• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
jeej tak gratulujem :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v roku XY sa pridam k tehulkam aj ja
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska no X je 10 a Y to neviem . to asi bude ze v 2010 ze alebo v 10 mesiaci no to by bolo super.. :wink:
petiii ahoooj ako sa ma linduska?
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani...nezartuj...to by bolo este skoro :confused: musim pockat na vysetrenia a potom na vysledky...skorej nemozem otehotniet... ale dufam ze v takom decembri to uz bude realne
26. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..what the hell??? :angry: a na kolko ju blokli? :confused:
26. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bodaj aby si tak dopadla ako janulka ze zistila ze je tehu a aj zistili jej tromfosku.. :wink:
26. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani+klari ahojte :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

no to by aj mna zaujimalo, ze na aku dobu to tu blokuju???
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako dani poviem ti uprimne ze by som bola veeelmi rada keby mi zistili ,,len" to...ale ked sa pride na nieco co sa bude musiet dlhodobo preliecovat tak neviem :frowning2:
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja myslim,ze ked niekoho bloknu - tak uz nafurt :angry: uz som napisala tam do tej temy..nech ju odbloknu..sak to je sprostot.... sharku tu kazdy pozna...
26. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieee, urcite nie na furt, mozno na 24 hodin alebo tak. tomu neverim.
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska uz ti zacali robit niejake vysetrenia?
nlie ahoj .. sledujeme ta :grinning:
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani...ee..mam sa ozvat po prvej menstruacii tak dufam ze nebudem na nu dlho cakat... a vysledky budu este do vianoc lebo potom uz su dovolenky a sa to predlzi...som nervozna a dost
26. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus a kde ty chodis k dokine?nemas to blizko tam kde chodi janka?
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem kam chodi ona..ja chodim do Nitry
26. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ak niekomu na "moja svadba" blokli nick...tak to bolo uz navzdy.... tak snad sharku odbloknu... :pensive:
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani hej??? :grinning: :grinning: :grinning: som vami ostro sledovana?? :grinning: :grinning:

ani ja neverim, ze by shaarku blokli na stálo....to by uz bolo troska moc... :sweat_smile:

cukrus aj ja ti prajem, aby ti nezistili nic vazne ale nech ti to veru zistia aby ste konecne odstranili pricinu...
26. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vies co ja jej napisem a sa jej opytam ok momentalne lingaruje v nemocnici.. ale su obaja v poriadku :wink:
nelie ano ostro ostro ja verim ze ti budeme gratulovat tento cyklus :wink: :zipper_mouth:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli..dakujem :frowning2:

dani...tak ju pozdrav... a co nema inu robotu ked beha po nemocniciach? :wink:
26. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred tt sa bola flakat v blave na utz a tak ju bolelo brusko tak isla na pohotovost a nechali si ju .. davalju jej magneziove infuzky .. a drobcek ju pokopkava :wink:
26. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super... som rada ze je v poriadku...nevies po akom case od kyretu otehotnela?
26. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to je pekne ze tak vo mna veris.... :sweat_smile:
ale ked my sme nesnazilkovali :frowning2: :frowning2: :frowning2: bola 6 dni pauza a potom sme len den po vyznacenej ovu a to neverim, ze by sme ho zastili to vajko :unamused:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z janulky sa aj ja velmi tesim ze sa maju dobre s drobčekom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jej to velmi prajem, po tom vsektom cim musela prejst :pensive:
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, myslim , ze janulka otehotnela hned po kyrete
26. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak kukulik ona 2tt po kyrete mala ovulku doktorka len kukala a hned aj otehotnela a to nemala ani este vysledky a ani vysetrenia porobene :wink:
26. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dani, dobre som si pamatala :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju pozdrav, nech na seba a drobceka dava pozor :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok odkazem :wink:
26. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka a ty moja, ako sa mas? Klarka kopka o 106, ze? citis sa dobre?uz to teraz zleti rychlo... :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/22e8ed supeer a uz len cakat co bue dalej.bolesti zatial mam take v pohode ale myslim si ze mi pomahaju na ne aj Femi kvapky.kiez by sa vsteko zvrtlo dobrym smerom a ja nemusela ist zase na laparku .nejdem predbiehat a uvidime :confused:
26. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku citim sa dobre akurat mala kopka o 106 zlatunka je mm sa s nou stale rozprava je to take krasne no este mesiac v robote a potom teoreticky na matersku tak uvidime .. no zajtra ideme vyberat kociar aj postielku a take veci okolo toho takze sa tesime.. a ideme aj na utz konecne po 3 mesiacoch
26. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek