• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ahojte, pekné ráno

študujem vaše grafy, nooo zaujímavé
26. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka, veru je... a som uz aj pekne naliata, akoze mam 2kg viac.. sila co? tak snad sa to behom dna unormalni a vsetko bude ok..

inac shaarka konecne mas graf ako sa patri.. este keby skoncil s // by si ma pobavila :dizzy_face: samozrejme ze ti to zelam..
26. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
evatko, nemas tie tri testy pokope?
a trosku nechapem - testujes v noci?? a aj teraz? to mi akosi nesedi... :confused:
26. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku, hej sa mi dnes zacala zhorsovat plet, taka vyrazka sa mi urobila na brade, nie je ju vidiet ale citim a feest boli sv.na jedna!
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evatko supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ale podla mna si nemeralo poctivo, lebo inka si tie teploty neviem vysvetlit :grinning:
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari tato foto je fakt lepsia... ta hafikova bola krasna, ale nevystihovala ta.... :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
evatko mne sa zda, ze merala ako sa ti zachcelo, ze? napr. raz skoro rano, potom o dve hodiny neskor, alebo skor, v noci....meria sa v tu istu hodinu, nie ako sa zachce..to naozaj nemusis merat vobec potom..lebo vidis, ako vyzera potom tvoj grafik.... :grinning:
26. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
velmi by ma zaujimalo, ako by vyzeral tvoj graf , len pre zaujimavost, kedy bola ozaj ovu..ale to uz nezistime :grinning: ....lebo urcite , ak uz mas krasne dve // silne,tak uz si pekne dlho po ovu :wink:
26. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

Evatko - teda taky graf a krasne dialnice--fakt gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:

shari - no tak sa krasne drzis hoore :slight_smile:)

ja som nastvana na svoje telo... :angry: :angry: teraz,ked potrebujem presne merat aby som videla kedy je sova - tak sa budem necele dve hodiny pred vstavanim na smrkanie (alergia) a cikanie :angry: :angry: a to mi tu teplotu zvysuje... to mam overene..ale neviem presne o kolko...tak som dala o stotinku menej..lebo potom ked naozaj vzrastie-nevyznaci mi ani prd :angry: aj tak myslim..ze by mala byt o dve stotinky nizsia..ale kaslat na to... egg-u mam doost vela - vcera cely den a dnes tiez... az sa divim..neda sa ho nevsimnut.. mozno kvapky Femi zabrali aj na toto...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
26. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
prinz, ja sa pridavam do klubu pubertackych pleti. mam straaasne vyrazky na sanke a smerom ku krku. vyzera to otrasne, uz aj MM sa pytal, ze co to. mavam ich bezne (neviem preco), ale tak tento progesteron vyraba vyrazky omnoho lepsie ako ten umely! :grinning:
26. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Shari, testy mi sem vlozi moj drahy manzel az vecer. Mam vsetky tri uz pokope
A v noci som m,erala a testovala, lebo som o 8mej zaspala pri TV, o 12 som sa presunula do postele a o tretej cerstva ako ryba s takou nevolnostou a plnum mechurom, ze som radsej odmerala, lebo som nevedela, kedy zaspim.
Kuku, ja neviem, meram stale rovnako. Ale dnes ako som o tej tretej merala mi bolo tak horko, ze som mzslela, ze mam 38 a... prdky-36.73
26. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari aj ty to mas???? :confused: :confused: :confused: aj jaaaaaaaaa...proste cela dole licna kost a taha sa to dole na krk a boliaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nosim iba maskovaci manever, rozpustene vlasy ale vypada to dost nechutne.. zvyknem sa vyhadzat tyzden pred MS ale tento mesiac je to extrem...a este som si to aj krasne rozrypala :sweat_smile: :sweat_smile:

prinzesz bud rada ze mas len jednu, ja ich mam na oboch stranach tvare a jak bolia :frowning2: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
evatko :grinning: ..no nic, neuvidime sice krasny tehu graf, ale aspon krasne // , ked ich uz da manzel do albumu :grinning:
26. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no evatko ten tvoj graf, to je fakt mystika.... :grinning: :grinning: :grinning:
ale hlavne ze su // aj ked nejak mi to stale nejde do hlavy... :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hej nellie. vyzera to strasne. ale tak co narobim? a inde sa mi ani velmi nerobia. :unamused:
no piskotky, opustam vas, idem pracovat. :wink:
26. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko, pracuj pekne shaarka :grinning: ...juj, aj mna od buduceho tyzdna caka :grinning: uz ma tu neuvidite tak casto :grinning:
26. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari ani mne... ja mam inde čistu plet len na tej kosti a na krku... este ze existuje korektor :grinning: :grinning:

tak praci zdar shaari :sunglasses: mne sa nechce... :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
baby pamatate si este adenku z grafou..tak vcera sa jej o 20.45 narodila Dominika, miery 3680g a 54cm. Maminka aj dcerka su v poriadku. Blahozelame!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
z grafov :grinning:
26. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuku, praveze nie,ja som rannostaj, meriam + - 45 min. Ale za cely cas, nikdy v zivote som nemala ovu priznak, az na tento cyklus, cely den ma bolel a vecer pri sexikovani som az zuby zatinala. :sunglasses: To bolo 18DC
26. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, toto budu asi dvojicky, je mi zle za dvoch. :slight_smile: Prajem, aby kazdej z Vas bolo tak zle ako mne, kludne aj 9 mesiacov.A poziciam vam moj super teplomer :grinning:
26. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie, aky korektor? mne sa to zakryt neda, lebo su to velke bolestive bobule... :confounded:

adenke s dominikou blahozelame!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Shaarka, uz mas naspat svoju fotku???
ja by som ovu u teba evatko tipovala niekedy okolo 30 DC a dnes si 16 dpo, preto tie dialnice :slight_smile:
evatko 45 minut uz je velky rozdiel pri merani BT tak asi preto je to take rozhadzane... ja ked zadam rozdiel 45 minut do FF- tak mi ta prazdny kruzok
evatko takze uz nastali tehu nevolnosti.. :sweat_smile: :sweat_smile:
babetko dava o sebe vediet... :wink:

Adenka uz ma babo... to ale ide ryyyyychlo... gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari mne to dobre prekryje jedine to vlastne je makeup v tycinke max factor - pan stick a tym to nie je ani vidiet.. :wink: takze nie je to vlastne korektor ale makeup....
26. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie - pan stick poznam a naucila som na neho aj kamosky... ak treba volaco zamaskovat-tak je to asi najlepsie co poznam :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
26. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
cau vavi...uz testujeme , testujeme :grinning:
26. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek