• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@solinkarka ja som dnes 14DC a cyklus mávam cca 32 dní. ja meriam len prvý mesiac tak sa do toho ešte nevyznám. a nemohla si mať ovu až ten 13DC?
20. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 néo pekne a my sme mali sexik az na 13dc....na 11dc sice toez aleto boli stare spermosky :frowning2: tak zas do dalsieho kola :pensive:
20. dub 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už som chcela nezapínať koníka, ale fakt som trochu mimo z tej mojej "menštruácie".
Stále ma bolia prsia, tie zvykli prestať na 2-3DC - no ešte uvidíme...
V noci ma boleli vaječníky , ale dosť veľmi - žiadne pichanie ale tlak, bolesť :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
Takže ja som taký jeleň z toho.. asi si posuniem krámy o deň neskôr, aspoň budem mať pekný predchádzajúci cyklus...
20. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka ved ja tiez mvam 31dc....neviem zrazu preco ovu 11dc....lauritka mi tiez cosi spominala ze sa jej to viac pozdava na 13dc...ja sa v tom mojom tele vobec nevyznam :unamused:
20. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ja som si začala merať BT len tak, že aby som si potvrdila, že mávam ovu vtedy keď si myslím a ono sa to správa takto čudne. podľa mňa by mala dojsť až cez víkend tak uvidím
20. dub 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka možno ťa niečo len oblieza.....a ovulku budeš mať trošku teda posunutú....aj to sa stáva :wink:
20. dub 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja neviem čo je to so mnou.....stále len ziapem jak krava,v kuse mi niečo vadí,v kuse ma niečo znervozňuje.....inokedy som si jar užívala a teraz :frowning2:
20. dub 2011 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ja sa vam velmi nechcem tlacit do temy :slight_smile: ale ono teploty vyssie resp. nizsie od normalu mozu indikovat problemy so stitnou zlazou..ale aj nemusia :slight_smile: moje poovulacne teploty v tehu neprekrocili 36,6 (ale ja meriam v ustach :slight_smile: )
20. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ake stare spermosky? :confused:
20. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe však uvidíme... pozerám, že ty máš tiež zaujímavý graf... ovu testíky nerobíš?
20. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no vysse tyzdna mali :pensive:
20. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka ten môj terajší graf je úplne naprd a ešte raz naprd....ja tomu vôbec nerozumiem prečo mám takéto škaredé grafy :frowning2: jeden ovu testík som si už robila a vyšiel mi plne pozitívny,ale ja mám ovu testy stále pozitívne,ja to nechápem :frowning2:
20. dub 2011 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ale nooo, to nie su stare spermosky :wink:
20. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka a kto to povedal? :confused:
20. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej, si spomínam, že aj minulý mesiac si ich mala furt pozitívne. asi máš aj bez ovu vysokú hladinu toho LF hormónu a zišiel by sa ti test s veľmi nízkou citlivosťou. ale asi by bolo pre teba najlepšie aby ti dr. pozeral kedy máš ovu
20. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaaa :grinning: vsak oni vydrzia v tele len nejake 3 dni
20. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka ach jaj :frowning2: som čudná.....u mna to bude asi tak že mám ovu nepravidelnú a hocikedy :frowning2:
20. dub 2011 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ale u koho v tele? u teba? u chlapa sa totiz obmienaju az po 3 mesiacoch... a nikdy by som nepovedala, ze aj 3-mesacne spermosky (keby cely ten cas vydtrzal chlap bez sexu) boli stare na oplodnenie... :fearful:
20. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nieee u muza....po 3 mesiacoch :astonished: neni to blbost??? :confused:
20. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ano, po troch mesiacoch :wink:
20. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to sa mi nejak nezda, idem kuk na uja googla :confused:
20. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no po anglicky mi to je na dve veci :sweat_smile:
20. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka naviac, spermie sa tvoria stale... je to nieco ako zavod na auta, kde sa robi na 3 smeny... stale ti vypluvaju stadial nove auta... aj spermijky sa takto tvoria... nie je to narazove, ze sa naraz utvori velka davka spermosiek a caka sa 3 mesiace, kym tieto uhynu a vytvori sa nova davka... takze tvoj muzik mohol mat v sexiku na 11DC spermijky 7-dnove aj 1-dnove :wink:
20. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka na preklady z anglictiny kludne pouzi http://translate.google.com
orientacne na preklad staci aj to :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaj takze ovi sa tvoria postupne :slight_smile: tak to je fajn, si mi dodala trosku optimizmu :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka
@riana12
zas až také geniálne tie spermie nie sú... oni sa "vyvíjajú" 3 mesiace ale prežijú max. 1 mesiac
http://wanda.atlas.sk/zahady-okolo-spermii/wellness-a-fit/zivotny-styl/503723.html

3 mesiace sa hovorí, keď sa človek začne liečiť, alebo keď berie antibiotika, tak efekt (+ alebo -) sa dostaví až o 3 mesiace... a ono je to tak, že sa vyvýjajú priebežne... určite pri sexíku, manžel "nedá všetko" von... ďalšie čakajú v poradí... :grinning: :grinning: a zároveń sa ďalšie tvoria..
JE TO TAKA ZAHADA, celé to všetko okolo bábätiek... :wink:
20. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, takže dnes som ešte zmerala, či teplota klesla, takže som 2DC a teplota 36,5, takže už som v norme :slight_smile: a zmeriam pre istotu už len pred ovulkou :wink:
včera večer som mala strašne bolesti podbruška a v okoli pravého vaječníka až do krížov a ráno zo mňa vyšla nejaká hmota, zrazenina či čo, mohla to byť cysta??? ešte som nikdy nič také nemala :unamused: a dnes mi je už pohodička.
20. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 hej ja sa aj liecim na stitnu zlazu,.,.,. :unamused:
20. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek