• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@saronka Tak to mě faaakt mrzí :frowning2:
6. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka - ja sa teraz bojím prežívať luteálnu fázu bez duphastonu, ale to je preto, že nám to bohužiaľ prestalo rásť veeeeľmi skoro... my sme nemali ani fazuľku, iba rastúci gestačný vačok - preto ja mám obavy... :wink: :wink:

@lilik15 - a meriaš BT? či ako vieš že ti to vtedy bloklo ovulku...?

možno niekomu neblokuje... možno niekto má vysoku hladinu FSH a LH a proste aj keď 3 dni berie progesterón tak praskne... niekomu možno hneď utlmí FSH i LH... AJ v letáku sa ohradzujú, že NEBLOKUJE ovuláciu... asi treba zažiť na vlastnej koži... :wink: :wink:
Aj lekári....polovica lekárov povie že NIE a tí druhí povedia kočkám, nech odsledujú ovulku a nasadia...

6. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :zipper_mouth:

dievcata tak sa pridavate do MRCHA KLUBU ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ako dnesny testik ?
6. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no asi ano :angry:
6. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 , je tam niečo? na tej foto to nevidím či tam je alebo nie :wink: :wink: :wink:
6. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pre zmenu nevidim ani fotku, nevies ju tu hodit normalne ? do diskusie ?:slight_smile:
6. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ano je, slabounká růžová čárka
6. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už ve fotogalerii si jí koník zmenší, tady bude ještě menší, no zkusím, ale pochybuju...
6. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teším sa s tebou a držím palčeky... :wink: :wink:
dúfam, že ty duchov nemáš? iba raz si mala, nie? hádam nás tento neklame :wink:
6. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna No právě, že jsem duchy měla, jsem taková duchařka. Ale posledně to prý bylo biochemické těhotenství, říkal doktor. A teď mám duphaston na udržení.
6. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 , tak som zvedavá na testík o 2 dni.... :wink: pa
6. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jeeej, ja vidim slabu ciarocku a kedzi si asi 10 dpo. tak je to uplne super :dizzy_face: teraz uz nech len tmavne.
6. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka + @sarafortuna Holky děkuju. Ta fotka je mizerná, je to vidět líp. Ale fotilo se to už líp, než ty testy s duchama minulý cyklus.
6. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Bývá taková na 10 DPO?
6. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved prave na 10 dpo je to super, lebo nemozes mat uz dialnice :wink:
6. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vám tu pridám vtip z reality...
práve mi volal manžel, že sa pribuchol v našom domčeku... montuje interiérové dvere a oni ešte nemajú kľučky, ale už majú zámok s jazýčkami namontovaný....
a on chudáčik ostal zabuchnutý v jednej izbičke,.. ešte že mal pri sebe mobil...
včera som mu totiž vravela, že sa tu dá zabuchnúť a včera sme obaja boli hore bez mobilov... no on tvrdil, že SA NEDA zabuchnúť sa :grinning: :grinning: :grinning:

tak ho utekám oslobodiť.... ešte si počká asi 20 minút kým tam dobehnem.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Děkuju :wink: Už mám strach po těch posledních cyklech a duchách víš...

@sarafortuna Tak ho ještě pěkně podus, když byl včera tak chytrej :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, prišla som vás pozdraviť :wink: ja momentálne takto, graf ukazuje ovu 12DC, ale podľa mňa, aj podľa bolesti bola 13DC http://www.fertilityfriend.com/home/323948
@lenik_25 čiaročku tam vidím, tak držím palce :slight_smile:
@sarafortuna kde sa fláka tá tvoja ovulka :frowning2:
6. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Díky :wink: A u tebe bych tedy řekla, že byla na 13 DC a jen je to blbě vyznačené. Teda můj názor.
6. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nech ta moja mrsisko uz dorazi chcem uz snazilkovat :grinning:
6. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka :wink: vydržžžž
6. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ved uz cakam od pondelka :angry:
6. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 drzim moc palce!
6. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pročítám tady různé diskuse a hledám nějakou odpověď na můj problém. Mám bolesti v podbříšku už třetí den, a dneska jsem 8DPO. Mám pocit jakoby na mě lezla nějaká viróza, jsem unavená, chvíli je mi zima a chvíli teplo, večer se mi zvedá žaludek i grafík je zvláštní. Na těhu příznaky je určitě brzo, tak jestli nemám radší zajít k Mudře. Myslíte, že to může být třeba nějaký zánět?

http://www.fertilityfriend.com/home/321758

6. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dneska takhle: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivaska/grafy.aspx?c=634350528000000000
@lenik_25 moc, moc držím pěsti, aby čárka sílila :wink:
Mě je dneska pěkně špatně a bolí mě záda, tak myslím, že mrcha brzo dorazí, parazit jeden :angry:
6. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa mohla byt vcera ovulka ? :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no asi ne, protože jsem si předevčírem a včera dělala ovu test a oba byly negativní... Sice čárka byla, ale slabá :unamused:
6. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa hmm tak nechapem ten vyskok, nepila si alkohol ? alebo nie si chora ?
6. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek