilityfriend.com/home/328d54
16. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ale som hrozne zvedavá na dnešný ovu test.
16. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale jak nic ?? neposlali ti email ??

@janula123 tak aj ja, dnes by mal byt plne pozitivny, aj mas trosku pokles.
16. bře 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ,to fakt mužík došiel? tak môj by sa riadne naštval, keby že som sa ho opýtala či príde? :grinning: :grinning: :grinning:
jeeej, zlatého máš muža... :wink: :wink:
16. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Normálne som zvedavá.
16. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka proste nič,žiadny email,nič a to som skúšala veľakrát a stále to isté. ale mám spravený graf na womenzone,tam mi to išlo. ale neviem ho hodiť sem...
16. bře 2011 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna On s tým rátal, len nevedel, či včera alebo dnes.
Jeho šéf a mu teraz aj bude smiať. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELEB, tak neviem ako ti poradit... a niekto tu nema grafik na WOMANZONE aby ti poradil, ako to vlozit ??
16. bře 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe A ak by si ten grafík uložila ako obrázok a ten sem potom vložila?
16. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 skúšam,ale zatial sa nedarí....včera mi nejako blbol comp,ale dúfam že som ho dala do poriadku. ma šlahne,že to neviem sem hodiť,aby ste ho videli :angry:
16. bře 2011 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky tak som ho tam vložila,tak neviem či ho bude dobre vidieť....
16. bře 2011 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe máš to nejaké divné :wink: , tých 36,7-36,8 ti nebola chorá, alebo si nemerala neskôr, išla neskôr spať a pod.? :confused:
16. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna chorá som nebola....a to záleží aj na tom kedy ideš spať? a ráno meriam vždy rovnako,rozdiel niekoľko minút....a prečo sa to zdá divný?
16. bře 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemas ovulacny test ??.. inac ovulka nie je stale v den takeho poklesu, ten velky pokles byva tak 2-3 dni pred ovulkou...
16. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , no mal to by byť 6hodinový spánok a áno, niekedy to môže skresliť ak sa "dobre" nevyspíš...
divný preto, že už by to malo rásť a tebe to klesá, ale neboj ešte je čas ísť hore....
ale 36,7, 36,8 sa mi zdá veľa na predovulačné teploty - poovulačné si mala okolo 36,9-37,1? či koľko si mala ?
16. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ovu testy si nerobím....a včera nebolo ani ťuťu-muťu,lebo drahý bol unavený a hnilý
:unamused:
16. bře 2011 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no z min.mes. nemám predovulačné,iba poovulačné...lebo som až vtedy začala merať. tak neviem aké mávam.
16. bře 2011 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem 6DC a do ovu daleko :slight_smile: manzel me potesil,stezoval si ze mam MS a neni sex,tak mu rikam,tak me oplodni a MS nebude a on hned at si tu ovu hlidam,ze me oplodni :slight_smile:))
16. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale ved v pohode, ovulka este nebola, este si nestupla, ale dnes sa pre istotu snazte.
16. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka tak ten moj to ma vymyslena inak..ze coked pride ovu pocas noci a my to nestihneme :grinning: vobec nieje vybity? :grinning: takze povinne kazdy 3 den uz mi z toho harasi :angry:
16. bře 2011 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka to je hezké :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som z tých grafov uplne šiši.... :unamused: musím dnes drahého nejako ukecať lebo dnes má náročný deň a ešte ide pozrieť jeden dom čo musia prerobiť,tak uvidíme...ozaj a ešte keď sa do ťuťu-muťu ako dlho ležíte ešte v posteli?
16. bře 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023, čo dávaš tomu tvojmu jesť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
môj keď je unavený, tak môžem aj tancovať okolo tyče :wink: a nič.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ten moj je kuchar ta neviem cim sa to krmi ale tiez je mi to nejake divne :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten môj má svoje obdobia keď ho odháňam od seba lopatou a potom zase odháňa on mňa :grinning: :grinning: ale vždy sa nejako dohodneme :wink:
@sarafortuna no a okolo tyče som to ešte neskúšala :grinning: ja by som mohla len okolo vešiaka :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek