• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
jj, plodiaca nedela :grinning:
20. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj ja sa idem dnes plodit :grinning: teda ideme :grinning:
20. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 to je ono, stupa, tesim sa a velmi drzim palce, vyzera to velmi nadejne aj ten 6 den bol pekny zahniezdovaci pokles :wink:
20. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 ach bodaj by ... však ak zajtra ms nepride.. pozajtra testnem
20. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka :dizzy_face: drzim palce, nech zamiesite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak takto dneska u mna: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
pomalicky to ide hore (a to som vecer mala cca 4dcl sampanskeho + vina a spat som sla az nieco po jednej, merala o pol siestej)
20. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 ja uz by som nevydrzala a testovala by som, viem ze nemas testy, no aj tak obdivujem tvoju trpezlivost :slight_smile:
20. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 ja som sa testla pred troma dnami a nič tam nebolo iba duch po limite.. ale to sa nerata, takych som už mala kopeeec
20. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 to bolo este skoro, ja som testovala od 9 dpo kazdy den a az na 12 dpo som mala ciarku
20. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 ale vidíš aj teploty mi klesli...však zajtra uvidime či dojde ms..teda ak ozaj plati to s luteralnou fazou že byva rovnaka..
20. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 ano mala by byt rovnaka, tak zajtra sa dozvieme :slight_smile:
20. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toto snáď nie je možné. Z toľkých dievčat ani jedna tehuľa? Veď negujeme akúkoľvek štatistickú pravdepodobnosť. Ale na druhej strane teraz sa to musí podariť aspoň piatim naraz. Čo myslíte? Krásne hypotézy potím. A ešte pridám tento mesiac úchvatne uskackaný graf: http://www.fertilityfriend.com/home/282681 Podľa pocitov si ani len tou ovuláciou nie som istá... Kde tie krásne grafy sú... Doteraz som to mávala také skoro ukážkové.
20. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, co poviete na moj graf? (btw - nie niesom tehotna, uz som testovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
http://www.fertilityfriend.com/home/29bfb5
20. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no ak aj si, ešte sa ti nemuselo ukázať. ja som našla akú-takú čiarku 12 DPO. A ak mávaš LF vždy 10 dní, tak zajtra sa uvidí.
20. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: no babulky ja do rána budem jasná.. už to začina, slabohnedy hlien... vrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja som už jasná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
teplota 36,8 - takže fatamorgánam už neverím... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
len mám veľkééééé obavy, že kedy zase bude ovulka...
ja idem asi na tu fytosóju tento cyklus + bromelain - tak hádam sa čoskoro podarí
v piatok kontrola u gyndošky a dnes skočím po výsledky na protilátky a štítky - dúfam, že nebudem sklamaná ešte aj z výsledkov :fearful: :fearful: :fearful:

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

dúfam, že niekto tehu v tomto megakole bude , MUSI byť aspoň jedna-dve :wink: :wink:
21. bře 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dnes hlásím 1 DC.
21. bře 2011 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle cyklus neměřím, nemám sílu a i je to zbytečné, přesně na plodné období vychází klidový režim před spermiogramem a spermiogram
21. bře 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - tak kašli na meranie... :wink: :wink: :wink: :wink: vypnite... vychutnajte prichádzajúcu jar :sunglasses: :sunglasses:
ja by som sa tiež rada vykašľala, ale keby nebolo merania, tak ani neviem, že ovulka chodí posledné mesiace iba občasne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - dávno som nebola taká sklamaná ako dnes :cry: :cry: :cry: som verila v zázrak :grinning: :grinning:

mne môj muž ráno zahnojil, že mám začať športovať a bude aj bábo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
keď ja nemám KDE športovať :angry: :angry: :angry: :angry: ale má trochu pravdu, musím začať makať na sebe...
keby sme mali hafana, tak by som chodila aspoň občas behať - no ja som bojko, ja sa sama k lesu bojím... :sweat_smile: :sweat_smile:

21. bře 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,kočky.....tak ja dnes takto.....uplne som nešťastná :frowning2: :frowning2:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elebe/grafy.aspx?c=634342752000000000
21. bře 2011 v 07:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , tak neboj... nešťastných nás tu je v tieto dni dosť veľa... :pensive: :pensive: :pensive:
asi ovulka nebude... ale verím, že v ďalšom cykle už pekne nabehneš... :wink: :wink:
21. bře 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale ja tomu nechápem,pocity na ovulku som mala...... :confounded: je to čudné....ja som si tiež myslela že bude aspoň 1 alebo 2 tehulky....toľko nádejí tu bolo :unamused: :unamused: a ty si mala taký krásny graf,je to veľká škoda :frowning2: ja z toho môjho určite nebudem tehu,keď ty si mala taký ukážkový a nič :frowning2: :frowning2:
21. bře 2011 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , daj si ďalší cyklus ten clostil... :wink:
21. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki

baby je mi luto tych hnusnyc h mrchani, ze si nas stale najdu.

@elebe dnes ti dojdu testy, tak hned jeden vyskusaj, aj ked neviem co nam napovie, ale uvidime. :slight_smile:
21. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ráno takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/katyxq (sakra, co má znamenat to špinění? :unamused: )
21. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no asi budem musieť....keď čakám ovulku tak nič a keď som ju nesledovala tak som ju mala takú silnú,že som aj špinila....moje telo si robí čo chce :frowning2: :angry:
21. bře 2011 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq mozes mat implantacne krvacanie pri uhniezdovani :wink:
21. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no však už sa ich neviem dočkať,hneď ho aj ocikám a som strááááášne zvedavá že čo mi ukáže :angry: :angry:
21. bře 2011 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka možné je leccos :wink: (fakt je, že mám už od rána takový jakýsi podivný pocit na vaječníkách, nevím jak to popsat ... lechtání/štípání/pálení/tlaky).
21. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
ja som dnes nemerala, otrasny spanok som mala :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
21. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek