• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lenik_25 ano tak ako tebe ale aj ja som nautrogestane takze v podstate nic nemeska ja to robim liekmi
13. dub 2011 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 :frowning2: dakujem, ale akosi mam teraz spat vsetky moje myslienky, ktore som mala v decembri, ked citam ,ze sa to deje stale dokola a bez vynimky. U gynekologicky som ziadala o hematologicke vysetrenie, stery na chlamydie, toxoplazmozu, vysetrenie na endokrinologii. Tie mutacie mi zistili na hematke z krvi, odvtedy ma sleduju, kazdych 6t kontrolny odber krvi.
Raz urcite babo vydrzi, verim tomu. Ved pozri,mas krasneho Danka.
13. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac moja a ako dlho si cakala na vysetrenie na hematologiu?
13. dub 2011 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Koci, to me mrzi. Kamaradka to ma jak ty, prerusili snazeni,za mesic nastup do prace po RD a min.tyden nasla 2.drz se.
13. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 To mi je veľmi ľúto. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja som sa s Tebou tak tešila.
13. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 viem,ze sa caka dlho, ale mala som vybaveny termin po znamosti....
13. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 A ty máš pozitivní těhotenské testy nebo proč to děláš?

@marikac Neboj, už jsi dospěla do bezpečnějšího stadia těhotenství a už to s miminkem zvládnete! :wink:

@saronka A není jí to blbé vůči zaměstnavateli? Já jen, že se tam budu muset znovu zaučit do nových programů a tak a pak bych zas řekla, že jdu na mateřskou... to nejde.

@janula123 Já vím, jsi moc hodná.
13. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 no oni se nesnazili a dopadlo to takto,ale je rada,dite je prednejsi,preci nepujde na potrat.
13. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka No tak to je jasný! To by byla blázen!
13. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 , to tak nemôžeš brať s tým zamestnávateľom... aj ja som tak uvažovala, že načo nastúpiť, radšej počkám... no manžel vraví, či som "šalená" - také veci človek v podstate dopredu nevie... a čo? je to prirodzené že ženy chodia na materskú.... úplne prirodzené no naši aj českí zamestnávatelia ešte robia takú "skrytú diskrimináciu" a ešte aj my sami seba diskriminujeme... na mńa nikdy žiaden zamestnávateľ nebral ohľad ako na človeka=ženu, tak ani ja už nikdy nebudem taká ustráchaná a viac lojálna, než sú oni... :wink: :wink:

@marikac , supiš-perfiš... držím palce..nech je všetko aj nadalej OK.. :wink:
13. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna dakujem moja. Ty ako s hematkou???? vysledky uz su???
dnes som bola na 3D v KE, uzasne nieco. :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 aby som oddialila ms lebo nemam clostil a bedem ho mat az v pondelok tak aby ms nedosla do pondelka
13. dub 2011 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac Držím palečky, teď už je vše ok :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac a gyndos to nemoze urobit?
13. dub 2011 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 takyto rozbor aky robia na hematologii ti tvoj gyndos neurobi.......isto ta posle na hematku. Ci nie na to si myslela?
13. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 spolieham na to,ze bude vsetko OK. Ale pre istotu som si kupila doppler a kazdy den pocuvam srdiecko.
13. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac ano ale ja budem na sr iba 2 tyzdne a zo asi nestihnem:(
13. dub 2011 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac jj, to je hezké
13. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 ved si zavolaj na hematku-potrebujes asi vymenny listok od gyn.....a povedz, ze si mozno aj priplatis prednostny termin...ak sa da....a vysledky ti staci zistit telefonicky.
13. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac dobry napad :wink: a co vlastne ti tam zistia na tej hematologii??
13. dub 2011 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 od anemie az po mutacie.....moc do toho nevidim, ale podstatne vysetrenie , ked tuzis mat istotu,alebo podchyteny stav do buducna. :wink:
13. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac a ma to nejaky vpliv na babo alebo na tehu..nevies??
13. dub 2011 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 samozrejme! :frowning2: mutacie a zla zrazanlivost moze za vela potratov
13. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo
13. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac , no už len 3 týždne a budú výsledky - MOŽNO - ale ja nechcem nič nové počuť... ten pán Leiden je dosť sviňa - takže iné už nechcem... :grinning: :grinning: :grinning:

hlavne chcem //, nech môžme začať bojovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

som si práve poplakala pri Modrom z neba... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
lenik_25 mojka, som krestanka, ale presne ako ty, ked aj mne sa stalo to co Tebe MA, som na Boha nadavala a som prestala verit, dokonca som ho obvinila, ze ako moze taky byt, ze mne, co mozem dat babatku takpovediac vsetko, nechce dopriat a hentam v tych osadach sa deti rodia ako na beziacom pase:(!!Dokonca som si povedala, ze do kostola nevstupim.V tuto sobotu som bola po roku a 1mesiaci v kostole, aj to len koli krstinam maleho cloviecika.Teraz neviem, mam zmiesane pocity, v jednu stranu vidim tu nespravodlivost-vsetky aj tie co nechceli su tehotne a hovoria o babatkach ako o TOM,v druhu stranu , niekedy mu poviem, nech neni tak zly, sak ho mam aj rada a nech sa nado mnou aspon raz zlutuje.
Lenik, ty mas krasneho, zdraveho chlapceka, tak sa z neho tes, mne by stacilo aspon 1 babo.
14. dub 2011 ve 04:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 prispevok pre TEba, aj ked neskoro, ale predsa :wink:
14. dub 2011 ve 04:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Mohla bych poprosit o radu? Měřím bazální teplotu a k tomu dělám ještě i ovu testy,protože po ovulaci mám začít brát utrogestan. Jen jsem nějak zmatená. Myslela jsem si,že už byla ovulka 15DC a nakonec dneska mě teplota docela překvapila,že zase klesla. Tak teď nevím jestli byla a nebo ještě bude. Co říkáte na můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/32ae86

Jo a ovulační testy jsem myslela,že jsou pozitivní už ten 14DC .... :confused: :confused:
14. dub 2011 v 06:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag , najsilnejší je ten posledný... takže cca 36hodín od posledného by mala prebehnuť ovulka...
zatiaľ sa snažte, kým teplota nevystúpi :wink:
14. dub 2011 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag . pozitívny ovu test je - keď je čiarka rovnaká, alebo dokonca silnejšia...
14. dub 2011 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek