• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@katka37 , my sme dajaké odolné proti tehu vírusom...

@kararinkabrnka , ty sa ešte pekne držíš :wink: :wink:
22. bře 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale nebojte ,taky podlehnete :wink:
22. bře 2011 v 07:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som 1.DC - ibalgin po 2 hodinách už neúčinkuje, takže krásny utrápený deň predo mnou... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

no keby som mala aspoň také cykly ako bol posleldný, tak som kľudná :fearful: :fearful:

22. bře 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky... tka ja dnes ani nemerala,tak som naprd spala.... :unamused: som sa budila,dva krát bola na wc a o piatej som buntošila... :unamused: ajtak mám asi pokazený teplomer,stále ukazuje tú istú teplotu :angry:

@sarafortuna moja takmi je to ľúto :frowning2: .bola si tak veľmi nádejná :unamused: ale aj mňa to čaká,môj graf úplne na zahodenie :frowning2:
22. bře 2011 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka ahoj,môžem sa opýtať,ty si tak neskoro mala ovulku? u teba to je normál,alebo...inak máš pekný graf :wink:
22. bře 2011 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , neboj jeden mesiac je graf na zahodenie, no príde druhý mesiac :wink: :wink: :wink: :wink:
22. bře 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka ahoj, trochu jsem se lekla po otevření tvého grafu, že čučím na ten svůj, akorát se mi nezdála ta delší první fáze :slight_smile:)... tady je můj http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2
22. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak ja stále čakám
http://www.fertilityfriend.com/home/328d54
22. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyna , tak ten vyzerá veľmi dobre... testík? :wink:
22. bře 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna toto je môj prvý graf a hneď je na zahodenie :frowning2: :frowning2: som z toho nešťastná :frowning2:
22. bře 2011 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj hej u mna je normalne mat tak neskoro co uz :/ a dakujem dufam ze aj tak vydrzi :D
@daisyna :D su skoro rovnake kedy testujes?
22. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 , tento mesiac je dajaký čudný... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 no moja,pozerám, aj ty máš taký nešťastný graf ako ja :unamused: :unamused: tento mesiac je fakt čudný.....žeby na nás pôsobila jarná únava? :astonished: :astonished:
22. bře 2011 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna už jsem se rozhodla netestovat alespoň do 18 DPO, nikdy jsem neměla pozitivní test, vždy po jeho provedení jsem to druhý den dostala :D.. Jinak u první dcerky mě ani nenapadlo testovat...nevěděla jsem dva měsíce o ní :slight_smile:)..
Takže testík jednoznačně ne...včera mě bolelo břicho na mrchu, dnes zase, takže s ní tak nějak počítám :/...jinak mi nic není, ani prsa nebolí, sem tam je trochu cítím, ale na těhu to nevypadá..
22. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Tak to máš teda pravdu. Niečo je asi vo vzduchu. :slight_smile:
22. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka už jsem psala...nemám odvahu, protože to po každém testu dostanu na druhý den :D
@elebe je možné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Min. cyklus bol 31. dňový a pten predtým 51. dňový, tak snáď sa to opakovať nebude. Normálne mávam okolo 35. dňový.
22. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , chi chi.. a moje prvé grafy si nevidela, čo? tie boli na obesenie sa.. nie na zahodenie

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/album/rok-2009/

akože jasné, že ťa to neuspokojí ale ma to napadlo,...
prvý bude škaredý, druhý tvoj graf už možno bude posledný.... :wink: :wink: :wink:
niektoré kočky, prestanú merať, kašlú na to a otehotnejú... niekomu to dosť vadí na psychiku, ani si to nemusí uvedomovať...
tie grafy v tom albume - v tom čase som bola totálne nespokojná s prácou, nevedela som nájsť novú - v inom meste - až neskôr som si uvedomila , že to moje vnútorné zožieranie sa mohlo spôsobiť taký výpadok v cykloch :rolling_eyes: ja na silu psychiky verím :wink:
22. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ja som mala minulý 35,ale to som bola tehu a predtým mesiac 30....tak uvidím čo sa zo mňa vykluje....ajkeď toto je môj prvý graf,tak pátram po ovulke :confounded:
22. bře 2011 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/323948
@kararinkabrnka tak má pekný graf, som zvedavá :wink:
@janula123 tento tvoj cyklus to je nejaká divočina :unamused:
@sarafortuna tak ako píše katka, raz sa tie tehu vírusíky nalepia, neboj :wink:
22. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna fuu,tak tie tvoje grafy boli fakt na obesenie :grinning: :grinning: no u mňa je ten problém,kedy dochádza k ovulke a či je vôbec pravidelná :confused: kamoška ju máva cez MS....
22. bře 2011 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , a ako sa cítiš? na MS či na //? :wink: :wink:
22. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ,tomu neverím že ovulka cez MS - za ovulkou je stále 14 max. 15 dní LF - viac určite nie - to je jediny zákon ktorý platí na každú dievku - jedine že má kámoška max 22dňové cykly... alebo veľmi dlhú MS...
22. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna moja neverila by som,keby som nevidela jej tehu bruško.....a tak som sa pýtala kedy sa podarilo a ona že v prvý deň MS :astonished: no vyvalila som oči,jak puk :astonished: :astonished:
22. bře 2011 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , no tak ťahaj to hore-hore .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ťažko povedať, ale ja si myslím, že príde ms, aj keď v kútiku duše ešte stále dúfam :slight_smile: neskutočne ma boli podbruško a posledné dva dni sa to stupňuje, včera mi to teda riadne kazilo deň. Ak to takto bude každý cyklus, tak ma porazí. Budem musieť skočiť ku gyn. či je všetko v poriadku.
Inač už som netestila od soboty, mám ešte jeden testík a ten si nechávam ak by sa náhodou nedostavila ms :slight_smile:
ozaj ako pohovor, aký máš z neho pocit ?
22. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Tak to teda je divočina. No mala divočinu aj predminulý. :angry:
22. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek