• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
takéto grafy - priamky ako mávam ja, nemá asi nikto... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
už chcem mrchu a potom ovulku :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
14. dub 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Díky. Právě se mi zdálo už ten 14DC,že byla čárka stejná jako testovací. A dneska mě to překvapilo. Takže ovulka teprve bude ....
14. dub 2011 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Jé ty máš tedy fakt zvlášní graf. Míváš anovulační cykly?
14. dub 2011 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag , každý druhý je anovulák :pensive: :pensive: :pensive: pravý vaječník nejako nepúšťa folik do sveta :angry: :angry:
14. dub 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Já jsem to tak měla před prvním otěhotněním. A po porodu se mi to záhadně upravilo. A teďka mám ovulaci každý měsíc. Naštěstí ....
14. dub 2011 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2d69db
uvidíme
14. dub 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna napsala jsi to moc hezky s tou praci. Ja jsem ve statni sprave,tak je to jine. Jo a k ovu testum,staci se zacit snazit jak najdu 2 carky?
14. dub 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag , tak ja to mám od kyretu, ktorý bol minulý rok... tak hádam sa podarí aj s jedným a potom sa dúfam, napravý... :wink: alebo mi dr. predpíše clostil - hoci ani tomu neverím... totálne lenivý vaječník - ale foliky na ňom rastú :angry: :angry:
14. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
len vcera ovu test hodne slaby, ako tie predtym, tak cakam, co bude dalsie dni :unamused:
14. dub 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Jsem taky už měla tehdy doma clostil,že mám začít další cyklus brát a nakonec jsem otěhotněla i bez clostilu. Tak držím pěstičky ať se brzy podaří. A jak se dlouho snažíte? Jestli se tedy můžu zeptat.
14. dub 2011 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka , no hlavne netreba zanedbať snaženie keď sú na ovu testoch // -

moja švagrinka robila v štátnej správe aj môj brat a mala super šéfa vo všetkom im aj kolegovci vychádzali v ústretý - no bohužiaľ aj ona je už týžden nezamestnaná. Teraz keď pôjde niekde do súkromnej sféry, tak veru pocíti, že nemôže kedykoľvek odbehnúť a pod...
No fakt, ja chodím veľa po pohovoroch - a mám pocit, že tí personalisti narábajú s ľudmi ako s materiálom... A ja som personalistiku vyštudovala - o to viac ma to hnevá, že viem ako by to malo vyzerať... :pensive: :pensive: - ale skôr je to problém "politiky podnikov"- nie samotných ľudí...
A tie západné trendy si naši zamestnávatelia vôbec neosvojujú - práca z domu, skrátený úväzok, flexibilný čas... - môžme iba snívať... :pensive: :pensive:
14. dub 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag , radšej sa ani nepýtaj.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2,5 roka - zatiaľ jeden MA :unamused: :unamused: , takže u nás to už je na cvokáreň - ešte k tomu od januára nezamestnaná....
Ešte že som včera pozrela Modré z neba - aspoň človek vie, že sa nemá AŽ TAK ZLE, aby nemohlo byť horšie... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , ovu bola na 16.DC?

@riana12 , tak nemusíš mať ovu furt na 13.DC - aj z teba si telo chce robiť trochu srandičky.... :wink: :wink: :wink: :wink:
a to zvýšenie je tam prečo? či ďalšia srandička ? :wink:
14. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ved ja ani na 13DC nemavam :grinning: u mna si chodi, ako chce :sweat_smile: ved uvidim, co z toho dalej bude... len mi to prislo trosku vtipne, ovu test nic a teplotka hore... len dalsia sranda... ved ja si tu mrchanu-potvoru ovu vyciham... dufam :grinning:
14. dub 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , tak číhaj... ja som striehla a nič... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna vsak ja jej dam, ked bude vymyslat :grinning:
14. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahojky, no to je teda graf....to ti nepomohl ani clostík??, Kolik bereš?? A chodíš na utz?
14. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já spíš už čekám na MS, uvidíme v sobotu.....http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
14. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna , ja tej mojej furt odpustím... vieš jeden mesiac nepríde, tak mám na ňu nervy, a potom príde, tak som šťastná a už ju nechcem stresovať, aby som ju neodohnala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ešte si dopijem Estrozin kvapky, a našla som načaté FEMI, tak ich nasadím a ja už potom neviem, asi sa fakt na to vyprdííím a proste bude u mňa ovu raz za 2 mesiace... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal tys vydržela netestit? Máš můj obdiv :confused: Já taky asi spíš očekávám mrchu... Sice jsem dneska cca 9DPO a moje LF je 8, ale teploty moc vysoko nejsou a tak nějak vůbec nic necítím, vždycky jsem "to cítila" a teď nic, čili mrcha možná mešká kvůli nachlazení... :unamused:
14. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal , doprdele - ten graf vyzeral totálne tehulkovsky.... to radšej nemať pekné grafy, nie? radšej rozhádzané a potom nech je človek prekvapený :angry: :angry: :angry:

už sa cítiš na mrchu?
a nemohol byť ten pokles z vysadeného duphíku? netestovala si vôbec?

ja nemám clostil - moja dr. akosi nevie pochopiť, že pravý vaječník neovuluje, tak ju už budem musieť presvedčiť... :angry: :angry: :angry: dúfam, že už nevybuchnem, lebo mám už nervy na vlásku z toho, že to nechápe a MA ČAS :angry: :angry:
14. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa , neskúšala si na krátku LF vit. B6 ? kočky ho berú celý cyklus no najmä v LF každý deŃ 1 tabletku...
14. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
předem říkám, že si nedávám žádné naděje, ale poraďte, nechápu jednu věc. Včera jsem si dělala těhotenský test Best 2 (citlivost 20) asi v 11 hodin dopoledne (nic jsem předtím nepila) a byl bílej jako sníh. Řekla jsem si, že už je teda fakt konec. A dneska jsem vyplácla poslední proužek, co jsem měla doma a na tom samém testu druhá slabě růžová čárka. Jsem z toho úplně blbá. K tomu ráno nevolnosti a BT 37,3 :confused:
14. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa neteslovala, nechtěla jsem hledat duchy, čekala jsem na dálnici a bude prd.....ale máš opravdu nějak moc krátkou LF, chtělo by to prodloužit at má mimi čas se zavrtat :wink:
14. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna To máš pravdu, ale uvažuju, jestli svého zaměstnavatele při nástupu rovnou neupozornit, že se snažíme dál... :frowning2: On je to fakt férovej chlap a hodnej člověk.

@jania023 Aha, už chápu.

@zabka1124 To si myslíš, já se přiznám, že tyhle řeči ani nemám moc ráda, že už jedno dítě mám. Ano, mám ho a jsem za něj ráda, ale v mojem srdci byly tři díry, jednu zalepil manžel, druhou Daneček a třetí stále zeje prázdnotou a čeká na to vysněné miminko... tak asi tak to je. Prostě to bolí taky tak. A k tomu Bohu... mě by nebavilo uvažovat tak, že teď se nade mnou KONEČNĚ smiluje. Proč to neudělal už 4x??? Jen chci dodat, že tohle píšu úplně v klidu, s klidným tónem a nenadávám, abych neurazila.

14. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 , Lenik, ono trochu trvá, kým sa z tela to HCG dostane... ešte ho môžeš mať v krvi, odtiaľ ide do moču... :pensive: :pensive:
HCG produkuje ten obal, nie samotný plod... :confused:
odíde to s MS a potom HCG úplne vymizne z tela
14. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna přesně......at graf vypadá jak chce hlavně at je nakonci těhulkovský.....ale tentokrát jsem docela doufala dle grafu, je dopkonce třífázový :sweat_smile: ale na comi to je když z toho nic není.....na ho.....
Já myslela dle grafu že bereš clostík, myslím si, že by ti mohl pomoct, mě kupodivu také pomohl i když z toho nic není, ale hlavně že aspon byla ovulka, to je pro mě také krok ku předu....jen to byl poslední cyklus s clostíkem, tak uvidím co bude bez něj. Brala jseh hned 2x1.
14. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Aha, díky za vysvětlení, mě právě ale zmátlo to, že včera byl sněhobílý a dneska tam zas něco je a navíc když bylo hcg 5,3... Tak to chápu správně? Hcg v krvi 5,3, v moči zatím nic, pak se z krve vyloučilo další hcg a močí odchází, takže v krvi už není nic a v moči něco ano?
14. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek