• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka a mas este tie testiky? lebo tie moje sa nejak stratili na poste :frowning2:
19. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val no ved uz davno... odvtedy sme neboli... :slight_smile: IVF a KET missedy... naposledy sme boli v CAR 2008 :confused:
19. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka nemam teraz momentalne ziadne. :unamused: tiez cakam, mam objednane.
19. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, tak to pamatam.
celkom odobrujem, ze sa neponahlate do IVF.
19. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a mas len pre seba objednane ci budes aj ostatnym ponukat?
@wanda1 dobre , ze vravis. a aku chloreluu beries ?? minule sme to tu riesili. je vela druhov. a co zeleny jacmen hmm ??
mozno by som na ten hlien aspon chlorellu skusila, lebo som uz vyskusala plno veci a nic mi nezabera. :unamused:
@solinkarka mam viac objednane :wink:
19. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No teď beru chlorellu Japan (od Health link), ale až jí doberu, tak chci začít s chlorella Tabs (Chlorella Centrum). Ta je sice dražší, ale máš jistotu, že je 100% přírodní a můžeš jí brát v těhotenství a pak i když kojíš. O ječmenu jsem taky přemýšlela, ale zatím jsem se k tomu nedokopala. Navíc je to už o jiných penězích a tak se mi nechce zas dávat tisíce, když teď bude dost zeleného i ve stravě jiné (salát, špenát, kapusta a tak…). Docela by mě zajímalo co jste dalšího na hlen ještě vypátraly, protože třeba o tom grepovém d. jsem nikdy neslyšela.

19. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: babulky, keby mozem, hned vam nadelim eggu mojho... nebavi ma to s nim...

@lauritka vcera som na mimi pisala, ze som tu na MK nasla prispevok od ellky, ze bromelain moze plodny hlien zredukovat a mne zase cez uja googla vyhodilo, ze dokaze hlien riedit... tak ako to teda je? nevies?
19. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 bromelain nasadzujes az po ovulke. takze to je jedno :slight_smile:
19. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 dakujem.
19. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka mas 3x po sobe stoupajici teplotu, to myslim pak vyhodnocuje jako ovu
19. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka o grepovym dzusu jsem jeste neslysela, fakt to funguje? ja se zas pustila do piti kontryhelovyho caje
19. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny no pekne ale ma tam byt pokles aspon o 0,2st aby bola ovu
19. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem, ze ho davate az po ovu, ale ellka dakde inde pisala, ze je to preto az po ovu, aby nevysusil plondy hlienik.. :fearful:
19. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych se vás zeptat jaký používáte teploměr na měření BT? Já mám nějaký od Hartmana a příjde mi nějaký divný, tak bych si chtěla pořídit ten na 2 desetinná místa. Kde jste ho kupovaly? Někde na netu nebo v lékárně dá se sehnat?
19. dub 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak to neviem, ale v podstate sme to nerisili, kedze kazdy ho nasadzoval po ovulke. :slight_smile:
19. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek v Cechah u vas dostat tento, spytaj sa v lekarni :slight_smile: :wink:

http://www.dia-obchod.sk/product/digitalny-teplomer-microlife-mt-16c2-2-desatinne-miesta-276/ ja ho mam od roku 2008 a som plne spokojna :wink:
19. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka já jsem našla na netu ještě tento: http://www.otehotnet.cz/bazalni-teplomr/88-bazalni-teplota-8586010582926.html
ty máš ten co jsi dávala do odkazu? Jinak jsem se dneska po cestě domů ptala u nás v lékárně a koukali na mě jako na blázna co že to chci.
19. dub 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky :slight_smile: skúste mi prosím poradiť, zacala som teraz s meranim BT, teploty sa stale menia podla grafu som zrejme este nemala ovu, brusko ma trosku pobolievalo, tak mi skuste poradit bola uz ovu? co si o tom myslite ? http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
19. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek jo ten je tiez ok :slight_smile:

ano, mne to poslal jedna kocka z Ciech, ten co som ti davala a hovorila, ze kupila normalne v lekarni :slight_smile:
19. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karin415 zle si vlozila odkaz.

ked mas otvoreny graf, klikni hore na SHARING, potom na home page SET UP.. tam si klikni na create ur own chart a hore v takom uzkom ramceku ti vygeneruje link. ten potom skopirujes.
19. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok, tak já zkusím ještě jinde. Je to taková zapadlá líkárna, tak třeba to neznají :wink:
19. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jinak děkuju moc:slight_smile:
19. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ono hlavne on sam si neni jisty, proto mas tu caru prerusovanou, pac kdyz si je jisty na 99,9% :slight_smile: , tak je cara plna
19. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny jasne, viem ze zavisi to od dalsich teplot iba tak som chcela vedit nazor ludu :grinning:
19. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka me to taky jednou takhle udelal, ze sekl uplne mimo... jsem na nej zvedava ted, ovu testy nic, tak jak se vyporada s teplotou, frajer :wink:
19. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny hod graf :wink:
19. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky chcem sa spýtať.mám kamošku čo začala merať a testuje aj ovulku a má anovulačný cyklus. vy si tu radíte,čo je dobré na podporu,aby sa ovulácia spustila?? dajte neaké linky na tie tablety či vitamíny.dakujem :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek