• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
no kazdopadne uvidime ako budu teploty vyzerat dalej.. aj FF sa moze mylit.. alebo mam proste divny cyklus.. ostava len cakat :sunglasses: dakujem
8. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu juuuuj, velmi ti to zelam, aby sa to podarilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A bude to tych najkrajsich 9 mesiacov :wink: Tesim sa na testik v utorok :slight_smile: Mne ak mrcha nepride a neklesne uz nizsie teplota, tak vyskusam vo stvrtok testik, to by som mala byt 12dpo.
8. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj dnes je ovu testik pozitivny, joooj keby som o par dni nasla aj tehu testik taky pekny pozitivny, je to posledne snazenie, pred spermiogram, objednani sme na 3.6., tak snad z motyky vystreli :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima01 ja budem v utorok 12 dni DPO ale doma ma testik iba 25 ta neviem ci daco ukaze,.,..a v lekarnach inaksie ani nemaju hmm.,. tak drzim aj tebe prstiky,.,. :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 neboj na 12dpo uz ukaze 25 ja som mala a ukazalo dost jasnu ciarku ale nie extra silnu ale jasne pozit. :wink:
8. kvě 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu hihi, som ti isla napisat, ze v carfoure maju kopec desiatkovych mamatestov a potom som si uvedomila, ved ty nie si zo ziliny :sweat_smile: Hmm, nemaju 10? U nas bol uzkoprofilovy tovar zase rapidclear ovu testy, asi 9 lekarni som presla a nic :grinning: :angry: Ale zase vies, ak by 25 nieco ukazal, tak to je tutovka....jaaaaj, uz nech je utorok, normalne sem nakuknem aj z prace :slight_smile: A dakujem aj ja :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to bolo asi skor pre @marosusu :slight_smile: :wink: Ale tak ani ja by som sa nenahnevala :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 tak ja budem na teba mysliet vo stvrtok tiez budem v praci tak kuknem,.,. :wink: :wink: :wink: :wink: jooj uz nech ryychlo prejdu dni.,.,. :sunglasses: :sunglasses:
8. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 aj ja sa ku vam coskoro pridam-aspon dufam tento mesiac viac ako inokedy taky ten moj tusak :sweat_smile:
8. kvě 2011 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som si len tak pre srandu zmerala teplotu aj teraz ze asi jaka bude a mam 37,9 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ..,..,a nic len lezim jak tulen cely den ziadne namahanie lebo konecne volno sama doma taaak od rana som sa z postele nepohla hmm
8. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jaj moja drzim prstiky a dufam ze tento mesiac bude plodny pre nas snazilky.,,. :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mam este pich pich v podbrusku,,,.,.cely den hmm
8. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu @jania023 no baby, niekto by to tu mal rozbehnut :wink: :wink: :wink:
@marosusu haaaa haa, ty si expert....idem aj ja vyskusat, toto som este nerobila :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu normalne som sa smiala ked som to merala...vysoko si ma tromfla...ja "len" 37,3 :grinning: Ale inak aj mna kruti uz druhy den, sem tam, ale tak ze musim menit polohu. Tak uvidime, ci su to mrchovske bolesti, alebo ine :wink: Ale vravim, u mna uspech uz to, ze som dala vobec 24dc :sweat_smile:
8. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01
@marosusu mna nejako boli vajecnik ale je to zahada lebo som mala vraj ovu na pravom vajecniku a mna boli uz 2-3den lavy tak neviem co to je :unamused:
8. kvě 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no vidis a to nevies ze to bude trvat az 9 mesiacov ,,.,. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 mojko citam ze mrcha este nedosla :slight_smile: sufam ze uz sa ani nechysta..juj dufam ze to vyjde :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 hmmm tak to ani ja netusim co to moze byt.,.,. :fearful: :fearful: :fearful:
8. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tento mesiac je nejaky zacarovany, tela sa nejako divne chovaju. Netusim ani ja, co by to mohlo byt...mozno lauritka by vedela :wink:
@marosusu kludne aj desat by mohlo :grinning: Juuuj, ale paradne si ma pobavila s tou teplotou takto navecer, dobre to padlo :wink:
@sasena033 ano anoooo, zatial nikde, ale este je skoro, aj ked pri mojich poslednych cykloch to je uspech, ved vies :grinning:
8. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu A eset k tomu mamaj antibiotika na 5 dni :unamused:
8. kvě 2011 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a to mozes ant ked by si nahodou bola tehu,,.,hmm
8. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 nasla som women secret baby test s 15 xi
8. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 zajtra zistim idem rano ku gyndosovy o 8h tak dam vediet co povie
8. kvě 2011 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu hmmm, tie ale vraj nie su velmi spolahlive, aspon ovu testy nie :unamused: Aj kamoska jedna moja ich mala, v jeden den testovala aj ten aj rapi a vysli jej uplne ine ciarky, na rapi jasne a na women slabunka. Poslem ti jeden mamatest? :wink:
8. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu vraj tie co mam ano ale bohvie...mam sumamed ten neposkodzuje plod a mam aj ofloxin po pripade sa nechyti babo lebo dnes iba 5DPO takze to tehu este nieje a dnes beriem uz 2 den tak este dni..ked sa chyti tak to bude zazrak
8. kvě 2011 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 hej hej mohla by si xi xi.,.,.strc do cdrom a posli xi xi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babenky, tak moj krasny grafik znova "klamal", pretoze som poobede dostala mrchu
http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
velmi ma to mrzi, pretoze i ked som velmi nedufala, ze by to vyslo.... stale dufam :slight_smile: tak som si sla zabehat, nech znova neprepadnem panike a celkom to pomohlo :slight_smile: docasne odkladam teplomer a babatko sa pokusim vypustit z hlavy, 1,5 roka snazenia je uz i na mna privela.... drzim vam palce!!!! :dizzy_face:
8. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka , ja sa tiež snažím "vypnúť", možno to pomôže... nie od snaženie, ale od toho, že to chcem teraz a hneď...
tak držím palce a nezúfaj, ono vás to bábo asi chce prekvapiť :slight_smile:
8. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dbre ranko snazilky taaak toto nam dneska nadelili http://www.fertilityfriend.com/home/susu :D
9. kvě 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka fuuu moja tak to mi luto,.,.,.a ja som zacala den po tebe,.,.,.taaak dufam ze mne sa to udrzi hore..a nepride co nema prist,.,.hmmmm
9. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek