• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Baby ja som zo svojho grafu zmetená, včera som bola už uplne v tom že bola ovulka a dnes toto...nechapem :unamused:
7. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jà neviem ci je to duch alebo pozit.mam fotku v telefone rak ju mozem niekomu poslat ma mail a mozete ju tu hodit a porovnat.ja mam net v mobile tak neviem ako tu dat fotku z mobila asi nijak :cry:
7. dub 2011 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a ovplyvňuje to nejak cyklus ? aby som si nepokazila s ním dlžku cyklu. Rozmýšľam či si ho nasadiť, či ešte počkám do ďalšieho cyklu, čo myslíš, som 16DC.
díky, uvidíme čo sa z tých teplôt vyvinie, snažím sa to tento mesiac to až tak neriešiť a zamestnanť sa niečim iným. Trošku mi to pokazila doktorka, lebo som už na PN a až od 10-teho mám vychádzky, tak teda sedím doma a čumím do pc, presne tak ako som nechcela :angry:
7. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , cyklus to samozrejme môže oplyvniť... lebo keď si predstavíš tú krivku progesterónu - tak ak si to nasadíš teraz tak určite 10dní bude progesterón hore a po vysadení začne klesať...
ale keďže si 4.DPO či 3.DPO, tak si to môžeš dať iba na 8-9 dní...
proste jednu úroveń progesterónu už produkuje tvoje telo a týmto umelým "doplníš" progesterón a bude ho viac... niekedy má žena dostatok progesterónu ale žlté teliesko je slabé a nedostačujúce a to ho ešte trochu nastimuluje k činnosti ... ASPOŇ ja SI TO TAK VYSVETĽUJEM... :wink:
keby si si ho dala neskôr, tak si pravdepodobne "UMELO" predlžiš LF... lebo mrcha príde po poklese progesterónu.
Neviem, či rozumieš, ale hádam hej :wink: :wink:

ak rozumieme ako funguje telo a ako pôsobia lieky, tak si to trošku môžeme prispôsobiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: šak sme dajaké šialené snažilky, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 , :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak dúfam, že to bude ten PRAVÝ DUŠIK...
napínavé kočky tu to je...
a ja že nebudem koníkovať.
7. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 gratulujem, uz fakt niet pochyb :dizzy_face:
7. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ja myslim ze zo co mam jà nieje duvh ale slava ruzova ciarka :wink:
7. dub 2011 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jj rozumiem :slight_smile: ďakujem za podrobné vysvetlenie :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no chcela by som vidiet foto, je nemam kabel od mobilu, tak ti nepomozem :unamused:
7. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ jania023 ak chceš pošli mi tu foto na mail, pošlem ti ho do pošty :wink:
7. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
upps
7. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už som to opravila :grinning: :grinning: :grinning: dala som odpovedať na tvoju spravičku a nie na jej :grinning: prepáááč :sweat_smile:
7. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu na vás kouknout :slight_smile:
@lauritka laurinko, jak se vede, holka moje milovaná :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki :wink:

@luciik ako vidis, stale som snazilka.. cakame na zazrak, mm pojde na kontrolny sog, ze ci sa nieco zmenilo, naposledy sme mali strasnu morfologiu :frowning2:
7. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mam taky net z mobilu a delam to jako kdyby na Pc,najedu sh, ze chci pridat foto a hned se me to pta a vybiram poradac z telefonu.
7. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK BABULKY TU JE FOTO TESTIKU JANIA023 JA SOM JEJ Už GRATULOVALA, MYSLIM,žE AJ VY MôžETE :wink: :grinning:
@lauritka Holka, sakra, kdy se už konečně zadaří.Často na tebe myslím, posílám strašně moooc sil!!!!
@jania023 , držím palce...

jar robí svoje...
jooooj baby, len tak ďalej, hádam aj mne sa ujde trochu šťastia... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciik dakujeeeeem :dizzy_face:

JANIA ASI JE TO TAM :confused: :sweat_smile: :wink:
7. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Myslim ze toto duch nieje ale slaba ciarka ci nie??myslis ze my treba utros na zdrzanie???
7. dub 2011 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 gratulujeeeeem
7. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru cauko, ty uz ides na IUI? och, velmi velmi ti drzim palceky! ja som zatial skoncila na liekoch kvoli protilatkam proti stitnej zlaze pre zmenu, s tymi liekmi nemam otehotniet najblizsie minim. 2 mesiace. takze teraz cakam ako dopadla posledna ovulka a potom to necham tak....
7. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 @jania023 baby, blahozelaaaam!!! lenik je uz uplne jasna, tebe janka dufam ze zosilnie :slight_smile: super, dufam, ze i na nas ostatne sa tu uz nejake tehu nalepi :slight_smile:
7. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 super, gratulujem, tá čiaročka tam je :wink:

dúfam, že k tomu prispelo aj toto jarné počasie a, že // si tu nájdeme všetky :wink: :wink: :wink:
7. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak toto mi na nalade nepridalo :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
7. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jasne, hod mi grafik
7. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ako myslis ?? ze to slabne ??
7. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vyskusaj este raz..mne dnes mamatest 10 neukazal ani kontrolnu ciarku.. uz sa na nic neda spolahnut... sa mi nexce ist reklamovat ho;o(
@riana12 to co mas s tymi testami? sice ciarocka silnela, ale rovnako tmava (alebo tmavsia) nebola ani raz... ja myslim, ze testik pozitivny este nebol. to je divne, ze ti to dnes znova slabne.... :unamused: skus este poobede. myslim, ze sa ma testovat stale v rovnakom case...
@lauritka ano, navrchu je 6DC, dolu je 8DC a aka tam je slabucka...

@kacicqa to su ovu testy... :wink:

@ftinka ja testujem viackrat za den... testovat radia, ked mas testov obmedzeny pocet... a ked kuknes, aj vcera som robvila test 10:45, aj dneska :wink:
7. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek