• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@st2 ved ja sm to len tak objednala pre zvedavost... ono to je tazko povedat ci to vychadza alebo nie :slight_smile: je tam pisane ze pre zdrave zeny ze ak je problem tam maju zasiahnut lekari tak neviem moja ja sa veru nato moc nespolieham len chceme vyskusat co to da. :slight_smile: takze baba je teraz v maji a potom v juli a ked nic tak nato kaslem pojdeme cez ovu a uvidime ci sa podaria aco to bude :slight_smile:
@elebe hej posielala akuart nam to teraz vychadza snazilkovat cez mrchu :angry: myslim ze to stalo ten vacsi vypocet 21,50 an rok dopredu
16. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 presne tak kaslite na vypocty a baba bude a basta :wink: ja som sa tiez na to vykaslala uz davno kedze to nefungovalo a len tak som teraz pozrela do suflicka a aha ho, prave vysiel termin a este aj ovu do toho, tak tiez uvidime co a ako
a tiez chcem copanu malu :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 davam si 2 mesiace adoat potom uvidime ako sa podar bez vypoctu..no a babula to dievca je take nezne pohlavie... kazda zienka by chcela mat dom amalu pomocnicku preto je fajn parik aj tatino ma doma pomocnika :slight_smile: este ti plati ten vypocet?? zrovna teraz v maji nam vychadza aj dobra zivotnost takze tfuj.tfuj nech s apodari
16. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 hej mam ho od septmebra do augusta a aj dva krat dobra zivotaschopnost bola a aj tak nic z toho, ja som si ho dala poslat vtedy ked som mala mikropotrat tak som sa na to tak nejak spoliehala a aj tak nic z toho :fearful:
16. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to je smutne..ja mam teraz a otom az marec 2012 a to samozrejme cakat nebudem :grinning: a nechecte len tak skusat pomedu lekara vies??? keby nahodou sa zadrilo?? alebo mas este aj nejaku liecbu??
16. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no ved skusame co to da, tak sa snad daco ujme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/351f08
Tak takto nam to ide, EKG konecne potvrdilo OVU :grinning: aj ked som uz myslela ,ze tento mesiac ani nepride.
BAby graf mi ukazal,ze ovu bola v piatok''13''ale ovu testy nic take neukazali, tak teraz coo????
Mna asi porazi, pred mesiacom OVU14DC, teraz az 21DC, ach jajaa.
16. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabka1124 si si ista ze bola ovu ??? :fearful:
16. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, prosím vás ako si mám uložiť tabulku merania BT zo stránky fertilityfriend.com aby som ju mohla hodiť do albumu? lebo už ma šlak tráfa
16. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj este stale to nejde myslis ze treba viac casu?
16. kvě 2011 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 pod na skype
16. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@26lenka6 aku tabulku ?? myslis graf :???
16. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné graf, zle som sa vyjadrila, sorry :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jasné graf, zle som sa vyjadrila , sorry :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
daj tu svoj grafik..si to , pravym klikni na graf a daj ulozit ako... na plochu

potom si ho otvor v programe skirar alebo malovani a znova tam jadi hore subour ulozit jako.. a najdi priponu jpg
16. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
otvor si ho, lebo myslim, ze z FF tio nebude chcet ulozit. h
16. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakovalaaaa :sunglasses: aj som to už skúšala pred tým ale nejak mi to nešlo ale to kvoli tomu že pomalý net a pol dna mi načítava každú jednu vec ktorú idem v PC urobiť a potom sa chudák zasekne....katastroooofa.no dobre ale už to mám takže velmi pekne dakujem :slight_smile:
16. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule myslite ze je pozitivny????
16. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka podla mna je pozitivny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tu je este jedna fotocka :D
16. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka urcite je :slight_smile:)) len ma metie ten datum tam :confused: :confused: :confused: to ako vtedy bol naposledy mrcha a teraz si 20dc, chapem to spravne :confused:
16. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky otazka, mozno blba ale skusim to, moze byt v jednom cykle dva krat ovulka, napriklad tak ze jedna a druha o dva tri dni, lebo ovulka je v podstate vypudenie vajicka teda ked sa uvolni, a co ked mam dve vajka jedno vacsie a jedno mensie, cize jedno sa uvolni skor a druhe neskor :confused: :confused: :confused:

mna dnes tak tlaci ale v strede v maternici a taha sa to dolava (tam kde mala byt ovu) ako keby som tam nejaky kamen mala :confused: :confused: :confused:
16. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 presne tak 1DC bol 27.4
16. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 moze byt ovulka aj 2x ale hned posebe taze u teba by to teoreticky mohlo byt :D
16. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no moze byt tak tesne po sebe, ak mas dva dominantne foliky - z toho su potom aj dvojvajecne dvojcata :slight_smile:

@kararinkabrnka krasne pozitivne, super :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 juxuuuuu uz som myslela ze sa nedockaaaam :D vcera vecer bolo tutu mutu tak duuufam ze zubrienka doplaaava :D
16. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka tak potom je ovu predodvermi :wink: uz klope pocujes klop klop klop :grinning: :grinning: :grinning:

@riana12 hm neviem ci bol dominanty ten druhy, jeden bol 23,9 a druhy 14,9 a to bolo v piatok :confused: ako silno o tom pochybujem len ma to zaujima ze co ked nahodou :grinning: aj z motyky vystreli
16. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uz neklope uz som jej aj dvere otvorila uz pije kavicku :D
16. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka tak ale ovu bude az zajtra ked tak, lebo test ukazuje sice ciarky ale podla testy byva ovu do 48hod :confused:
16. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 sak nevadi poistime aj dnes aj zajtra a pre istot aj pozajtra :D
16. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek