• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ano ale len strasne malinko, ale aspon ten dnesny nemusim skumat pri okne ale je ho dobre vidno aj ked slabulilinko :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika, ak silneju, tak je dobre...ale obden je to najlepsie testovta, lebo hcg sa tak zdvojnasobuje...ale krvicka by bola naistejsia....a predtym si mala ake cykly, tiez si spinila aj v lutealnej faze?
24. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nespinila som vobec, mala som celkom normalne cykly pred potratom , potom sa to rozhadzalo, menzes som mala castejsie ako mal byt a cyklus pred tymto som zacala uzivat duphaston, po ovu som vsak tiez spinila 21 az 23 dc potom nic a od 26dc zas
24. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika, tak asi ti neostava nic ,iba cakat...skoda , ze dr ma dovolenku, mohla ti hned vziat krv :unamused:
24. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja som cakala ze hned zajtra mi zoberu krv na HCG a ked tak ihned duphaston :unamused: toto bude dôh tyzden :angry:
24. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ked to beriem z pozitivnej stranky tak aspon budem mat ustaleny cyklus konecne :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akoze ja sa viem tak vytocit :angry: co je to za lekarka, ze nechce predpisat duphaston, toto ja nepochopim....Sak je neskodny, maximalne tak pomoze, joj....
Titti ak mas dpma, tak si nasad 2x1 - teda ja by som nevahala ani sekundu, kebyze mam ruzovy tien na teste a spinim.....
24. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
titikka a ty mas duphaston doma?tak si ho nasad, vavenka ma pravdu.... ja som pochopila, ze nie , lebo v grafe mas naznacene iba urcity cas, ze si brala a dalej uz nie... :confused:
24. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej mam doma jedno balenie ale neviem co mam robit ved som sa na to vyslovene pitala ci si ho mam nasadit a dr ze nie az ked bude ciarka na teste naozaj viditelna-pozitivna a ak sa nerozbehne tak ma v piatok pozrie sonom a ked tak potom budem uzivat do 12tt ... je naozaj velmi slaba len taky "duch" hned spravim foto
24. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titti to su jasne viditelni duchovia :slight_smile:
No uz ako Ty uznas za vhodne, ale ja by som si nasadila Duph..... Urcite to fazulke pomoze. A - ak sa fazulke nepaci a bude chciet ist prec, tak Duph. tomu urcite nezabrani....
24. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za rady...nasadila aj nenasadila, uplne balancujem ... pockam este na zajtrajsiu BT
24. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaark kazde ditko musi po porodu schodit 15% sve vahy jak je plny vody jinak dneska uz vazime 920g :grinning: :grinning: :grinning:
A s muzem na mesici ano proste tak to mame obe ty s ovulaci a my s Danyskem kazdej malej krucek je oslava. :wink: :wink:

bodzom ja jsem zatim uplne v poradku jak psychicky tak fyzicky ja si nic nepripoustim.

evi jo takovej je zivot a nema cenu nadtim duma ted uz proc se tak deje no. :wink: Evi neboj ty taky budes cekat takoveho drobecka.
24. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar prajem vela sil, urcite to zvladnete :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaven no jo ted uz je dobre ted uz broucek zabojoval hodne. No snad uz se nic nestane no. A jak se mas ty???
24. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau aduš kotě, pusuju Tě :astonished: :astonished: :astonished: ale už zase musím pomale jít. Praha už volá. Stěhování v sobotu, ale ještě týden tu budu u mámy, bo jdu na NT v Brně :dizzy_face: Koukni do albíčka, mám tam takovej obrázek, je to samo i pro Vás s Danečkem
24. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynko uz se jdu juknout a az budes v praze napis mi jo. :wink: :wink: JA tu budu do Listopadu urccite.
24. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo, hajáte jako ve špitále spolu? A kdeže jste? U Apolináře?
24. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynko nene ja jsem doma a cekam az me povolaji k nemu, ale to bude zadlouho.
24. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar:přeju vám oběma hodně sil do dalších dnů.. :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨kkam je dekujeme moc.
24. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka, dobry napad ten progesteron :wink:
Zabudni na nezmysly typu nador a kongenitalna hyperplazia...to nie je nic pre teba. Rehotala by som sa do popuku, keby si o par dni vycikala dve //... Ale akokolvek, telo sa spamatava a vsetko speje k zdarnemu koncu, mozno trochu pomalicky ale urcite ano.
Uzivaj si LF a obcas sa cvicne mozes citit ak tehotne :slight_smile:

neda sa mi poslat IP, tak takto
24. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ved hej. MM povedal, ze ved tie pliagy ma za nasledok ZVYSENY progesteron, cize viac nez 50nmol/l a nie ten moj - normovy, stredny, uzasny 28 jednotiek :grinning:
takze: tesim sa, juchaaam, oslavujem. fakt som zvedava, co na to povie moja Dr :wink:

adus, kraaasna vaha! dobre ste si maleho urobili, dali ste si zalezat, to vidno :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tittika, ani ja by som s D nevahala a v den, ked najden // okamzite nasadim 2x1 :wink:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar aj ja sa tesim s vami a ze maly Danielko bojuje a veru rastie riadne rychlo ako sa na poriadneho chlapa patri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shaari no konecne ta osvietilo - aleluja, aleluja, alelujaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a uzivas si svoju prvú "elefkuuuuu" :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaark to ja jsem taky zvedava co ti nato povi a snazite se aspon kdyz uz je takova krasa a slava??? No snazili jsme se.

nelie je dekujem.
24. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, adajar je tu, držím Danielkovi silno prsty, všetkých 20, nech z neho rastie chlap. Prajem vám veľa síl.

shaarka: keď ťa už všetci presviedčajú, že si ovulovala, tak tomu konečne uver, babena!!!
24. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aby si vedela, ak sa tento cyklus skončí // tak nám všetkým, čo si nám neverila, dlžíš pozvanie na kávu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Držím ti prsty, aby to tak bolo.
24. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi to potom shaarka bude musiet zajednat celu kaviaren a dat na dvere napis dnes konikovske reserve :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To bola trefa!

Shaaaaaaarkááááááááááááá! Počuješ?
24. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Shaarka, ako tak sledujem tvoj príbeh, si to zaslúúúžiš...keď už môžem sa tu takto votrieť... :grinning:
24. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi, minewka no keby sa tu vsetky napočitame verim, ze by to tak bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam rada latte - shaari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru kulehu sme na nu usili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze shaaarinka :sunglasses: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek