• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lenik_25
@elebe
Ja so aj alchemilku pila a kamoška mi tiež odporúčila ženský čaj gynastan, že jej ho lekár odporúčil tiež.
16. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ste ma vyhecovali dnes, tak som prvý krát skúsila :slight_smile: ja ho mám tiež trošku silnejší ako je vidieť na obrázku, tak som sama zvedava :wink:
16. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna máš zlatého mužíčka....aj ten môj je taký a vždy hovorí že všetko bude :wink: ale keď ja mám 30rokov a bojím sa či nie som stará na 1 dieťa a takéto pochybnosti mi behajú po hlavičke :unamused:
16. bře 2011 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe haha, teď se směju já, když si představím tvého chlapa, jak drbe :grinning: A to by ses divila, co nosí za drby můj chlap z posilovny a jak se tam namachrovaní kulturisti baví o tom, co bylo v těch přiblbých seriálech a co třeba primář v Ordinaci v růžové zahradě a že musej rychle docvičit, aby stihli Ulici :grinning: Je to někdy sranda :grinning:
Alchemilka dobrá, piju třetí den a MS tolik nebolí a hned bylo krvácení slabší. Zkusím ti najít víc info.

@janula123 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
16. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 , len to musíme sledovať či to silnie... :wink: :wink:
inač, mne sa cca 1-2 mesiace dozadu snívalo, že som rodila (doma na roztiahnutom gauči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a aj že som našla na tehu teste druhú čiarku - a ten test bol veľký ako kancelársky papier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a od vtedy je toto prvá ovulka... tak hádam :grinning: :grinning:

ale ja v piatok vytriezvem... :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no on ešte aj na ulici ludí ohovorí,vieš jak dobre sa s ním klebetí :grinning: :grinning: a aj také ženské zvyky má....manikúra,pedikúra,kaderník,handričky....no proste ja,len vo väčšom vydaní :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , aj ja mám 30 rokov - a tiež sa cítim stará, no na druhej strane moje spolužiačky zo školy - zo SŠ sú ešte cca 40% nevydaté a asi 60% nemajú detičky... takže som v priemere :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no vyzerá to dobre...a keď ja som mala MS len 3dni a len takú slabú,tak keď to začnem piť,tak mi ju nezruší?
16. bře 2011 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , tak vy ste určite spolu dlho...!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ja som svojmu -po 2,5ročnom manželstve - nedávno prvý krát strihala nechty na nohách, lebo som sa už nemohla na nich pozerať... :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe takže takovej metrosexuál :grinning:

@elebe MS by ti neměl zrušit, ale upravit. Je fakt, že MS je u mě teď slabší, ale oni tam píšou, že tě zbaví toho zbytečného špinění před a po ms a čistě proběhne MS a konec, čisto.
16. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna :grinning: :grinning: :grinning: máš ty divoké sny :slight_smile:
ale neboj v piatok nevytriezveš a keď tak znovu nasadíš ružové okuliare a ideš ďalej :sunglasses:
odbieham od sporáka, varím halušky :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna aj ty máš 30? inak aj ja mám také spolužiačky čo nemajú deti a niektoré dokonca ani partnera.....my sme spolu 3roky a dokonca drahému aj obočie trhám,lebo inak by ho mal jak Brežnev :grinning: :grinning: on je kancelárska krysa a fiflena. ale mna to teší že ho nemusím napomínať,ostrihaj si nechty a tak. dokonca má svoju vlastnú manikúru :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna si to představuju :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe To máš dobrý, to já na dlouhý nehty upozorňuju. Hlavu mu beru mašinou, ale na tom si zakládá. A taky si vybírá vůně a poctivě se holí a pěkně oblíká.
16. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no on je fajnová huba,ale roboty sa nebojí,lebo popri práci chodia aj mna fušky,prerábajú,stavajú,proste všetko....keby si videla čo všetko a ako nám porobil byt,furt niečo vymýšlame :grinning:
16. bře 2011 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 ani nehovor,my máme rovnaký počet sprchových gelov,parfémov a šampónov...keď si kúpim ja,tak musím aj jemu :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes tu ma každý bujnú fantáziu a predstavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@tinara23 , jasné že to nebude tragédia... lebo mám v zálohe ešte fytosóju, keďže k dr. idem cca na 6DC a prípadný clostil už nestihnem...
a dosť som aj reagovala na pracovné ponuky, takže už sa trošku uberám aj týmto smerom... som zmierená, lebo už je marec a v júly bez centa byť nie je sranda...
najlepšie by bolo otehotnieť a podpísať zmluvu... prípadne naopak - s odstupom 1 týždňa.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe Tak to máš šikovnýho chlapa. Fakt. A určitě se s ním nenudíš, to je fajn :slight_smile:

@sarafortuna Dneska je tady obecně sranda, asi všichni jedli vtipnou kaši :grinning:
16. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , tak ten tvoj je zvláštna kombinácia - aj dbá o seba a aj vie tvrdo pracovať... to je možno 1 z milióna... :sweat_smile: :sweat_smile:

16. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
fiii, pisete dneska jedna radost :grinning:

@elebe neboj, este ovu dojde... ked merias len prvy cyklus, nevies, kedy byva ovu, tak len meraj a nehadz hned flintu do zita :wink:
16. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 jj u mna bol este silnejsi... hold uz len cakat ... :wink:
16. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@erika3011 :grinning: ja som ich mala sice v limite ale aj tak to skoncilo ms..ale nevadi ..jar zacina tak sup sa do snazilkovania :grinning:
16. bře 2011 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ahoj ja som prve babo mala na 27 a poviem ti je to ako vyhrat v sportke...super pocit :grinning: na deti niesme nikdy velmi stare :grinning:
16. bře 2011 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no ale niekedy vie byť aj mrchavý....ale to asi každý. akurát som ho zaviezla na fušku,tak som zvedavá aký bude večer....
16. bře 2011 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna však to aj ja som mu to hovorila,ale hold je taký....to by si mala vidieť tie rituáli keď dojde domov po fuške... :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no len divné je že ma bolia prsia a aj vaječníky a dnes som mala aj taký biely výtok....a tak mi to nesedí s tou teplotou :unamused:
16. bře 2011 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 ja som tiež nechcela mať bábo mladá,ja som v mladosti veľa cestovala a fakt som na dieťa ani nepomyslela. a teraz keď ho chcem,tak mám pocit že som stará :frowning2:
16. bře 2011 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky, kuken na moje ovu testiky, prosim :sweat_smile:

co myslite na ten najvrchnejsi? :sweat_smile:
16. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no ja si síce ovu testy nerobím,ale ten najvrchnejší vyzerá veľmi dobre. a kedy si si ho robila,dnes? už aby sme mali také aj tehu testy....to by bola paráda :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek