• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@marosusu jeeej, vidim :slight_smile: drzim palce, nech silnie :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ktory dpo si dnes a aky je to test?
9. kvě 2011 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
@tinara23
@saronka
klepem sa jak debil,.,.,.napisala som to uz mm cakam kedy zavola hmmm asi dostane infarkt,.,.ale nezariekam mrcha nema prist v zajtra alebo v stredu hmm
9. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ešte, že si ten test nevyhodila :slight_smile: ešte pre istotu raz testni zajtra, napozajtra
9. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu juuuj tesim sa s tebou :grinning: uz nebudes sama doma
@jania023 som 25 DC 11 DPO a test citlivost 25 tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/susu
@marosusu snad bude čárka sílit ale grafík máš krásný.. takže věřím, že to vyšlo.. :grinning:
@tinara23 rano som zaspala ta len tak na rychlo som kukla a nic utekala do prace..,,.,.testovala som bo teplotka stupla,.,.ta ze keby,.,..a teraz lezim v posteli a si hovorim kuknem sak co,.,.a zrazu sok hmmm riadny :astonished: :astonished:
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
@saronka
@tinara23
ja asi ani nezaspim,.,.a mm volal ze ho rozbolela hlava rozdychaval 5 min kym mi zavolal a ze mu treba az vracat xi xi xi sa smejem z neho a ze ci ma hned prist ( je v praci v CR este dalsie dva tyzdne fnuk )
9. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu WOO, SI TEHU , JUPIII :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu vidim tam ducha joooooooooj vyzera o na //..ale zatial potichucku gratulujem :slight_smile: ak smiem vediet kolko sa snazite??
9. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu joj, tak super prekvapko na dobrú noc :slight_smile: každopádne držím palce nech čiaročka silnie, graf vyzerá dobre, aj snažilkovanie ste dobre naplánovali :wink: to sa muselo podariť :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu juj tak predsa budes s nami u januarovkach ako si chcela :wink:
9. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu mm ma tehotenske priznaky? :D
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka taak dufam ze zaciatok,.,.,.uvidime zajtra al. v stredu nema prist ta hnusoba.,..,tak pockam,.,.mam doma este jeden testik tak rano testnem a potom z prace kupim dalsie hmm nechcem sa vela tesit ale neda sa xi
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 snazime sa od zaciatku roka ale len tak tak sme stihli ovulku mm robi na turnusy na cechaach,.,.., :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka tak dufajme ze ano,.,.,.a ze si ma zoberiete,,.,.:D
9. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka aj ty mas taky vytok morky crreamy,..,.hmm,.,.a mozes poslat link na tvoj grafik diiky
9. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu tak to ide v celku rychle....prajem Ti aby vsetko vyslo ako ma a zajtra sem nakuknem :grinning: ako testik len nech silnie pekne :wink: my ideme nato teraz v maji tak tiez by som chcela najst // a to urcite vsetky
9. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 jooj dufajme ze bude silniet ,.,..,a tebe drzim prsteky,.,.,.hlavne sa trafit do ovu a mas 85percentnu sancu,.,.,. aspon som to citala ,.,.
9. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ja ich vidiiiim, vidiiiiim....jeeeezinku, paraaaada. Zatial len tichucko, ale blahozelam...skus zajtra rano este jeden. A to mas ten 25kovy? Ja mam aku radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu su tam :slight_smile: super :slight_smile: tesim sa spolu tebou a rano sem nalep novy, iste uz budu viac viditelne :slight_smile: A potom uz len kychaj a kychaj na nas tehu virusiky :slight_smile:

Inak baby, na co je dobry grepovy dzus pred ovu?
9. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu ked je to 25 tak to mas iste este som nevidela ducha na 25 a potom nic :sweat_smile: ta to bud ja alebo nie
9. kvě 2011 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima01
@janielik87
@jania023 rano urobim ale foto dam az poobede jak dojdem z prace lebo sa inak sa neda tak dufajme ze budu dva,,,.a je pravda ze hcg stupa kazde dva dni hmm
9. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 na hlien ale mne nepomaha
9. kvě 2011 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu neboj ked tam teraz je bude aj zajtra daj 10 test a tam to bude uz silne :wink:
9. kvě 2011 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 mam len 25 hmm ale zajtra kupim v lekarni poslednykrat nemali ani 10
9. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu tak sup sup a daj vediet :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no tak skusim aj ja :slight_smile: staci teraz pred ovu...mala by som ju mat tak cca o tri az pat dni pravdepodobne...podla prognoz na FF. Ja prvy krat meriam teplotku, tak neviem.
9. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej kocky tehulky blahozelam, tesim sa s vami :wink:
@janielik87 ano pije sa pat dni pre ovu, ale kup si radsej drahsi, kde nie je az taky koncentrovany, mam to odskusane, tie lacne zafarbene vodicky nazyvane dzusy su o nicom
9. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek