• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@sarafortuna ona máva pravidelný cyklus, tak mala ovu na 14-15 DC a ja tiež teraz. A pri malej som mala predpokladám, že asi okolo 20 DC.
14. dub 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas vsechny a a tobe betina blahopreji k tehu :sweat_smile: je to super cist neco positivniho lenik25 jsem tak trosku zmatena ty nejsi tehulka?usla mi asi spousta veci ja mam pristup k modremu konikovi jen o vikendech a dnes a jak ctu no to by me fakt mrzelo.ale jak pises se zamestnavatelem si vubec nelam hlavu.podivej mam kamaradku ktera na tom byla uplne stejne jako ty koncila ji rodicovska dovca v lednu a do prosince se snazili jak mohli aby to stihli do te doby,1.1 mela nastoupit do prace ale nenastoupila z duvodu odstehovani se hodne daleko a sla na pracak.no a totalne se zamerila na hledani prace a otehotnela v lednu .takze ted je sice na UP ale je tehule.péokud je to tak jak pises ze se nezadarilo uplne vypni vim ze to je tezke a ze mas hodne za sebou ale pokus se o to .zamer se na to co hezkeho te jeste ceka a zapomen na tehu myslim si ze to bude mozna i tou psychikou hodne sis prozila kazdopadne ti strasne drzim palecky a porad doufam ze to bude dobre drz se
14. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik_25 ja som to nemyslela zle, skoda ze si to tak zobrala :frowning2: !!!
14. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna naco je pyrridixin?? :wink:
14. dub 2011 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 daj mi potom vediet ako si dopadla moja drz sa
14. dub 2011 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 , pyridoxin je B6 - kočky to berú na predlženie LF

* V prípade nedostatku vitamínov skupiny B pečeň nemôže inaktivovať estrogén a jeho vysoká hladina znižuje úroveň progesterónu.
* Dôležitým poznatkom je, že samotný vitamín B6 zvyšuje hladinu progesterónu
*Vitamíny skupiny B (najmä kyselina listová), draslík a chróm pomáhajú telu udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.
* Vitamín B6 znižuje úroveň prolaktínu tým, že stimuluje tvorbu dopamínu.

to sú útržky z článku v mojom albume - z netu :wink: :wink: :wink:, viac prezdradí ujo GOOGLE :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/clanok/strava-vitaminy-a-fakty-ktore-nam-mozu-pomoc/
14. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a kedze ja mam LF normalnu 16dni tak mne je to na nic?? :slight_smile: alebo??ja beriem bkomplex
14. dub 2011 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 B-komplex nema tolko B6, aby to stacilo... denna davka ma byt 50-100mg denne
14. dub 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, jedna otazka co to moze byt..? moje cykly neboli bohvieako pravidelne...ale odkeby beriem agnucaston..cca polroka sa dlzka cyklu pravidelne strieda 27 a 30 dni..presne na striedacku. Uvu je vzdy okolo 13-14 DC.
14. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2d69db stále velký otazník, kdy byla ovulka :frowning2:
15. dub 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa no myslim, ze je to len dobre, ze sa ti to upravilo :slight_smile: a co je ten agnucaston ?
15. dub 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak dneska som capla na zadok, bo som sa uz ovavala, ze ovutesty nefunguju...
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
15. dub 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...tak konecne som uz zacala aj ja znova po 5 mesiacoch merat BT :grinning: dnes som 10dc takze pomalicky cakame na ovu :wink:
15. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ahoj, tak u lenika je to spatny :frowning2:

testujes uz ovu dnes ?? ja som nestihla, uz mam cream hlien a vcera som poslala posledne testy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cakam na dalsie. :slight_smile:
15. dub 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano viem, hned sa mi nezdal vtedy ten test :unamused: ee ja testujem tak od pondelka a aj to je asi skoro, mozno az od stredy ale musim pockat na testiky, mali by prist dnes alebo az v pondelok :sweat_smile:
15. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ja jsem 9DC,tak pojedeme spolu,snad vitezne :slight_smile:
15. dub 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa , to je účinok Agnucastonu... :wink: :wink: :wink: :wink: super, že ti krásne pomohol...
15. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka joj super aspon sa budem mat s kym porovnavat :grinning:
15. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , žeby ovu na 14 alebo 16.DC... skús tehu test... pekne ti to stúpa :wink:

@lauritka , Agnucaston je to čo pomohlo aj mne :wink: :wink:
http://www.najlekaren.eu/fytofarnaka/2763-agnucaston-tbl-30-.html
na zahraničných fórach je to veľmi ospevované - VITEX jahňací...

aj toto vyzerá dobre - ale asi to bude podobné, len toto sú kvapky
http://www.najlekaren.eu/fytofarnaka/2763-agnucaston-tbl-30-.html
15. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 , tak potom to u teba nemá veľký význam - tie vitamínky sú aj v strache, tabletky sú len keď je potrebné zvýšiť dávku...
A ja beriem Béčka aj kvôli krvi - trombofilici MUSIA :wink:
B6 a listovka, okrem iného vplývajú na správnu krvotvorbu :wink:
15. dub 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa ahoj....ty o kolkej merias ze mas take nizke teploty aj po ovu?? :confused:
15. dub 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka v 7. Ale já měla vždycky max. 36,7...
15. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

môj had dnes zdvihol hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
Večer sa mi nezdal ztvrdnutý krčok a na ňom hnedý krémový hlien... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak dúfam, že budú krámy a krčok sa spamätá :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa , a štítku máš OK?
meriaš dole alebo v puse?
15. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna v puse

jj, mám ji v pořádku
15. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna To je to, co netuším. Běžně mám ovu 17-19 DC, minule až 22DC a teď takhle brzy? Jinak včera těhutest negativní. Dle dr. přirozené otěhu = zázrak, od května CAR
15. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa , tak tam môže byť nižšia teplota... :wink:
15. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 , tak vyčkaj či to bude klesať, a potom to bude jasné podľa LF...
musíš vydržať... :wink: kiež by dr. nemal pravdu :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek