• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka si ma potesila,tak dalsi test urobim v nedelu rano a hodim ho tu a uvidi sa
7. dub 2011 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka čekám, čekám :grinning: akorát už jsem se radovala, že byla a ono pořád nic nakonec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: niekedy LH stupne, ale nie dostatocne :wink:
7. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabka1124 Děkuju a vy makejte, makejte, držím palečky :slight_smile:

@foryou25 díky :slight_smile:

@ivasa Haha, duchům už u mě odzvonilo :grinning:

@jania023 Myslím, že už nenapíše, je vidět, že mám opravdové kamarádky, jak jste se mě tam všechny krásně zastaly :slight_smile: Děkuju.
7. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Hele, já měla změnu druhé čárky do druhého dne. Tak to zkrať aspoň na sobotu a udělej ho v sobotu ráno! :slight_smile: Prosíííííím :wink:
7. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky. Ja mám asi pokazený teplomer.

http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93
7. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 gratulujem...:slight_smile:. Ja uvidím v nedeľu. Robila som si ovu test na 8DC, dnes a je tam slabučká čiarka, tak neviem, asi zase nič...
7. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 kasli na ovu testy. pockaj este par dni, to nie je zatial smerodatne. :wink:
7. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 myslim ze nemas pokazeny teplomer :slight_smile: aj ja som tak mala len dufam ze ty to budes mat aj s // :wink:
7. dub 2011 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , dám ti takú ťažkú otázku... :wink: :wink:

čo mi môže teraz spraviť duphaston s prípadnou folikulárnou cystou... mám pocit, že sa zase spravila, prípadne sa derie ešte LH ale to skôr nie, lebo už 3 deň beriem duphaston - proste si tú pravú stranu "cítim" - také tlačenie akoby bola cystička...
nespraví asi nič, nie? len možno pomôže k tomu aby som zase nešpinila...
blbá otázka asi :wink: :wink: :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

7. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby možno taka otazka odveci ale nidke sa to neviem na nete dočítať... :sweat_smile: ..myslite, že je žena plodnejšia ked má taky vodnaty vytok alebo skôr taký čiry klzkejší? :sweat_smile:
7. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak to teda absolutne netusim, ale podla mna az takyto vplyv by na cystu mat nemal..
a okrem toho cystu ti potvrdia len z usg, cize to je len dohad, ci ju mnas alebo nie.
druha vec, vytvoria by sa ti z nepraksnuteho foliku.. mala si uz pozitivny ovulacny test tento cyklus ???
7. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 a ty si brala aj dufaston ten je naco??ja mam utrogestan mi dal doky
7. dub 2011 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nevies naco je utrogestan ja som ho dostala od dnes vecer
7. dub 2011 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 co ja som vydela na ff grafy tak aj jeden aj druhy su plodne
7. dub 2011 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 teoreticky ano, ked mas viac hlienu, je to lepsie prostredie pre spermie :slight_smile:
ale otehotneli aj baby, ktore nepozorovali skoro ziadny hlien... cize si mozes vybrat :grinning:
7. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to je progesteron... na udrzanie :wink:
7. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem tak vec er zaciname :wink:
7. dub 2011 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pekne... už asi velmo premýšlam nad všetkym, mam akosi vela času ked drobec spí tak sa pozorujem :grinning:
7. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 duphaston je na tvorbu žlutého tělíska a na uchycení a udržení mimi.
7. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 mne dal lekar utrogestan to je vraj to iste
7. dub 2011 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , úplný peak som na teste nezastihla.. ale už pred 10.DC som mala dosť silné čiarky - no ste ma zjadnili, že to nič nie je :wink: :wink: no najsilnejší som mala asi 9.DC (to bolo asi na 98% rovnaké) a potom mi už slabli... ja si myslím, že k ovu sa schyľovalo iba kvôli tomu, lebo ma v sobotu a nedeľu poriadne pichalo a bolelo na pravo (aj hlien bol - nie veľa ale bol) - teraz ma to skôr už iba "tlačí" a hlien je krémový (teraz asi hlienu bude z toho duphastonu)
No nič... proste sa nestalo nič, čo by som neočakávala, hoci som trošku dúfala, že ta fytosója to zvládne... :fearful: :fearful:
Nabudúce pýtam clostil :wink: :wink: :wink:
duphaston mi prisľúbila cca na 6 mesiacov, tak nech prihodí aj clostil :wink:
7. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, takze mame vysledky krvneho testu. bohuzial, znova to nevyslo :frowning2: ked som im vysvetlila, ze mi lekar na stitku dal carbimazol na 2 mesiace a vraj nemam v tom case otehotniet, tak mi v centre povedali, nech vysadim vsetky lieky od nich. Mam sa tam ukazat az ked doberiem tie tabletky na stitku.... takze, davam si pauzu, minim. do kontroly 31.5. A potom v juni budem tehu jak vysita :slight_smile: dufam :slight_smile:
7. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , a na kontrolu idem až po mrche... a ak tam je cysta tak už bude odídená, aspoň dúfam...

ešte otázka... poznáš niekoho, kto mal ovu počas užívania duphastonu? :grinning: :grinning: :grinning: lebo ja nie... no ešte dúfam, či náhodou... :wink:
7. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka , tak sa daj pekne dokopy a potom nám ukáž také tehu testíky ako sa tu hmýria posledné dni :wink: :wink: :wink:
7. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja som mala ovulu cez duphaston, ale brala som ho len prvy cyklus a prisla pozdejsie :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no, len dufam, ze tu uz na teba nenatrafim :grinning: :grinning: :grinning: myslim to teda v dobrom, ze uz budes v inej teme :wink:
7. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale ano, videla som aj grafy, ked duphaston ovulku neblokol.
len nevidim vyznam v nasadzovani duphastonu pred ovulkou :sweat_smile:
7. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale aspoň drobet by mohol silnieť nie? Mne skôr slabne.
7. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 aleee, na to sa vobec nespoliehaj, ja ked som testovala, raz silnel, raz slabol, uplne na prd proste, tym sa riadit nda..
7. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek