• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
evatko aj ja gratulujem.... tvoj graf dava veeeeeeeeeelku nadej aj ostatnym :slight_smile:
shaarka, budes pokracovatelka :slight_smile: a tvoj graf bude tiez davat nadej :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evatko, podla grafu by som tipovala na anovulacny a ty si tehula, gratulujem.. zajtra urob test cislo dva a daj do albumu gratulujem.. skvela sprava takto na vecer...

ja som si tiez dnes urobila test a prd.. ani tien.. ale prsia ma bolia kvalitne, tak uz len cakam kedy dorazi... ach jo..

vzdy ked testnem a nic tak mi to je viac luto ako ked netestujem a necham sa prekvapit, preto asi netestujem radsej..
25. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
evatko tak toto je gol...tehula s takym grafom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
srdecne gratulujeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a tu je ten moj dnesny.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :sunglasses:
26. srp 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre :slight_smile:
evatko to je teda netradičný tehotenský graf!gratulujem :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/N
26. srp 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ktora dobra drusa mi pozre a povie o co ide v mojom grafe?dakujem
http://www.fertilityfriend.com/home/29818c
26. srp 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi ak sa ti zajtra vysvihne nad 36,6 tak to znamena, ze vcera mohla byt teoreticky ovu... hlien nesledujes?
26. srp 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten este moc neovladam ale citim mokrejsie
26. srp 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusi sa ta teplota vysvihnut viac?lebo minuly mesiac som mala po ovu az do ms 36,9 a den ms 36,5
26. srp 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice ked tak nan znova pozeram, tak ak ti zajtra vystupi tak ovu moze byt aj dnes... to zalezi od toho aka bude teplota v najblizsich dnoch...
ved este ti daju baby ich komentar :wink:

hlavne je, aby ste poctivo teraz snazilkovali :wink:
26. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zaciname az v septembri tento mesiac chcem zistit ci mam vobec ovu a ked priblizne mam pani ovu
26. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi niektorým vyhupne po ovu rýchlo, iným stúpa po stupni. ako nellie píše, uvidíš zajtra. ale dnes to roztočte :wink:
26. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi ved pozri môj graf tiez som mala najskôr pokles pred ovu a potom sa to vysvihlo hore...
vladi ovu je tady :grinning:
vladi ty uz si po ovu, alebo nie??? :confused:
26. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej uz som kukla to mi odlahlo lebo som za zlakla ze sa to musi vysvihnut v jeden den
ty mas take vysoke pred ovu teploty??? normalne ma tvoj graf zmiatol.... a ja nemam rada heten ww :grinning:
26. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
či wk či aku to ma skratku :grinning: :grinning:

ahoj Kuku - nalepuj vložku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela,nelie ja uz neviem po com som,snad aj v prechode :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi to snad nie.... :wink:
mna zmiatli tie vysoke teploty, ale mas teraz pokles takze ozaj moze ist o ovu ako pisala Nelka :wink:
26. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi dnes, zajtra na tuti :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku možno si jasná, no pozri evatko-graf
26. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie,uz nalepena...vcra sme prechadzali vecer okolo DM drogerky, mala som chut ist kupit test, ale nakoniec som kupila vlozky, zenska intuicia neklame a ked sme prisli domov, uz som mala trosinku spinenia :grinning: esteze ma to nezlakalo, mala by som akurat nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka, nene, ka som ten pripad :grinning: uz som aj celkom rada, ze dosla ta kde to tak slho cakat :grinning: vlozky uz kupene
26. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups..malo byt...ze ja nie som ten pripad :grinning:
26. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zaujimave je, ze ma vobec nic neboli, ziadne tlaky, bolesti, nohy nemam tazke, asi to bude mat lahky priebeh :grinning: alebo to este len pride a naraz :sweat_smile:
26. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tehuteploty môžu byť aj nízke :confused: ale keď už špiníš tak asi príde :unamused:
lauri uvidíš čo bude o dva dni :wink:
26. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku ja nemam ziadne pms, akurat ma prestali uplne boliet prsia :sweat_smile: to je haluz pri utrogestane.

nelka no rada by som tomu verila, ale test je nekompromisny a krk ani teraz nesklamal, cestuje do vysin... :angry:
26. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek