• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Kuku no jasne :slight_smile:
ved co keby? by som si nechala ujst tolko radosti :grinning:
26. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati ano ano v tomto suhlasim... :wink: fakt super vecička tiez som nan aj segru aj kamosky namotala..a na to ze je to Max Factor nie je ani drahy... :wink:

vavi ahoj.. ako pekne stupas :sunglasses:
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi ano uz vidim ze nahanas druhu ciarku... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ale vypada to dost nadejne... :wink: zajtra by si ju hadam mohla chytiti za nohu :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie az v sobotu testujem najblizsie :unamused: dnes odchadzam sluzobne do Prahy a prideme az v piatok v noci....
26. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi ved to budu pre teba mukyyyy :fearful: :fearful: :fearful:
chytis aj abstak normalne.... :grinning: :grinning: a ved coze nemozes cikat a mačať aj v prahe???? :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..Holčiny potřebuju poradit jakou teplotu zapsat..obvykle měřím v 7 h,ale dnes jsem se probudila v 6.15 cca a naměřila jsem 36.3
Pak jsem se změřila zas v 6.40 a už bylo 36.4
opět měření v mích 7.00 a teplota 36.5
Podotýkám celou dobu jsem ležela v klidu a nevstala.Tak kterou teplotu mám zapsat?Díky za rady :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...laurit precitala som si..je to hrozne :frowning2: ze ja som sa nenarodila radsej ako chlap :angry:
26. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca, ja by som zapisala tu celkom prvu :wink: 36,3
26. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca asi by som zadala nejako 36,48... (sudim podla seba - mne teplota stupa po jednom dieliku asi do deviatej hodiny rano..potom uz nie)
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka vas vsetky velmi pozdravuje, je nasrana jak perun, kedze nasa "mila" adminka ju blokla, pretoze si dala spat sovju foto !!!
Akoze okdazte (aj ja odkazujem) milej adminke zuz11, ze na tej fotke JE shaarka, mozem to dosvedcit, pretoze ju osobne poznam a stretavame sa.....
Moj skromny nazor je, ze tu na MK je ovela podstatnejsich veci, ktore by adminky mohli riesit, a nie BEZ PRICINY blokovat stale uzivatelky a nezmyselne mazat fotky z profilov a fotoalbumov !!!
(a nasrana som aj ja :angry: :angry: )
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi... davam ti za pravdu... najprv by si mali poupratovat pred svojim kobercekom a potom riesit ostatne... :angry:
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hééééééééééj to čo má byť? veď to je naozaj shaarkyna foto!!!!!!!!!!! :angry:
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ktora fotka im vadila? :confused:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čoooooo fo akoze ju fakt blokli?????? to je drzooooooooooost.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ved to bola shaarka :angry: :angry: :angry: :angry:
to akoze ozaj ta adminka nema co ine robit????? :angry: :angry: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati tu retro cierno bielu.....
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teeeda, to co sa deje :angry:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je totalna buzeracia... ako fakt nemam slov..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sila, ved to je shaarka..to co ma byt :angry: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: coze, ja som si tiez chcela dat tak upravenu fotku, ale asi to nebudem riskovat, aby to niekomu neprekazalo...
vavenka, suhlasim s Tebou
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt asi nemaju co robit :angry: ...ved mala normalnu foto, bola to ona, tak co..do frasa, ma tiez naserinkali :angry:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak to je fakt kravina...lebo napr. ako mozu adminy vediet ze na tej fotke som naozaj ja..a teraz co mi ju vymazu? :grinning:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne a kto dokaze ze na tej som ja???? hm??? a nie nejaki dvaja na skalach :grinning: :grinning: :grinning:
fakt ako nechapem tuna tej vnutornej politike :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
aj tomu ze vymazavaju foto z albumov.... ako radsej - no comment :unamused: :unamused: :unamused:
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt dost divne pravidlo, ved , ked niekto naozaj chce, tak tu bude mat hocijaku foto, a nik mu to nedokaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,
vidim,ze sa tu rozculujete nad adminom
to jej akoze uplne vsetko blokli? nemoze ani prispievat?to nechapem
len kvoli fotke??

viem,ze z albumov vymazavaju vsetko co nesuvisi s detmi alebo tehotenstvom,mne tak vymazali mojho psa :grinning: ,ale toto je fakt divne
to by sa asi chcelo opytat admina na to
je tu tema Modry konik,skuste sa obratit tam
26. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby .. :grinning:
Tu človek nemá šancu Vás čítať...
Môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/278da5

Ináč, gratulujem k tehulke novej..

Ako tak pozerám, Vavenka už testovala, asi skúsim aj ja, lebo vydržať neviem.

A sekcii puberťácka pleť som už pekných 15 rokov a dáko sa asi nechystám ju opustiť..
Ináč, vyrážky pod sánkou a krku signalizujú hormonálnu poruchu,alebo rozhádzané hormóny, tak mi to povedal doky na kožnom, keď som to jeden čas tiež mala... :angry:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
patruci, uz sa stalo...dufam, ze nam daju aj rychlo odpoved, ked su taki rychli v blokovani....
26. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku, ty si akčnááá :grinning:...ešte som len stihla nájsť a už je tam tvoj príspevok .. :grinning:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto je nova tehula?
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evatko :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek