• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@denda29 jj presne ako SARA napisala. :wink: jedine ju uz vies odhadnut, ked mavas pravidelne cykly a teplota ti par dni pred ovu klesne, pripadne pozorujes hlienik, ze sa meni na vodovy az bielkovy... ja mavam aj bolesti pred OVU:
no a plus este skombinujes s testami.
na BT je nevyhodne to, ze ti ovulku potvrdi az ked prebehla.
@erika3011 ale stale si hore. este nezufaj. :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 kuk este na prvu stranku tejto temy, su tam uzitocne linky o merani BT a inych znakoch plodnosti. :wink:
19. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nezufam, len už čakam to čo asi príde :grinning: už som na to pripravena...keby neprišla bolo by to krásne prekvapenie :wink: ..mne ms chodila ked som mala tu 36.8 ..no ale to som mala tú čiaru stanovenu na 36.6 ..
19. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka len aj hlien už mam taky iny...nie kremovy a v tehu je hlavne masivne kremovy..ja už skôr vysicham.. ako pred ms
19. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Dakujem :slight_smile: . Ja mam skoro stale na 14DC ovulku a aj bolesti mam trocha. Dnes uz mam aj hlien taky trocha lepkavy a samozrejme aj ovu testy pouzivam ale vcera bol negativny len taka slaba ciarocka tam bola. Takze asi to bude zase 14DC. Dufam. :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 jj, ja tiez pred mrchou akoby uplne vyschnem, potom uz aj tusim, ze zase prd z toho :angry:

ale aj tak jak vravime, kym nie je mrcha, je stale nadej... :wink: existuju aj velmi pozoruhodne tehotenske grafy... :sweat_smile:

@denda29 jasne.. a kde zapisujes ?
19. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak to máš pravdu, niektore ktore som videla na ff som totalne nechapala :D akurat včera som jeden kukla, ja by som povedala že je anovulak a ona dotyčna bola tehu :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zapisujem tam na FF .
19. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 no ved presne :grinning:

@denda29 tak ukaz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes testikujes ovu ? :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neviem chcela som az zajtra. Mam aj dnes ??? :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/325a46
Babyyy mam problem....proci mi ff vyznacil ovu na 11dc? :frowning2:
19. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už je to na 100% ...nejako ma tlačil mechur tak som si spomenula že od rana som akosi nestihla ísť na wc lebo malička bola dosť aktivna.. tak som bola teraz a skusila som tvoje testy no je to jasná beloba..ale aspon nedavaju falošnych duchova a zbytočne nadeje ako niektore testy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ešte ti to ff môže prehodiť aj na iné dni, v závislosti od dalšich teplôt :wink:
19. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 ach jaj..stve ma to :unamused: lebo sme sa vtedy nesnazili :frowning2:
19. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ...mne sa podla tych teplôt aj tak nezdá na ovu.. to bude podla mna rapidnejšie stúpanie teplôt
19. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 ved prave ze ani mne sa to nezda na ovu, dufam ze teplota uz bude klesat :unamused:
19. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , nemala si väčší kľud keď si nemerala? :wink: :wink:
19. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna zeee? aj ja vravim :angry: ze som sa dala na toto nahovorit :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK NEMERAJME a potom zrazu hop a budeme tehu :slight_smile: . Všimnite si ako sa to podarilo betine a rebelii, nechodili sem tak často a potom len šupnú správičku, že sú tehu :wink: :wink: :wink:
19. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka , ja asi na to kašlem.. za posledných 9 mesiacov sa mi na 90% strieda ovu a nie ovu... takže nie je o čom.. :wink: :wink: kašlem a mám chuť vyhodiť teplomer, aj tak asi spravím...

tebe ovu chodí pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... ja meriam už iba kvôli tým blbým anovulákom... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , toto bude téme o meraní BT bez merania BT....

ja koníka potrebuje na sociálne kontakty.... :slight_smile: Ja sedím doma jak kvoka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale dá sa to nahradiť, obnovením komunikácie priateľov z FB...

ideme súťažiť, že kto najmenej príspevkov bude mať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kto prvý šupne fotku pozitívneho tehu testu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak to sme dve čo sedíme doma, ale ja aj s obmedzenými vychádzkami :wink: :grinning: :grinning:

však mi merať budeme, ale len v tom správnom čase :slight_smile: v čase ovulky :slight_smile: takže súťaž začína.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja vobec neviem kedy a ci pravidelne mi chodi ovu...sice ovu mi vzdy ukazalipekne ciarky ale aj test sa moze mylit..prerto som sa dala na toto meranie aby som si to potvrdila a hla uz sa rozculujem :angry:
19. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , OK vypínam koníka.... myslím pozitívne a som plne trpezlivá a kľudná...
papa kočky, fakt musím vypnúť toho KOŇA , lebo namiesto učenia tu furt kukám a kukám.... :wink:
19. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ok, papa a pekne sa uč :wink:
19. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no sice, ak mavas ovu az okolo 14 DC, staci ti aj zajtra.
19. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka povedala by som skor, ze bola 13 DC, ono ked su take kaskadovite schodiky, tam sa to potom len hada...
ovu test si nerobila ?
19. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie nerobila...ved uz tyzden cakam na tie testy co som si objednala a oni stale neprisli, nechapem :angry:
19. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek