• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
baby kde kupujete ovu testy?
evina ahooj tak dufam ze ziadna laparka uz nebude ale tehotenstvo ano :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka moja ahoj ako ti to krasne uteka :dizzy_face: :dizzy_face:
uvidime uz sa s tym netrapim ak ma byt bude a aj budem spokojnejsia.ale nadej zomiera posledna keby sa stal zazrak budem stastna ale nadeje si uz robit po tom vsetkom nejdem. :wink:
26. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz som spat, davala som Samka spinkat :wink:

Danka, jej to su veru krasne starosti, nakupovat pre mimi, uz mate nieco vyhliadnute, alebo idete iba robit preskum? a kopkanie malej..no co dodat..ja som si to vychutnavala, po porode mi to velmi chybalo, to spojenie a komunikacia cez brusko :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka ja som kupovala o babenky - kvietocekx - napis jej IP. je to 10 ovu + 2 tehu s 10 citl. za 10 eur :wink:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, ja som si teraz objednavala na www.ovulacne-testy.sk, celkom dobru cenu maju
26. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyyyyyyyyyyyy...ja uz chcem byt snazilka... ani sa nemam s vami o com teraz rozpravat :confounded:
26. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, neboj coskoro nou budes, ani sa nenazdas a budes nam hlasit // :dizzy_face: uvidis
26. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani mne v lekarni objednali 5 ks za 3.23 eur znacka najskor nevedeli ze sa daju kupit 5v 1 a teraz maju uz len tie.a mam to bez postovneho :wink:
26. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus, vydrz :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tu su celkom lacne testy, ci uz tehu alebo ovu. http://www.testsforless.eu/index.php?lang=sk&page=instructions&part=3
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, ale ved sa tu nebavime iba o plodeni a snazeni...tak co by si sa nemala o čom :wink:

baby a neviete na ako dlho blokli tu shaarku??? :confused: neviem sa tu k tomu nikde dopatrat :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
docasne :unamused:
26. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, viete mi poradiť? Minulý cyklus som mala na grafe vyznačenú na FF ovu na 14. deň...no keď mi prišla mrcha na 25.deň, tak mi to všetko vymazalo a ani nebralo do priemeru...vyzerá to teda na anovulačný cyklus? Ďakujem http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretel..drziiiiiiiiiim :grinning:

inak ked budu dobre vysledky a nebudem sa musiet dlhodobo liecit tak zase snazenie padne na to iste obdobie ako minuly rok :grinning:
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska byt tebou urychlene menim foto v pase :grinning: :grinning: :grinning:

aha takze docasne...ktovie na kolko to asi bude.. :frowning2: :frowning2: a prave teraz ked je shaarka v LF do kelu tam... :frowning2:
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska zmen si fotku lebo ti zastavia pristup :grinning:
26. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis podla mna to anovulak nebol...nechapem preco ti ovu vymazalo.... :confused:
26. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, posluchni :wink:
ja som tiez zvedava ako shaarka dopadne, hlavne jej graf...shaari, vrat sa k naaaaam
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby myslíte že je možné že žena može byt tehu aj ked ma nízku teplotu?
a ak má vyššiu má ju počas celeho tehu?
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked si budem meravat teplotu rano za 10min 5 tak mi bude normalne vyznacovat ovu?
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, posluchnem....možno preto mi tie rôznobežky červené vymazalo.... :sunglasses:
26. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus, a preco by ti ju nemalo vyznacovat? :wink:

deanka je to mozne - boli tu uz take pripady, kedy baby boli tehu aj pri nizsich teplotach.. dokonca vcera vycikala evatka // a pritom mala teplotu 36,3 ak sa nemylim :wink:
26. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, urcite to anovulak nebol, ale chybali ti tam teploty, FF sa mozno zdala kratka LH, bohvie co mu zase napadlo, ze to zmazal :sweat_smile:

deanka aku nizku ??? teploty by si mali drzat aj pri tehu v poovulacnych vyskach. zalezi na tom ake teploty mavas bezne.

cukrus nezadava si do FF ziadny cas a mas pokoj. ja mam N/A :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja len tak.. budem merat len v nesnazilkovskom obdobi a potom uz nie :grinning:
26. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie čiže je to možné.....
pytam sa preto, lebo ja som mavala teplotu okolo 36,4 alebo 36,5......teraz mam iba 36,2 alebo 36,3 tak to asi o tehu nemože ist.......len ma asi miatli priznaky....ked to vlastne priznaky sú ani neviem
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
deanak a ktory den cyklu si ? a kedy bola ovulka a kde mas graf ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka poslednú ms som mala 6.7 a potom 27.7 dalšia trvala iba nejaké 3,4 dni ale bola velmi slabulinká akokeby spinenie s krvou alebo také niečo a odvtedy nič tak ja teraz neviem
26. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si mala dost kratky cyklus, len 21 dni :confused: graf nemas ?? merias kazdy den ??? a ked mas priznaky, testik si neskusala ? :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka
graf mam ale ten svoj od lekára......meriam každý den......testík som skušala asi 3 tyždne do zadu a bol negatívny.....neviem či sú to príznaky ale strašne ma bolia kríže až ma tam niekedy pichá, mam naliate prsia a bradavky ma palia ale iba trocha,pichá ma vo vaječníkoch....teraz neviem či može ist o tehu alebo sa mi zblaznili hormony
26. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek