• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@solinkarka jeej gratulujem. vy ste plodni ako mysky. :slight_smile:
27. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem....no ja som zrejme v den ovu bola opita takze asi preto sa to podarilo, ze to bolo take spontalne :grinning:
27. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teras si ma pobavila s tou opitostou :grinning: a asi je to aj tak nema sa na to tak mysliet ale ako sa to da vsak
27. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natyi25 , supiš..... veď to ináč na grafe ani nevyzeralo... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@solinkarka , držím palce.... fakt, ste superplodní... to asi preto že ste mladučkíííí... my tu už také staréééé páky po 30tke.... :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa to rozbieha... :wink: :wink: :wink:
27. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka taky by sis přála být jak myška co?? já taky..... :slight_smile: já ti aspoň závidím délku tvého cyklu :grinning: co já bych za to dala...
@sarafortuna
@tiburcia dakujem babulky moje :slight_smile: ja si nemyslim ze to je vekom ale mojim muzikom :grinning:
27. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :grinning: no ja to berem hopom, cyklus za cyklom, caka nas a spg a podla toho sa rozhodne ci nam urobi UI. :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka nepozicas ho ? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka kurňa, že bych vyměnila chlapa :grinning:
27. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak budu držet palce :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nieee ten je moj :grinning:
@tiburcia kludne ale nie za mojho :grinning:
27. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji. :slight_smile: lekar by uz najradsej urobil dalsie IVF, ale este nemam urobeny plan na vykradnutie banky... :grinning:
27. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim kuknite a poradte,.,.kedy ovulka??,,.,.podla mna este nie,.,.ale nejake teploty divne hmm klesajuce,.,.,.http://www.fertilityfriend.com/home/susu
27. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu no este nebola, ale ak mas egg, treba sa snazit az kym nestupne teplota.
27. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka a čo mu dávaš jesť, že je taký šikovný...? :grinning: :grinning: :grinning:
či sú v tom vari iné finty?
27. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka až vymyslíš plán pošli mi ho.. taky to budu potřebovat :grinning:
@sarafortuna taky by mě to zajímalo :grinning:
@sarafortuna jeej, tak vidim, ze lekari si vehemetne stoja za svojim... :angry: ... ale aspon budete mat novu TV..
to na hokej specialne ??? :grinning: LCD ?? kolko uhlopriecka ?
27. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna praveze nic specialne :D sikovnost no :grinning: a alkohol urobil svoje :grinning:
27. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia pred mesiacom mi zdvilhli najom o 39 EUR, vcera dosiel nedoplatok za elektrinu 117 EUR...
zachvilku budem zit ako v stredoveku, pri svieckach a kupat sa budem raz za tyzden... :angry:
27. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekedy fakt rozmyslam, ci priviest deti do tejto drazoby.. :unamused:
27. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , od kedy prepli analógové vysielanie tak u svokrovcov ide iba jeden TV a zvyšné 2 iba stv1 a markíza.. tak asi toto mužíka motivovalo k tomu že sa rozhodol pozerať majstrovstvá DOMA - čiže v našom domčeku.... tak objednal TV - LED 82cm, to nám stačí... a že si vychutná tu STV3 v HD kvalite.. tak dúfam, že ho nesklamúúúúú :wink: a že stihne do piatku namontovať satelit.....
vidíš, čo mužov motivuje k odstrihnutiu sa od rodičov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej, dr. ma v tomto dosť sklamala, beriem to tak, že k otehotneniu mi asi nepomôže... ale zatiaľ jej plne verím že spraví potom pre tehotenstvo maximu.... len sa do vtedy nezblázniť... dúfam,že teraz bude ovulka... :wink:
27. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nam sa pokazil minuly rok LCD Samsung po 4-och rokoch !! Odisla obrazovka.

Tak sme zorali rovno novy s uhloprieckou 117cm !! :D tentokrat SONY... tak dufam, ze aspon 5 rokov vydrzi sakra !!!!
hlavne kvoli xbox -u , recept ako udrzat muza doma :D futbal na xboxe a velka obrazovka... :D
27. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , môj muž je závislý na jedinej hre - nejaká strategická bitka zo staroveku či čo to je... To sme sa aj párkrát pohádali kvôli tomu, no teraz som si už akosi zvykla... Chlapi to asi potrebujú - vyhrávať a porážať ostatných... :wink: :wink:
27. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna moj zase fici len na futbale, s bratmi... jak male deti.. oni nikdy nevyrastu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , TV dorazil... :wink: :wink: a ten ujo z UPS zahnojil, že "už môžu začať majstrovstvá"... :grinning: :grinning: :grinning: že teraz majú dosť rozvozov TV , ale to asi kvôli tomu digitálnemu signálu... so starými telkami len "lopota" - vôbec to nie je také jednoduché ako tvrdia v TV :unamused:
27. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna aj kovli hokeju kupuju ludia, verim tomu :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka Ahooooj dlhšie som tu nebola a čo vidím :slight_smile: gratulujem :wink:
27. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek