• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@sarafortuna mno tak toto je dobrá myšlienka :grinning: :grinning: takto som sa na to ešte nepozerala :wink:
16. bře 2011 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna prostě to na mě padlo, asi i počasím, už i u nás v Praze prší
16. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , tak možno sa tam niečo deje... :wink: nesmieš to tak brať, veď vieš dobre že MS bolesť resp. niečo podobné ako MS bolesť je tá dobrá bolesť :wink: , takže to je nepodstatné...
16. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna já naštěstí práci mám a jsem za ní ráda, ale člověk nikdy neví, co bude
16. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna já těmto věcem nepřikládám význam, nemá cenu se pozorovat, vždy to vede ke zklamání
16. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@depa drzim palce :dizzy_face:

@tun1ska a robila si nieco ine ako inokedy ?? daj nejaky tip, albumik nerobis ?? prid sa sa pochvalit aj na emimino, baby sa potesia. :grinning:
16. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , tak neboj... po daždi vyjde slniečko :wink: :wink: :wink:
občas sa musíme aj "vydepkovať" :confounded: :confounded: :confounded:
16. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna u mě se objeví vždy v nejméně vhodný okamžik, teď bych měla doufat a těšit se a místo toho nálada na bodu mrazu
16. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som teraz chytila také tlaky ako keby som mala dostať MS....ale to by bolo veeeelmi skoro :unamused: tak čo by to mohlo byť?
16. bře 2011 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no teraz to mam ja tak... ak je teda dnes alebo bude zajtra ovu a nemeriam a nerobim ovu test, tak podla hlieniku, krcku a bolesti by som si myslela, ze uz som aspon 1-2DPO dnes...

@elebe no moze byt, ze ked muzik viac pritlaci, ze je to prave do krcku... :slight_smile:
16. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 včera nič nebolo,lebo priateľ zaspal jak bábo,ale tri dni predtým každý deň a každý deň ma to aj zabolelo.....a teraz mám tie tlaky a bolia ma kríže....takže ovu?
16. bře 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
este raz suchnem ovu testiky, tie iste, co popoludni :wink:
ten vrchny sa fakt este dofarbil :confused: :dizzy_face:
16. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moze byt, ze ide ovulka... pokial mas cykly okolo 30 dni, tak niekedy teraz je akurat vhodny cas na ovu :slight_smile:
16. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja kukám na tie tvoje testy a ten vrchný vyzerá super :wink: ale v tomto ti asi lepšie poradí lauritka,ona je expert :slight_smile: no dnes musím prepadnút drahého a keď bude unavený tak si našu dcéru urobím sama :grinning: :grinning: a uvidím ešte zajtrajšiu teplotu
16. bře 2011 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , neviem či zajtra vydržím neočúrať aj tehu test :wink: :wink: :wink: uvidíme...
16. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 takto uz vyzera lepsie. :wink: mozes ho brat ako pozitiv.
16. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dosli ovu testiky,tak uz aby byla ovu a doufam,ze na spravne strane :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka proste som sa na to vykašľala a povedala si, že práve v januári by som nechcela otehotnieť, lebo vo februári ma čaká lyžiarský inštr.kurz ....doslova som to nechcela...a ľaľa..pošťastilo sa... album ešte nerobím, nemám fotky z usg a môj gynekolog ma se....ehm..."kaká", pretože mi urobil usg v 7tt a ďalší ma čaká až v 16 tt po veľkej noci, čo sa mi nezdá, lebo mi akosi nesedí, že v 12tt nerobí...a ešte kopec iných vecí..beriem to teraz tak, že už ako bude, nechávam to na Toho hore a viac už nezmôžem...som pripravená na taký či onaký scénar....a nebrala som žiadne vitamíny ako predtým, žiadna alchemilka, žiadne femi kvapky...asi tak :dizzy_face:
Držím stráááášne palčeky aj tebe, lauri....ani nevieš ako... :pensive:
16. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @tinara23
dobré ráno,
tak ja som ocikala ovu test a už podľa farby moča som predpokladala, že bude dnes slabší..
a tak sa aj stalo.. :unamused: :unamused: :unamused:

myslím, že to nemá takmer žiadnu výpovednú hodnotu, keďže včera bol moč takmer taký tmavý ako jablkový džus a dnes len taký asi ako slabý "šampus" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
no ale tehu to asi nebude, lebo by to bolo aspoň také ako včera :confounded: :confounded: :confounded:, hoci je pravda, že úplne nezaschol - no tie testy pri zaschnutí skôr zblednú ako stmavnú. Ale aj tak si ešte nádeje nedám vziať nejakými ovu testami :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a ty ako Tinara? :wink:
17. bře 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2d69db test negativní :frowning2:
17. bře 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , neboj, si len 9DPO... nie každému ukáže tak skoro... preto som dnes netestla - radšej až zajtra a zajtra to bude mať u mňa už vyššiu dôveru. Ja som totiž pri minulom tehu nemala ducha ani na 12DPO ráno, ani na 14DPO - POOBEDE... až na 15DPO ráno... je pravda, že to nebola "zdravé" tehotenstvo, ale aj tak si myslím, že proste sú kočky, ktoré sa to tak skoro nedozvedia... :wink:
17. bře 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak ja dns ešte klesla.
http://www.fertilityfriend.com/home/328d54
@lauritka Žeby sa ovu už blížila?
17. bře 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 , možno bude dnes..
17. bře 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Ešte nevešaj hlavu. Súhlasím so sarou, nie každému ukáže test tak skoro. Teplotka sa stále drží, tak nech aj vydrží. :wink:
17. bře 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Teplotku máš peknú. :wink:
Bodajby si mala pravdu, aby bola dnes. Bo to čakanie je o ničom. Človek si už aj sprostosti namýšľa. :slight_smile:
17. bře 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna
@janula123 Děkuju za podporu :frowning2: jsem nějaká rozhozená, počasí tomu nepřidá. Nejraději zalézt do pelechu a nevylézt.
17. bře 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Tobě držím palečky, teplota vypadá víc než dobře :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tun1ska ani tehu grafik si nerobila??.. sranda, ze si povedala, ze nechces a basta. skusim aj ja ?? :grinning:
@sarafortuna takze si ani nehodila tehu test co ? :slight_smile:

@janula123 no nevadi, zajtra by si mala stupnut, hadam bojovnickovia vydrzia :wink:
17. bře 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , som podľahla pokušeniu a testla som si aj tehu.. a tiež je biely .... :frowning2: :frowning2:
tak ja už to kašlem, a otestujem už iba v nedeľu - ak nepríde mrcha...
to sa nedá odolať, keď si človek namýšľa - radšej vedieť pravdu, jak sa zbytočne naivne naťahovať.
Ale ako som písala, z vlastnej skúsenosti viem, že ešte to nemusí nič znamenať - ešte tam 20%-nú šancu mám.

@tinara23, sorry - nevydržala som... :wink: :wink:

ale niekto už by mohol napísať pozitívne info :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek