• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@elebe ono poradie mozno nevyjde lebo tan sa rataju aj potraty takze ja som mala jedno svojvolne a to bol asi chlapec ,druhe mam dcerku a to tretie tie dvojcata su zaujimave lebo tam by mal byt parik :grinning: len to ze mne prsten nekruzil iba sa kyval tak o tom pohlavy si niesom ista :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka ta si ma dorazila :grinning: takze ziadne dvojcata??? :confounded: ale nie ja som citala tu na fore ze ma byt bud zlata retiazka alebo snurka
23. bře 2011 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 no dobre,ale ako si zistila že koľko detičiek budeš mať.... :confused:
23. bře 2011 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ono sa to potom prestane hybat a ostane stat a potom uz ziadne deti :cry: to sa robi tak ze raz ti vykde a nechas to do vtedy pokial ti neukaze smer retiazka a potom si polozis prsten do dlani a zacnes znova no a robis to do vtedy pokial sa to kyve no a pocitas kolko deticiek bude :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
aojte kocky..prepacte zevam sem vsupujem..ale potrebovala by som od vas radu..vy ste predsa viac skusenejsie v grafikoch ako ja... mylsite ze by z tohot grafiku mohlo nieco byt?? :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: teda ak vam ho otvori....

http://www.fertilityfriend.com/ttc/#
23. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 aha....a to musí byť zlatý prsteň,alebo hocijaký a šnurka?
23. bře 2011 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe najlepsie je obrucka ak mas
23. bře 2011 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes nakoupeny grepove juisiky, kolik se toho ma za den vypit?
23. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka ahojkaj :grinning: prisla som si po rady :grinning: neda mi to zit :sweat_smile: ako mas dnes ? :slight_smile:
23. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 no ja obrúčku nemám....takže musí byť zlaty
23. bře 2011 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe myslim ze nie ale musi byt okruhly ako obrucka a z akeho kovu to je asi jedno myslim
23. bře 2011 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lia23 zle si vlozila graf.

otvor si svoj graf, hore si klikni na SHARING, rozbali sa ti okienko, najdi si HOME PAGE SET UP, klikni.
ked sa ti rozbali stranka, daj si : " create ur own chart", zafajkni, co chces mat publikovane/ zverejnene/, pripadne si urob ticker.. to vsetko sa ti potom bude zobrazovat ked das submit a hore v ramceku ti vygeneruje adresu, ktoru tu budes kopirovat. :wink:
vacsinou je to na konci cislo, ale ked budes mat nahodou VIP, da sa to zmenit na meno.

napriklad ja mam takto http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka :slight_smile:
24. bře 2011 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dobre ranko úspešne hlasim 1DC :slight_smile:
24. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 jak je to stim grepovym dzusikem?kolik denne?
24. bře 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Ja takto. Stále sa držím nejako vysoko na moje pomery. Som trochu chorá, ale telesnú teplotu nemám zvýšenú.

http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93
24. bře 2011 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zaujímavé s tým prstienkom. Vyskúšam... Ale ako na to? Stačí zavesiť prsteň na retiazku a čakať, čo začne robiť? A ukáže mi aj prvé dieťa, keď už mám, či až prípadne ďalšie?
24. bře 2011 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko....ja dnes takto.....asi si kúpim nový teplomer :unamused:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elebe/grafy.aspx?c=634342752000000000
24. bře 2011 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kararinkabrnka tak vitaj v novom cykle, ktora sa rovna novej sanci :dizzy_face:

@saronka kolko zvladas, je to na tebe. :slight_smile:

@betina1984 hmmm... sice nemusis mat zvysenu telesnu, ale aj viroza v tele a choroba to moze zvysovat

@elebe urob este dnes test, dost si klesla.. :fearful: to moze byt pred ovu.. ale nechapem, ze zase ? ves si ho mala krasne pozitivny..
24. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ja už neviem,že čo toto je.... :frowning2: :frowning2: ale aj som zase zle spala,krpci nás budili :confounded: tak ešte dnes spravím test a uvidím čo vyčaruje :unamused: jáj a ešte ma začalo svrbieť od spodu,teda nič ma neboli,ani nepáli,len ma svrbí....myslíš že si môžem natrieť canesten?
24. bře 2011 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe canesten muzes,muze to zastavit kdybys mela nabeh na mykozu.
@lauritka oki diky
24. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, môj nezaujímavý graf : http://www.fertilityfriend.com/home/323948
24. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka ja ho mám doma pre istotu vždy....ani nepamätám kedy som takéto niečo mala :unamused: no čo už :confounded:
24. bře 2011 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka a ďakujem,aj som si myslela že si môžem dať,lebo to je v podstate len masť.....
24. bře 2011 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky moje,

tak to vypadá na ovu. Včera slabounký hlen a pobolívání podbřišku. Sexík byl a nehodlám s ním následující 3 dny skončit :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe jj canesten mozes
24. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 , ja dnes nasadzujem fytosóju - asi si rozdelím dávku na ráno a večer, naraz sa mi to zdá veľa...
a zajtra idem na kontrolu ku gyndoške - som zvedavá či niečo vymyslí, lebo HP určite nič neodhalil.. :unamused:
24. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ja som to ligla naraz :grinning: da sa to zvladnut
24. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka , ale minule tu niekto spomínal, že dr. pri clostile rozdelil dávku na ráno a večer, že aby to malo ten "pravý" efekt, tak že 2 krát a PRAVIDELNE že to treba... tak aj kvôli tomu... :wink:

inač, slniečko je dneska úúúžasné... super hreje, a to je iba 9,30h, joooj, taká som rada :sunglasses: :sunglasses:
24. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ano ?? no mne ellka pisala, ze vraj naraz je lepsie, ona chodila na tu diskusiu, odkial vlastne prisla ta soja ku nam :grinning: clostyl som nedelila nikdy, stale mi dali len jednu tabletku :grinning:
24. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek