• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@st2 to musíš mať tri dni po sebe stúpajúce,alebo vyššie teploty ako pred ovu....takže ešte počkaj a ovu testy nerobíš....no a doki ti povie či ovu fakt bola,tak to máš dobré :wink: :wink: ale dovtedy by si to už mala vedieť aj ty,graf ti to vyznačí :wink:
16. kvě 2011 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to vypadá dobře, graf je fakt suprový. Teď už jen, aby z něj na konci vypadly // :wink: :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ovu testy som teraz nerobila, teda skusila som raz, lebo mam taku skusenosost doteraz ze mam krasne ovu testy a ovu aj tak nebola lebo vajko neprasklo :frowning2: vid moj album s testikami, a za posledne dva mesiace ovu nebola lebo som chodila na foliko k dr a ovu testy silno pozitivne, takze na tie sa aj tak spoliehat asi neda
no a doki ked uvidi zlte teliesko tak tym padom ovu bola, doteraz ho nevidel, skor videl ze mi vajko neprasklo :angry:
16. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa to by bolo veľa zázrakov na tento mesiac....takže nič svetoborné nečakám :confounded: už ovulka je úspech :slight_smile: a ty si tieto tvoje paličky skoro každý mesiac nespomínala dokimu?? lebo je to fakt čudné :confused: :confused:
16. kvě 2011 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jj, říkala jsem jí to, o těch posledních dvou jí to řeknu až příští týden. Ona už mi dělala nějaké testy a všechny dopadly dobře, vůbec neví, čím to je, ale zmiňovala se, že by to když tak bylo na prohlídku v CARu i s manželem, jestli to není třeba kombinací jeho sp s mými vajíčky...
16. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som na to presne tak isto....nábeh na ovu a vajko pak nepraskne a ovu testy stále pozitívne.....ale tento mesiac keď naozaj ovu prebehla tak som mala test takýto :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale zázraky se dějí, to vím i já, máme Elinku :slight_smile: A to nám i doktoři říkali, že je to zázrak :grinning:
16. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak tomu říkám pozitvní ovu test :grinning:
16. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kraaaasny :dizzy_face: z toho uz musi nieco byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa aha :confused: :confused: a genetiku vám nerobili? no to keď vám povedali tak tá vaša malinká bola fakt zázrak.....aj moja kamoška tak bola....povedali že nikdy nesplodia a tak bola na umelom oplodnemí a tri roky na to splodili malú princeznu a teraz majú doma dve :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa
@st2 no baby ja keď som tú paličku zbadala,neverila som vlastným očiam.....bola taká kriklavá že mi skoro oči vybila :grinning: :grinning: jupí jupíííí.....som sa tešila jak malá blška :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@16katka16 ahojky já beru orgametril-progesteron, a vždy 2 kg, za 10 dní nahoře, od dalšího měsíce s ním končím, 4 kola mi stačily.
16. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady můj grafík, nevím co z toho bude, už mám ´2 dny mokro v kalhotkách ale jen bílý výtok :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
16. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal no to je dobre.,,skus testnut,.,.,.si 10DPO a teplotky fajn su.,.,.drzim prstiky ,.,.:D
16. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako si dávate graf do albumu? ja ho neviem dostať z ff na plochu :confused: :confused:
16. kvě 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tak zase som zacala merat a vyzera to takto ale mam nejake moc nizke teploty co sa tyka tohto mesiaca http://www.fertilityfriend.com/home/34c224
Co vy nato???????????
16. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 a pred tým si mávala vyššie? pokiaľ ja viem tak každý graf môže byť iný,či? :confused:
16. kvě 2011 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka toto je tvoj prvý graf?
16. kvě 2011 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe musis si najpr ulozit graf na plochu, potom ho otvorit v nejakom programe na upravu fotiek, napriklad skisar, alebo malovanie a potom ho daj znova ulozit jako.. a vyber priponu JPG:
16. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe noo, minuly mesic jsem merila asi jen poslednich par dni http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx?s=4.4.2011&e=6.5.2011&i=0
16. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 ved mast 3,6 -36,7 to su tvoje normalne predovulacne teploty, nevidim v tom nic nezvycajne.
kazdy je graf je tak trochu original, netreba riesit kazdu jednu hodnotu, ide o vysledny tvar krivky :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale mne ho nechce uložiť na plochu,keď dám že uložiť obrázok ako,tak mi hodí typ súboru php a tak mi ho nechce otvoriť :angry: :angry:
16. kvě 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka neotvoril sa mi graf :confused: :confused: iba sa mi ukázalo že prihlásiť sa :confused: :confused:
16. kvě 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved to to ulozi v tom blbom formate, a potom to musis dat znova otvorti a ulozit.

skus, musi to ist. ked mas otvoreny svoj graf, klikni pravym.
16. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nejde mi to.....spravila som to tak a vôbec mi neukazuje obrázok :angry: :angry:
16. kvě 2011 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jak je to mozne :fearful: moment
16. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu mas tvoj grafik... stiaani si ho na plochu, je uz v JPG.formate :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo ti ho poslem na email ?? neviem, ci to takto pojde.
16. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jéééj ďakujem....už ho mám na ploche,si zlatá :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek