• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe to som si robila teraz o pol stvrtej... 9DC
16. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tot je 9DC? nejako skoro ovulka,či?
16. bře 2011 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe u mna normal, kebyze je teraz...
16. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ficim ja teraz este daco povybavovat, nakuknem vecer :wink:
16. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aj ju cítiš? alebo hlien? mňa teraz bolia vaječníky a dnes som mala aj biely výtok a tak si myslím že ovu,ale mne zase nejako nesedia teploty :frowning2: tak keď máš takýto ovu test,tak šup šup pod perinku :wink:
16. bře 2011 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no este by som povedla, ze malinky kusticek chyba, ale teoreticky ho mozme povazovat za poz.
16. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe predvcerom silne bolesti, krasny hlienik, ukazkovy krcok... vcera menej bolesti, hlienik, krcok sa posunul nizsie... a dnes iba pobolievanie, ake mavam v priebehu cyklu bezne, hlienik uz je kremovo-lepkavy a krcok dolu... takmer zavrety :unamused:

@lauritka no vzhladom na to, ze som zvyknuta dost pit (aj ked som si teraz davala bacha, kolko a kedy pijem, ale aby to bolo na 100% podla "pravidiel", tak sa mi to asi tak nepodarilo :unamused:), tak asi ten tuk naviac, co chyba k dokonalosti, uz nedosiahnem :rolling_eyes: este vecer spravim jednu fotku, teraz to bolo fotene dost kratko po ocikani a viem, ze najlepsie vidno vysledok az o take 3-4 hodinky...
16. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ukážkový krčok a to čo....
16. bře 2011 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe akoze uplne hore, takmer nedosiahnutelny, velmi makky a otvoreny...
16. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jj jasne, niekedy sa uplne ten vrchol nevystihne.. teda ten uplny sialene ukazkovy test :grinning:
ale je dobre ze mas aj bolesti aj hlien, podla toho sa mozes orientovat.
mne uz posledny den nizkej teploty pomaly nic nie je... aj krem sa kazi na kremovy a bolesti ustavaju.
16. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jáj tak to som ešte neskúšala,ale pri ťuťu muťu ma to zvykne zabolieť,tak to je krčok?
16. bře 2011 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky moje, tak som si dala ibalgin, trosku som si pospala a hlava konecne neboli.... nabrala som odvahu, znova testla a NIC!!!! :angry: uz aj ja chcem najst test s dvoma ciarkami, da sa to niekde taky kupit?
16. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ti závidím,mňa tak bolí hlava jak koňa,si ju idem namastiť krémom :unamused: a koľký deň so DPO?
16. bře 2011 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jemine, mna bolela uz od desiatej a teraz sa rozprsalo, takze mozno bol blby tlak. ibalgin zabral :stuck_out_tongue_closed_eyes: som 13DPO :confounded:
16. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka takže už by si mala mať MS?
16. bře 2011 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, chcela som napisat HLIEN sa kazi na kremovy, nie krem :grinning:
16. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka jaaaj to keby som vedela... :sweat_smile:
16. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kremovy hlien značí ms? ja ho mavam od ovu kremovy a dnes aj včera vo väčšom množstve.. tak mi to asi pride onedlho :unamused:
16. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked zistim, tak nakupim vela a tiez budem zasobovat ostatne ako ty :wink: tebe poslem ako prvej, moja :grinning:
16. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 @lauritka teraz vas citam, ze kremovy hlien je pred ms? boze, ved to mam posledne 3 dni.... tak ja som uz jasna, do kelu :unamused:
16. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka však to aj mna to prekvapilo... potom som už jasná aj ja :unamused:
16. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 tie blbe grafy nas vzdy nalakaju a potom toto.... ale pokial tu nie je mrcha, tak sme este nic nestratili :wink:
16. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 nie stale, kremovy moze byt aj v tehu... ja vacsinou " vysycham" pred MS :grinning: po ovulke niekedy vela kremoveho, az sa tesim a potom prd :rolling_eyes:

@ftinka jeej si zlata, dakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@ftinka už len čakať čo z toho vznikne :sweat_smile: ...ja budem o take dva - tri dni jasná, ak to nepríde testujem..
16. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby keď tak o tom rozprávate,tak aj mne dnes začal krémový výtok....tak teraz čo to moje hlúpe telo robí....vôbec sa nespráva ako by sa malo :frowning2: :unamused:
16. bře 2011 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/prosakla-deloha/
kdybyste některá mohla se na můj problém mrknout, byla bych vám moc vděčná.. děkuji budoucím tehulkám i nastalým maminkám :wink:
16. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj, kočky mňa porazí :grinning: :grinning: :grinning:
piatkový pohovor mi presunuli na pondelok a teraz mi volali z tej čsob že ZAJTRA... do pivnice, ja tu nemám ani čo obuť, iba moje "galoše" - seriózne čižmy tu nemám... trebalo mi to? teraz ráno k našim a odtiaľ na pohovor... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to chcem tak veľa? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
radšej doma zadarmo hladkať bruško, a nie takéto stresy... :frowning2: asi to odfláknem :confounded: :confounded: :confounded:
16. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu z práce a jsem úplně vyřízená :frowning2:
16. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Nudit se nebudeš :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek