• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka jasné, vyzerá ako plyšová hračka, on je strašne zlatý, len s velkými psami má trošku problém, ide hneď do bitky, no proste milá tvarička, ale trošku nervák
23. bře 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no mozno preto nam este nie su dopriate deti , lebo sa musiem starat o zvierata :dizzy_face:

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/7045480/Najdena-fenka-NO-do-dobrych-ruk.php tu je nasa najdenkyna :slight_smile:
23. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je to fakt pekný kúsok.....ale neboj za tvoje dobré skutky,ti bude určite dopriate zdravé,krásne bábätko :wink: :wink:
aj ja som mala nájdenca,bol to kokršpaniel čisto čierny,taký krásny,podarilo sa nám ho darovať do dobrej rodiny a tiež bol chudáčik strašne zničený keď sme ho našli....
23. bře 2011 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ste mali stastie. nam na nu volaju len sami tak "cudni" kudia, co by ju urcite zas dali na retaz :angry:
23. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ono by jej bolo dobre v nejakej firme na stráženie,kde by mla celý objekt pre seba....my sme presne takúto sučku museli dať uspať :frowning2: bola veľmi chorá a nepomohla ani operácia a tak musela do nebíčka,veľmi sa trápila a tááááák som plakala :frowning2: :frowning2:
23. bře 2011 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: @elebe ani mi nehovor, mne to caka s pudlikom a som hotova uz teraz
23. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no moja bolo to ťažké,ale pre ňu to bolo vykúpenie :confounded: som stratila svoju kamarátku a ešte som za to aj platila....ale utešovala som sa že to je humánna smrť,proste len zaspí a....
23. bře 2011 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudata.
23. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 kedy čakáte mimi?
23. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna já chodím k panu docentovi gynekologie do CARu, je tam i kapacita na hematologii, tak jsem zvědava...fraxik jsem pichala uz trikrat a vzdy stejny neuspech..... takže u všech to prostě nefunguje :frowning2:
@elebe no my jsme na baraku, tak problemy ohledne prostoru nemame :wink: jen bych asi draheho vezla k chocholouskovi :grinning:
23. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri ešte by som sa ťa chcela opýtať,že ako asi dlho trvá ovulka? či to je u každej ináč?
23. bře 2011 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ovulacia je len moment - praskne folikul a uvolni sa vajicko :slight_smile:

@kararinkabrnka skoda no :frowning2: pekne to bolo
23. bře 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak prečo mi doky povedal že stačí mať sex každý druhý deň a že ovulku nemôžeme minúť..... :confused: :confused:
23. bře 2011 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovulace sama o sobě tedy trvá jen kratičou chvilku. Občas si ji někdo plete s plodným obdobím a ptá se - kolik dní trvá ovulace? Pro vyjasnění pojmů tedy - ovulace trvá jen pár sekund, ale plodné dny se odvíjí právě kolem tohoto okamžiku - zhruba tři dny před ovulací a den po ní.
23. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pretoze vajicko prezije 12-24 hodin po ovulke a spermie si na neho dokazu pockat aj 2-3 dni :wink:
23. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jááj...lebo ja mám už druhý deň ten hnedý vodnatý hlien,nie vždy,ale mám....
23. bře 2011 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne prave lekari hovorili, ze v plodnom obdobi treba kazdy den aspon davkrat :dizzy_face: takze dnes a zajtra sa este snazte.
23. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nevadi ide sa dalej :D ale bol ukazkovy a to ma tesi a prisla som na to kedy mam ovu viem ze okolo 31DC a to je pozitivne aj ked pride mrcha :D
23. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale to je jasné,dnes už bolo ťuťu-muťu a ešte uvidím keď príjde priateľ večer.... :wink: a zajtra určite tiež budeme snažilkovať :slight_smile:
23. bře 2011 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, tak som u Vas zase :sweat_smile: :slight_smile: moj grafik http://www.womenzone.cz/uzivatelka/wieruss/grafy.aspx?c=634345344000000000 , vyzera celkom nadejne, len dnes som neodolala a spravila test (viem, ze je skoro, :sweat_smile: ) a nebol tam ani malicky duch, nic :unamused: myslite, ze keby to bolo tehu tak by aspon ten maly duch bol ? dakujem za rady :wink:
23. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna bromelain jsem zkoušela druhý cyklus :wink:
@kikasa včera se mi test zdál úplně negativní, možná jen úplně nepatrný náznak (ale šedý, vůbec ne růžový) - a to mi na mamatestu 10 občas dělalo, i když byl negativní.
Jinak všem ostatním moc děkuju za gratulace, doufám že nebudou předčasné :wink:
23. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wieruss mas pravdu este je skoro, skus za tri dni :wink:
23. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem,. ja som bola straaaasne netrpezliva (aj stale som :sweat_smile: ) je to prvy krat co mame "snazivy" mesiac tak to trosku prezivam :grinning:
23. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wieruss aaale moja ahoj...co tu ty? :grinning:
23. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky poculi ste uz o tom cude z prstenom??ze ak sa toci je to dievca a ak kyve tak chlapec..da sa vraj vyvestiti si kolko deti budete mat..no a mne vyslo ze budem mat asi 4 ale bolo to divne lebo mne to nikdy nekruzilo stale sa len kyvalo len raz hore a dole a raz take to minusko tak teraz som z toho jelen...hej a raz to bolo tak ze najprv sa to kyvalo hore a dole a potom to zastalo a zmenilo smer kyvania na minusko...tak to asi budu dvojcata :grinning: :grinning: asi clostilove :grinning:
23. bře 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 myslis to s tou snurkou? :grinning:
23. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka hhej ja som to mala na retiazke :grinning:
23. bře 2011 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a ako si si veštila že koľko budeš mať..... :confused: a to kývanie a krúženie poznám,kamošky si to robili,ale nie každej to vyšlo podľa toho....
23. bře 2011 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to sa nehra musi to byt snurka :grinning:
23. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek