• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
krk je taký hasič nádeje :unamused:
26. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja ani prsia, nic....ale ten utros mi tiez robil bolestive ciculky :sweat_smile:
26. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka, hej to spinenie uz hlasi prichod :grinning:
26. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie , ale ty si pekne podskocila :wink:
vladka, sofinka sup sup snazilovat, ako sa len da :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...este sa to moze skoncit //...drzim palce
kukulik, ten Tvoj graf je riadne dlhy :slight_smile: , moje by sa tam pomaly aj tri vosli, ja mam zas velmi kratke cykly
26. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krk je svinááá :grinning:
26. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka, ja mam inak kratke cykly, to je iba preto , ze som bola iVF a po stimulke sa to takto zvykne rozhadzat, kym sa dostanem opat do normalu po vsetkych tych hormonoch :wink: inak mam cca 28 dnove, max 34dnove :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako myslis , ze krk :confused: nelka ta zacne boliet, ci co? :sweat_smile:
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
evatko,
to je neuveritelneeeeeeeeeeee :dizzy_face: nechapem, to je proti vsetkym pravidlam a musi tam byt nejaky hacik (v grafe samozrejme alebo v merani, nie v // teste :grinning: ), lebo takto ZIADNY tehotensky graf nevyzera. a to som ich videla spustu :sweat_smile:
lauri,
ten tvoj graf sa mi tento cyklus mimoriadne paci a som zvedava, co sa z toho vykluje :wink:
kuku,
som si ta predstavila ako v nejakej reklame na poistovnu alebo banku, so sloganom "dobra intuicia - dobre rozhodnutie" ako zena stoji v drogerke, v jednej ruke test, v druhej vlozky... :grinning:
ahojte piskotky :dizzy_face:
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku nie krk čo hlavu drží :grinning:
26. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, moj graf.. tak ja neviem.. cakam, cakam kedy pride a nic.. tak snad zajtra..

ceculky ma uz bolia ako hrom.. kazdy krok je bolestivy... test negativny http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz
26. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nelka, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, panecku, som ja ale na rano nechapava :grinning: :grinning: :grinning: ja uz som sa cudovala, aky mate cudny priznak :grinning:
26. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka vykluje sa z neho prd, ale mne sa paci zase tvoj, ze mas konecne ovulkovsky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krk´= krcok :grinning:
26. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku :grinning: :grinning: :grinning:
prinzesz dnes má LF konečnú, ale teploty su pekné :wink: i keď na teste by aspoň tienik mohol byť :unamused:
26. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
princ,,naozaj biely ako sneh, ziadnmy tienik tam nie je? :confused:

shaarka, velmi velmi pekne a dnes i uz netestovala? :grinning:
26. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
princ a pozeram, ze mas zaznacenu zhorsenu plet, tak u mna je to taky tak :confounded: otras, pupence ako v 15tich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vobec nic, takze cakam pad.. zajtra a rovno aj mrchu.. len aby prisla.. ma juchne ked nie :grinning:
26. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj mne išla dnes BT aj napriek utrošu 2x2 dole. dnes už len 36,8 :pensive: :pensive: :pensive:
26. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :unamused: myslite,ze jeste muzu doufat,ze bude ovu? :frowning2: narusta to nejak pomalu :confounded:

http://www.fertilityfriend.com/home/292853
26. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, ty s tym krkom :grinning: :grinning: :grinning:
prinz, to je fakt netehu graf??? nechce sa mi verit! ved jakaaa dlhaaaa LF :confused: a jakeeee teploty. uf!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari dneska mame aky skok hore... :grinning: :grinning: :grinning:

inak aj mna pri utroši nenormalne bolievali ceciky.. hlavne ked som utekala dole schodmi to bolo prišerne...

ach tie vaše krky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala vcera viiiinko :grinning: ale kedze som zas merala skor (dnes skoro o hodinu!!!) tak si myslim, ze sa to trosku dorovnava. a som v LF, takze to je jedno. :grinning:
a mna kozy nebolia. teda citim tlak - je to viac ako zvycajne, ale ten tlak citim uz 3 tyzdne :grinning:
26. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaaeka, no chapes..rano ...a mne sa fakt nedal do suvisu krk ako krcok...ale predstav ila som si , ako Nelku zacne skriabat v krku ,alebo jej stuhne krk..ja neviem, preto mi to bolo dooooost divne :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne sa neviem najst v prispevkoch, hladam tu staru shaarku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mogi, dufat mozes, ale jasnovidec nikto nie je. takze ak mas priznaky, bolesti, hlien, tak skus testik :wink:

afrika a ty kasli na 1 teplotu! do uvahy sa berie krivka a nie konkretna hodnota. :angry:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, hej tie schody pri utrosi...auuuu..to bolelo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu mame krk, sovu a mrchu. no pekne. :grinning:
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej shaarka, aj ja hladam staru krasnu shaarku v blond vlasoch :grinning:
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeby skusim dat este raz? ved som to ja... :unamused:
26. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevravim, ze sa mi nepaci aj ta nova foto, len si musim zvyknut :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/evinaMTB
Ahojte, v noci o tretej som testovala, dialnice az do Prahy, zle mi je uz treti den, presne tak ako pri prvom tehu, ale teda fest a skoro to zacalo... nevadiiiiiiii :wink:
Ja viem, ze graf vyzera strasne a ma mrzi, ye som na dovce nemerala, len pre to, aby som vedela, co sa tam dialo. V noci prv ako som sla testovat som mala BT 36.73, teraz o stotinu menej, ale fakt to nie je tehu teplota. Keby som bola aspon podvyzivena... mam taku chudulinku kamosku /aj 3/, co aj v horku znesu sveter, lebo im je stale zima, ale ja mam 30kg navyse, takze ma ma co hriat :grinning: mam asi blbu teplomer
26. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek