• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe ano ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: pritom som tehotenske objednavla skor.. :confused:
29. bře 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kedy ti asi príjdu? či nevieš? ja by som si chcela objednať všetko naraz...ešte nejaké doma mám....a keby to bolo na bud. týždeň tak počkám.... :wink:
29. bře 2011 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no cakam kazdym dnom.. dobre tak ti potom dam vediet. :wink:
29. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki...ďakujem pekne :wink:
29. bře 2011 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj moja co myslis kedy zacat z bromelainom?dnes som 1DPO podla grafu
http://www.fertilityfriend.com/home/347dcf
29. bře 2011 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano jasne. kludne mozes. :slight_smile: cize si stupla, super.
29. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes test uz negat..chvalabohu :grinning: niekde som citala ze ked ho nasadis skoro tak to vysusi hlien tak ja neviem
29. bře 2011 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlien ti uz netreba :slight_smile:
29. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslim to do coho sa babo zariva je to hliem nie?no tak na soji pisali ze ked vezmes bromeline skoro tak ti to vysusi a babo s potom nema kde uhniezdit
29. bře 2011 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a dnes osm mala giganticy creamy vytok ci paaana toho bolo vela :unamused:
29. bře 2011 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 :slight_smile: to kde si citala, hlien sluzi na to aby v nom prezili spermie, po ovu sa meni na kremovy, aby sa zabranilo onfekciam a dalsim spermian, aby sa uz nic nezelane nedostalo do maternice.
embryo sa zavrtava do sliznice maternice a prave ten ananasovy enzym tomu napomaha. :wink:
29. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ja takto...

http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93

Vyzerá to, že bude dnes, zajtra ovu. Bola som včera na folikulometrii. Na pravom vaječníku sú dva folikuly. Jeden mal 26 mm, čo sa mi zdá dosť a druhý 16 mm, tak nám povedal, aby sme sa včera, dnes a zajtra snažili. Včera bol ovu úplne biely, dnes úplne pozitívny. Možno to nebude dobre vidieť. Prikladám foto
29. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 , :wink: :wink: :wink: :wink: supiš, aj ja chcem taký.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
držím palce.... :wink:
29. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 wow az dva mas ?? ten 26 mm uz by mal prasknut :wink: snazilkovat hop hop :grinning:
29. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, uskackaný graf ukážkovo presne doskackal: http://www.fertilityfriend.com/home/282681
29. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell budu moc držet pakečky ,ale myslím si ,že jsi těhu celkem jasně :wink:
30. bře 2011 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tak teploty nízke,MS nikde....na porazenie :angry: :angry: čo už toto má znamenať :frowning2:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elebe/grafy.aspx?c=634342752000000000
30. bře 2011 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: pekne.
30. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nebudes predsa len pred ovulkou, si dost nizko :slight_smile: ??? hmmmm :slight_smile:
30. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , a nemala si v pondelok ešte iba 18mm folik?
veď sme hovorili, že ovulka za 2-3 dní a NASLEDNE by mal byť vzostup teploty... čiže zajtra alebo v piatok... dovtedy kľud ! lebo ja byť tým folikom, tak natruc neprasknem v takom nervnom tele :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja neviem,kašlem na to :frowning2: spravím si ovu test,uvidíme čo vyčaruje....
30. bře 2011 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja už nie som nervná....už som rezignovala :frowning2: ja len necuápem prečo mi teda nepríjde mrcha,alebo ovulka.... :confounded:
30. bře 2011 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , pretože zatiaľ matematika nepustí.... folik za 3 dni narastie do veľkosti, v ktorej by mal prasknúť... čiže ak teplota nestúpne v piatok-sobotu, tak potom z ovulky nič, a príde za pár dní mrcha...
30. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna je to na prd :frowning2: ja som si začala merať aby som zistila kedy mávam ovulku a tá si chodí-nechodí ako chce :confounded: :confounded: nám doma clostil,ale nechcela som to riešiť liekmi,ale hold asi budem musieť :frowning2: len sa toho trošku bojím...
30. bře 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, meriam si bt 4 mesiac, stale som mala ovulku okolo 16-17dc a teraz nic teploty raz hore raz dole, nechapem
mali ste to aj vy? kuk : http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=84529,nummer=6
30. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , ale ty nemôžeš odsúdiť svoje telo na základe jedného cyklu, ešte k tomu po biotehu... veď ti aj dr. povedal, že vyzeráš na 15.DC - čiže 2 týždne si telo zobralo na RESET a ide od znova.... :wink: :wink: :wink:
30. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ty si taká super.....stále plná elánu :wink: :wink: a doki mi ešte povedal že na pravej strane je toho viacej....to znamená že tam mám viac vajíčok...? som mu hovorila že už skoro dva týždne ma pichajú vaječníky a on že je tam toho dosť....a to akože čo.... :confounded: :confused:
30. bře 2011 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , niekedy sa stane, že rastie viac folilkov, ale nemajú rovnakú veľkosť... vždy je 1 max. 2 dominantné-najväčšie, a ke´d tie najväčšie prasknú, tak už LH a FSH klesá, takže ostatné už nedorastú - možno neskôr, alebo zaniknú...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Men%C5%A1tru%C3%A1cia

proste všetko má v tom našom tele logiku... ale jasné, že sa stane aj niečo mimo "logiku" - tak napr. že budeš mať 3ojčatá každé z jedného vajka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja nie som stále plná elánu, len ODPISUJEM veci keď už fakt nie je šanca...
kľudne vyčkaj do soboty - nevzrušuj sa nad teplotkami... otravuj manželíka :wink: :wink: a závery môžeme robiť až v nedeľu :sunglasses: :sunglasses:

tak pekný slnečný deń - dnes má byť supiš... :wink: :wink:
30. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kuk na můj graf. Kdy byl ovulka? Schválně, jestli se můj gyndař trefil.
30. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek