Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
29. bře 2011

@chirabell objednavam z usa, jasne, ze su lacnejsie 😉 ja som testomaniak a mamatesty by ma vysli poriadne draho 🙂
su podobne ako mamatesty.
mrcha ti urcite nepride, mas tam hcg. inac podla grafu mozes byt aj 11 dpo ...

chirabell
29. bře 2011

@lauritka podla coho usudzujes ze 11dpo? mne cyklus chodil pravidelne po 27dnoch, ovu odhadujem na 13 (len podla hlienu, merala som teraz 1x)...myslis, ze teraz by sa to o 2 dni posunulo neskor? resp ze by sa mi poovu faza skratila?

lauritka
29. bře 2011

@chirabell no podla BT.. lebo ten prvy vyskok este nemusel byt poovulacny.. a okrem toho ovulka moze kolisat..
dlzka cyklu potom zavisi od toho. a aj hlienik si tam mala . ale jasne, je to tazke urcite presne. aj ked teraz je to jedno 🙂 poovu faza sa neskrati, ked sa posunie ovulka. 🙂

sarafortuna
29. bře 2011

@chirabell , jééééj, krásna palička.... 😉 😉 😉 tak držím palce, nech to teraz dopadne dobre až do konca=začiatku 😀

ftinka
29. bře 2011

ahojte, takze dnes idem od dalsieho lekara. V centre mi zistili problemy so stitnou zlazou, resp. tvoria sa mi protilatky na hormony, ktore produkuje stitna zlaza... Cisla su prilis nizke, teda stitka je asi velmi aktivna, napriek tomu nie je zvacsena. Dostala som lieky zatial na 2 mesiace a pocas toho nesmiem otehotniet! Tak znova dalsia slzicka vyskocila..... dufam, ze lieky zaberu.... iba sa obavam, ze tam potom objavia nejake dalsie protilatky, kedze moje telo stale s niecim bojuje ☹
@tinara23 ako si dopadla ty so stitkou? Vysledky boli lepsie?

ftinka
29. bře 2011

@sarafortuna @lauritka ja mam balenie fytosoje s tabletkami s ucinkom 25 mg v 1 tablete. tak mam brat 1 denne? ci mi to je teraz zbytocne... 😕 ani sama neviem...

lauritka
29. bře 2011

@ftinka na stitku nie som expert, ale myslim, ze soja uskodit nemoze. ja som brala soju od 2-7dc 6 tabliet denne cize to je 150 mlg. ja mam tiez fytosoju.

ftinka
29. bře 2011

@lauritka tiez si myslim, ze ked je to aj na prirodnej baze, tak by to nemalo vadit. a bolo by fajn, keby sa dovtedy telo lepsie pripravilo 🙂 az 6 denne? lebo na nadobke je napisane 2 denne (tj. 50 mg ucinnej latky).... i mne sa to zdalo malo

sarafortuna
29. bře 2011

@ftinka , no nechaj ju teraz tak.... daj si pauzu... 😉
ber to z tej lepšej stránky, aspoň niečo zistili 😉 😉 , hoci určite by to aj mňa riadne štvalo... 😖 😖
neboj, takto by ste asi aj tak zbytočne skúšali 2 mesiace, keď je tam nejaký problém - neľutuj tie 2 mesiace... manželík nech papá zeleninku, vitamínky aby ste potom šup-šup hneď zamiesili.... 😉 😉 😉

sarafortuna
29. bře 2011

@ftinka
@lauritka
podľa mňa aj keď je to na prírodnej báze - to zas neznamená, že s telom to niečo nerobí 😉 😉 😉 + sú to vysoké dávky....
ja by som si dala pauzu, brala iba vitamíny...

ftinka, moja dr. spomínala wobenzyn - nechcela by si to skúsiť? ja uvažujem, že počkám 2-3 mesiace - mám teraz tie bylinky - a potom si hodín jednú kúru...
ak je to imunitného charakteru, tak ten wobenzyn by mohol pomôcť telu správne reagovať

lauritka
29. bře 2011

@ftinka no tam je to napisane pre zeny v menopauze 😉 a to je dlhdobe davkovanie. my potrebujeme povzbudit FSH hormon aby stimuloval rast folikulu. 😉

ftinka
29. bře 2011

@sarafortuna akoze znie to divne, ale ja som sa najprv dokonca potesila, ze konecne vieme, kde je problem... az potom mi to doslo do hlavy 😠 teda, dufam, ze potom nezistia znova nieco dalsie.... ja som si aj vravela, ze mozno prestanem merat a riesit to, lebo uz mi z toho zasibava a aj liekov mam viac ako v lekarni :D a ty ako ? tvoj optimizmus bol nakazlivy, drzala som ti palce 🙂

lauritka
29. bře 2011

@sarafortuna no je to nej. ja zas chapem, ze clovek ma nervy ked ma cakat zase dva mesiace 😀

ftinka
29. bře 2011

a to sa este nevie s istotou ci iba dva mesiace 😖 akoze skusime s tymito liekmi a potom sa uvidi, ci netreba zvysit davku, alebo ine lieky... lekar vravel ze sa to lieci aj pol roka.... to som teda hned vypustila z hlavy, lebo toto uz by som nerozdychala 🙂

elebe
29. bře 2011

@lauritka ahoj moja,tak už ti prišli testíky....a máš aj tehu,aj ovu?

sarafortuna
29. bře 2011

@ftinka , pozri na ten wobenzyn... ja o ňom uvažujem....

ako som na tom ja? dnes som ležala na posteli a presvedčala telo, že bude ovulka, že vajíčko sa vyderie... 😀 😀 😀
takže ja už skúšam autosugesciu, hoci som to skúšala aj minule... 😉 😉 , no teraz bola aj sója, tak tá musí veru telo presvedčiť a PLUS mám duphaston.... 😉 😉 😉 a som trochu kľudnejšia... len keby ovulka porušila moje štatistiky a prišla... 😉

ale, už sa to tu rozbieha... 🙂 🙂

lauritka
29. bře 2011

ovu uz len zopar. len tehu mi dosli. ovulacne budem mat buduci tyzden. 🙂

ftinka
29. bře 2011

@sarafortuna no ides na to dobre a este k tomu duphaston... uz iba ovulku a je to tam 😉 ktory si DC?

solinkarka
29. bře 2011

Ahojte..chcem sa spytat..dnes som cca 7dpo a zajtra mi idu trhat zub a daju mi aj injekciu na znecitlivenie....moze to mimi nejako poskodit ak budem tehu?

sarafortuna
29. bře 2011

@solinkarka , nemalo by 😉 😉 😉 😉 aj keby sa dnes uhniezdilo, tak neberie hneď výživu z tvojho tela - až neskôr... neuškodí 😎

sarafortuna
29. bře 2011

@ftinka , ešte len 8DC 😒

elebe
29. bře 2011

@lauritka aha....lebo ja by som chcela zase testíky....ovu som už skoro všetky minula a tehu som dala kamoške,lebo ona ich potrebuje teraz a mne sú momentálne na nič.... ☹

solinkarka
29. bře 2011

@sarafortuna to som chcela pocut 😉 dakujem pekne

miyya
29. bře 2011

@solinkarka mici mne davaju celé tehu lokálnu anestezu.tak aj pri malom a aj teraz.proste toho sa nemáme báť.to nemá vplyv na embryo ani plod. 🙂

lauritka
29. bře 2011

@elebe tak sa ospravedlnujem, dosli mi ovulacne, hoci tehu som objednaval skor 😕 😅

napis mi IP ked chces nejake.

lauritka
29. bře 2011

@solinkarka myslim ze nie. 😉

tinara23
29. bře 2011

@ftinka ahoj, no dopadla som asi tak, že pred tým som mala vysoké protilátky a TSH v norme. Teraz mi krv na protilátky nebrali, takže neviem, ale TSH mi kleslo pod spodnú hranicu, takže mi musela upraviť dávkovanie, nakoľko euthyrox25 každý deň jedna tabletka mi je veľa. O dva mesiace mám ísť na kontrolu. Ešte mi podotkla, že by mi nič nedávala, keby som nechcela otehotnieť, že je to zbytočné. Ja v podstate sa snažiť môžem, nemám nič zakázané.

elebe
29. bře 2011

@lauritka ja počkám na tie ovulačné a potom objednám naraz....tie ti dojdu na bud. týždeň...nie?

lauritka
29. bře 2011

@elebe ovulacne mi dosli 😀 ja som myslela, ze tehotenske.

elebe
29. bře 2011

@lauritka jáj...tak teda ovulačné máš a tehotenské nie?