• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
deanka tak skus znova, neviem aky zvyknes mavat dlhy cyklus hmmm :confused:
26. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka 29 DC ale iba po duphastone....minulí mesiac som ho brala ale iba dva dni.....potom o 4 dni nato som mala tu divnú ms....myslíš, že mohla byt od toho?
26. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deanka a prečo neskúsiš znovu test?
26. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem deanka, ja tiez nemavam silnu MS, tazko povedat... ale skus predsa len testik..clovek nikdy nevie :wink:
26. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažem foto, aby náhodou nemal "niekto" robotu... aj keď je mi šum a fuk, či by ma blokli.... :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dík baby aspon za rady asi si dns kupim testík a skusim ešte raz testovat prajem vam pekný dník
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ved ty si nemala zlu fotku :grinning:
26. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby.... som čekovala vase grafiky ranne ako furt :sweat_smile: a v sharkinom je zelena ciara a pozit. test! ona je tehula????? :confused: ak ano tak je to pecka riadna a gratulujem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dankak, ja som si to tiež pozrela a fakt..páááni... :astonished: gratulujem!
26. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze to shaarke vide strasne jej drzim palce.ked je docasne zablokovana to je dokedy?
26. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
WOW :grinning: KOTUHa, ani sa nestihla pochvalit. a akurat teraz ju muselki blkonut sakra ! prva ovulka a uz tehu :sweat_smile: se picnu.
26. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nemyslis ze si s nas sharka vystrelila ked ju blokli?? ale mozno nie ale pockame na to az ju odblokuju a sama povie co je s nou :wink:
26. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja neviem evi :slight_smile: shaarka je nevyspytatelna :sweat_smile:
26. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :sweat_smile:
sharka ale prajeme tui to s celeho srdiecka :wink:
26. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ano sharka je nevyspitatelna, ale takto by si hadam srandu nerobila :angry: :slight_smile: ak to je pravda, bude dalsim zazrakom! a ozaj, tot moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dankakkk ....po dlheeeeeeej pauze v merani (ked som tajne dufala, ze otehu aj bez toho - ved som SKORO VOBEC na to nemyslela), zacnem po tomto cykle merat.... a dnes mam asi ovu :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff oprava nevyspYtatelna ....
26. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani ahoj, radsej na to mysliet ako "nasilu nemysliet" lebo aj tak to v podvedomi mas, to sa neda vymazat :sweat_smile:

tak snazilkovat sup sup-.
26. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKZEEEEEEEE :grinning:

nie je to haluz baby :wink: prave mi pisala shaarka, ze si nasla palicku ruzovu :dizzy_face: tisko drzime palce, ak ju zajtra neodblokuju, tak mame spisat peticiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zazraky sa predsa len deju :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby, to vážne je shaarka tehotná???????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja som to vravela, že nás musí pozvať na kávu.
26. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, no tak to je ozaj pecka! silno silno drzim shaarke palce :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
26. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazvala by som to udalostou roka :slight_smile: ano andzi je, zatial samozrejme nie uplne dialnice, ale este jej ani nemeska :wink:
26. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemozme peticiu uz dnes?? :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné, veď len nedávno neverila, že mala ovulku a uzatvárala stávky na teplotu. Ešte tomu asi ani sama neverí. Držím jej palce.
26. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dostala som sa sem až teraz ......................................... to je SUPER SUPER SUPER ....strááášne moc držím Shaarke všetky palce.... Lauri, ak si s ňou v kontakte určite ju pozdravuj...hroozne sa teším a myslím na ňu, nech to vyjde ako má .... a to jej bloknutie ma teda naštvalo :angry: :angry: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte idem medzi vas s takouto malou otazockou- mozno nevravim na isto este- by som chcela zacat s meranim BT ale kedy je navhodnejsi cas zacat s meranim? som teraz necele 4tyzdne po MA(missed abortion v 19tt) .. prva mrcha v nedohladne teda este..
Ja odpadnem- to je teda pecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mirka asi najlepsie hned po prvej mrche merat...
26. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja odpadnem.. a to som shaarke minule hovorila ze to bude sranda ked bude nakoniec z toho tehula :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona nas citat moze :wink:
26. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek