• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
tak ahojte, no vidím, že perfektný začiatok budúceho týždňa :frowning2: mrchane sa hlásia, ale baby optimizmus a sara nezabudni na tie ružové :sunglasses:
takže ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/323948 , ale už to začne iba klesať :angry:
21. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , nad vodou ma drží iba to, že idem po výsledky a v piatok ku gyndoške... tak dúfam, že ma tam nepotopí, pretože HP určite nič neukáže - na 13.DC som bola po ovulke... takže ani neuvidí z HP prípadný problém... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a od júna mať 4 ovulky? tak to chce riadne veľké a kvalitné ružové okuliare... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

ja chcem skúsiť duphaston... dajaká som nesvoja bez neho...
a ak budú protilátky OK, tak je asi na rade manžel - a preveríme spermiogram... :confused:
21. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , a ešte k tomu mám o 10h pohovor a kvôli tej mojej naivite som zanedbala prípravu .... som nebola včera schopná myslieť na pohovor.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to ti verím, keď test ukáže akýkoľvek náznak a ešte aj teplota sa drží, tak to s človekom zamáva :frowning2: mne našťastie sa nikdy ani dúšik neukáže, tak aspoň v tom mám vždy jasno. Ja idem tiež zajtra na kontrolu so štítkou, tak som zvedavá či sa niečo udialo po týchto liekoch.
treba fakt asi aj trošku prepnúť od MK a začať sa niečomu venovať. Ja akonáhle skončím s robotou budúci týždeň začínam sa venovať cvičeniu, počas tohto môjho nič nerobenia a dúfania som príbrala asi 5kg :angry: a plánujeme dovolenku, tak už ju začíname riešiť, že kde. A kedže dovolenkárom je aj náš psík :slight_smile: , tak hľadáme vhodné ubytko, tak sa celkom prebavím :slight_smile: zatiaľ vyhráva Sardínia :slight_smile:
a ozaj držím palce na ten pohovor, ty to zvládneš aj bez príprav :wink:
21. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , no veru ide na mňa depka... :confounded: :confounded: :confounded:
a to sedenie doma?
dovolenku sme chceli plánovať, možno spontánne sadneme do auta a pôjdeme... hlavne zo zdravotných dôvodov by sme išli - ja som alergik a zdalo sa mi, že mi bolo už lepšie a tento rok je zase o ničom - v kuse boľavé hrdlo :angry: :angry: :angry:

lenže ak nastúpim do práce, tak dovolenku tak skoro človek nemôže vyberať :unamused: :unamused: , proste jedno-s-druhým - všetko na prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - jasná depka u mňa... :grinning: :grinning: :grinning:

tak ahojte, idem sa chystať... :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: sakra tak ani jednej to ozaj nevyšlo... mne sa zase ms nejako nechce spustiť, už večer som špinila tak som si išla lahnúť s tym že rano to bude už vodopád a figu borovu, stale len špinim...ked chce nech sa mi to už spusti aby sme mohli znova začať :angry:
21. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu dnešna teplota :angry:
21. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po střevních chřipkách u nás doma. Dneska jsem 10 DC a začínám pít grepový džus. Koupila jsem růžový grep 100% od Hello. A ještě do ovulky piju pořád 2x denně 250 ml kontryhelu.

21. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 Tý jó, ty tam máš tak krásnej implantační pokles... to říkám, páč si myslím, že budeš těhulka :slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy tento měsíc ještě pořád měřím BT. Akorát v sobotu mi to skočilo na 38,1... střevní chřipka se ozvala :frowning2:

Prosím vás, je pravda, že je na ovulku dobrý i ananasový džus???
21. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 taky mi klesla teplota v době MS. a špinila jsem a už jsem 7+3,nevzdávej to... :wink:
21. bře 2011 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Môzem sa pridat? :slight_smile: My sa tiez snazime uz asi rok a nic :frowning2: . Tento mesiac som zacala chodit na folikulometriu. Tak uvidime ako to dopadne. Mate aj stym skusenosti ?
21. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no nevím vypadá to nedějně já to měla kolem MS stejné :wink:
21. bře 2011 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq uhnizdování :slight_smile: :wink:
21. bře 2011 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ahojky, na ovulku nie je ananasovy dzus... ide o latku bromelain obsiahnutu bud v strede cerstveho ananasu alebo o tabletky s bromelainom a uziva sa to az po ovu, na zvysenie sance na uhniezdenie embryjka...
21. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25
@katka37 babulky bodaj by ste mali pravdu, ešte stale len špinim, zvedava som čo bude :confused:
21. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 , Katka, ale nie každému sa stane taký zázrak ako tebe... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
od kedy si oznámila že už vam krásne bilo srdiečko, tak odvtedy tu žiadne dobré správy neboli :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam otazocku, smerom hore alebo smerom dole ovplyvni teplotu fakt, ze sa v noci prerusi spanok (smad, wc a tak) a dalsi, ze sa meria o hodinku skor? a o kolko mozem odhadom ratat posun? jasne, ze v celkovom mesacnom merani je ten 1 den jedno, len ma to zaujima :slight_smile: dakujem
21. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zázraky se nedějí a MS je tu. Jsem už 4 DC a už zase beru clostík. garf sice vypadal slibně ale jedeme dál. :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ahoj tak aj ja som tak nato ja lae pujem 2x denne alchemilku a uz 2-3 den grepovy dzus tak sa uvidi ten zazrak :wink: dnes zacinam z ovu testikmy tak uz mame jeden zasebou :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 ahoj keby si bola tehu tak testik uz musi ukazat samozrejem ze ten 10tkovy..tak skus...ja som tiez tak natom bola ze som spinila 3 dni a potom ms 2 dni a potom este 3 dni spinenie take zvlastne...tak teraz sa cakä na zazrak
21. bře 2011 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell ahoj, kazdy reaguje inak... niekomu aj kratke prebudenie - napr. wc - vadi, druhemu BT na to nereaguje, musis zistit na sebe´postupom casu...
samozrejme, ked merias hodinu skor/neskor, teplotu to ovplyvni...
uvadza sa rozdiel 0,1°C/hodina... ale opat, kazde telo moze inak reagovat...
najlepsie je, ked taketo posuny nerobis... ked je rozdiel menej ako hodina, na chvilu si sa v noci prebudila a potom si az do merania spala pokojne, len si k teplote poznac, ze mohla byt troska ovplyvnena...
ak si merala s rozdielom viac ako hodinu alebo ti nieco vyraznejsie ovplyvnilo teplotu, tak ju neber do uvahy, vyhod ju z grafu...
21. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
http://www.fertilityfriend.com/home/kikasa
ach jo, same ms :pensive:
dufam, že sa karta obrati a budú tu iba testy s //
Ináč po ms idem aj ja na kontrolu so štitnou žľazou, tak som zvedavá
A tiež si dám pauzu od merania :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahoj, no ja doma nemam testik a zasadne si nekupim ani :slight_smile:) nechcem zbytočne mínať... už ked špinim tak sa to isto do večera už rozbehne.. a už aj bruško začina tak pobolievať.. ešte keby posledna nadej by bola z teploty no ale aj tá je nízka :angry:
21. bře 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Moc moc děkuji za info.

@erika3011 Držím všechny palce, co mám.

@puckal Je mi to líto :frowning2:

@jania023 Tak jsme na tom opět stejně. Já taky alchemilku a grepový džus (ten ale teprve 1. den, já mívám ovulku později kolem 16 DC, teda většinou). A OVU testíky tento měsíc nemám.
21. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 Třeba se to nerozběhne. První příznaky těhotenství jsou stejné jako na MS. A v období MS může těhotná špinit až 3 měsíce.
21. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 no ved uvidis dufajme ze sa to nerozbehne :unamused:
21. bře 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ja testikujem tak aspon zistim kedy ma ovu ale tym to konci ziadne meranie a tak bud to vyjde alebo zase nabuduce..som posledny mesiac z clostilom a potom idem na soju
21. bře 2011 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby mohol byt ten pokes aj uhniezdenie???? http://www.fertilityfriend.com/home/329838
@lauritka
21. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka a ty si este netestla :fearful: :fearful: :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek