• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@sarafortuna no lenže to musíš naháňať zmluvy... :unamused: :unamused:
17. bře 2011 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: na to by som nervy nemala, hlavne teraz, ked ludia nemaju prachy. no obdivujem ludi ktori dokazu presvedcovat :sweat_smile:
17. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , neplatím si zatiaľ, lebo mne stačí tých 26týždňov a 270dní budem mať pri sčítaní z minulého zamestnania... ale už som bola po tlačivo... takže čakám iba na pokyn z tehu testíka.... :wink: :wink: to si už pôjdem, hoci ani // nie je záruka že bábo bude... :confounded: :confounded:

tiež som sa včera pýtala sama seba, že načo reagujem na tie ponuky, keď do práce ešte ísť nechcem... :confused: :confused: , hoci keby sa mi to oplatilo trochu viac ako táto, a vyhovovali by mi aj iné veci, tak by som išla :sunglasses:
17. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , áno, musíš zháňať, no je to práce normálne na ich pobočke - práve preto som išla aj na tie pohovory... robíš normálne pod čsob
ten čo tam chce byť dlho a zarábať, tak tie 3 mesiace "prekusne" - ale mne ide práve o to zamestnať sa na 3-6 mesiacov... priniesť domov prachy a keď budem tehu tak čaute-papááá a budem doma leňošiť...
no asi bááárs špekulujem... :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna však, ale keby sa sa poistila skôr možeš to využiť aj na PN na rizikové, keď ti skončí podpora a nebudeš mať žiaden príjem to dobre padne :wink:
ja som tiež na posledný konkurz išla s tým, že veľmi tam nechcem ís ť (to tam čo ma tak milo privítali) a inak slubili, že sa 15-teho ozvú aj keď to bude negatívne a figu sa ozvali, takže hneď si spravíš názor. Ja idem od 5.4. na PN práve z DNP a uvidím čo ďalej potom :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky zo ZAPADU,
ten váš včerajší dážď je dnes už aj u nás... a riadne prší, priam slabo leje
17. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , len ja len tak PN nedostanem... :wink: :wink:
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale však ako tehotná by si gyndoša prehovorila si myslím :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna veru tu v BB leje od včera večera, hrozné :angry:
17. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no moja ono by to bolo blbé keď by si preliezla tie tri mesiace a keby sa ti už mal zvýšiť plat,tak by si ostala doma :unamused: a aký je vlastne výsledok pohovoru? ty si z východu? aj ja som sa tam narodila,v Rožňave :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , ako tehu hej... ale kto mi dá záruku že budem tehu... ?
keď už toto teraz nebude tehu - tak neviem... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , ja proste o mnohých veciach špekulujem a to je chyba, lebo život neplynie tak ako chceme my, ale ako sa chce jemu.. :unamused:
17. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jasne, že záruku ti nikto nedá :unamused:
ja tento mesiac tiež nejak verím, ani neviem prečo, možno preto, že celý tento cyklus bol nejaký iný, ale už vidím aká budem zase sklamaná :confounded:
17. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , a je to vierohodné porovnávať tie ovu testíky keď boli robené v inú hodinu... ? či na tom nezáleží?
ja si nechcem vyničiť všetky zásoby :wink: :wink: :wink: :wink:

a inač ma nejako čudne bolí podbruško, tak do strán, do stehien... ja som si už dávno tak nenamýšľala ako teraz :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna teraz mám najnovšie brouka v hlave s tými ovu testami, keďže je dnes trošku silnejší :grinning:
17. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no to ja neviem, ja som pre istotu ešte jeden ocikala presne v tom istom čase ako včera a ten je o štipinku tmavší :unamused:
17. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna keby všetko plynulo tak ako chceme,to by bol život :sunglasses: :sunglasses: ani mne všetko nevychádza a aj si polpačem....ale priateľ mi vždy hovorí že sme zdraví,mámá v podstate všetko a že všetko ostatné príjde.... :wink: :wink:
17. bře 2011 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , ale je to čudné.. ako sa to môže porovnať? :confounded: :confounded:
lebo ja som fakt mala ráno slabý moč - pila som večer urologický čaj - a o 1,30hod v noci som bola cikať...
testy som ocikávala o 6h
takže ja tým ovu testom neprikladám až takú váhu...
ale ty máš takú nádej... :wink: :wink: :wink: :wink:
17. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja to tiež beriem s rezervou, ale štipka nádeje v kútiku duše ostáva :wink:
17. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , mne nádej zoberie až poriadna mrcha... ani špinenie a slabé krvácanie ma nepresvedčí... alebo test na 15DPO - kebyže sa takého dňa dožijem... :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna chtěla bych mít tvůj optimismus
17. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to já spíš, čím déle cyklus trvá, tím víc ztrácím energii
17. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , ale to bude asi mojou skúsenosťou... mala som tehu, graf už padal dole a na 14DPO či kedy sa zdvihol a test až na 15DPO.. niečo sa asi "posunulo" :wink: :wink:
tak ja asi preto, nedám na také reči, že na 12DPO musí byť poriadna čiarka... :wink: - nič nemusí.. :wink:
17. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sem tady nová. Snažíme se o druhé dítě. Myslela sem si, že s výrobou druhého miminka to bude rychlejší, než s prvním synem, ale nějak sem se spletla. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou nejlepší ovulační testy- zřejmě u mě ani tento cyklus nedošla ovulace, tak se chci zeptat, s kterým máte nejlepší zkušenost a jestli opravdu fungují. děkuji
17. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak mně se zatím nepodařilo mít ani jednou ducha, natož dvě čárky :frowning2: teď jsem testovala jen tak 9 DPO a nic, takže už ztrácím chuť do jakéhokoliv testování
17. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no moja je lepšie nemať ducha,lebo takto vieš že si,alebo nie si...a nie furt pátrať či tam voľačo je :confounded: je to o moc horšie,ver mi :wink: :wink:
17. bře 2011 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 neboj, ani ja som zatial ani ducha nemala a myslim, ze je to takto lepsie. aspon tie nadeje hned zhasnu... i ked stale tajne dufam, az pokial nepride mrcha (ako mne dnes rano :angry: )
17. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mám 4 pejsky, tak se věnuju jim :slight_smile:
17. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka práveže som ani nemerala vtedy ten januárový cyklus, hmmmmm... :fearful:
17. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Máš pravdu, je to tak lepší, ale už se těším na ten "náš" pozitivní testík
17. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek