• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@saronka no podla testika to tak vyzeralo ze je ovu, chybalo mu fakt len kulilincok, tak mozno je dnes ovu a potom pojde teplota este viac hore :confused:
18. kvě 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dobre ranko
mne dnes grafik prehodnotil ovu a vyznacil ju uz tak ze urcite bola co ma veeeeeelmi tesi, dufam ze doki mi to v piatok potvrdi
tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
a to som si myslela ze ja 37 teplotu nikdy nebudem mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz v noci som sa zobudila a citlia ako keby mi pod tym paplonom prikurili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@poleva neviem kedy....možno v pondelok....ak to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2011 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uuuáááuuu....no vidííííš.....tak super.....ale nie si chorá :confused: mne sa zasekol teplomer :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
18. kvě 2011 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo holky, vyzerá to u mňa zaujímavo: http://www.fertilityfriend.com/home/343c7e ... podotýkam ja mávam 12 dní LF ... ale predpokladám, že v tomto programe mám zle určenú ovulku, že v skutočnosti bola o deň neskôr
18. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aj ty máš super grafík, držím palce :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 paráda - ako ti super vyletela teplotka :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat ahoj no tvoj tiež nie je na zahodenie :wink: :wink: neskúšala si testík? :wink:
18. kvě 2011 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe včera som skúšala a nič, takže skúsim asi až v piatok - mám doma už len 2 testy
18. kvě 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dělala ovu test..dneska kontrolní silnější jak testovací
18. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat a kedy máš mať mrchu :confused: :confused: podľa mňa ti test nemusel ukázať nič....ale sme netrpezlivé :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka tak šup-šup do perín na celý deň :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe závisí to od toho, kedy v skkutočnosti bola ovulka, či 14.deň alebo až 15. ( všade čítam, že ke´d je ovu test pozit., tak ovulka príde do 24-48 hod. ), takže buď v piatok alebo v sobotu by mala prísť.
18. kvě 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no takto sa zaseknut veru moze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a chora nie som urcite, okrem toho ze mi bolo v noci horuco mi nic nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zlatat super super tak este vydrzat tak s tepltkou aspon par dni a je to jasne ako facka :wink:
a tiez som sa cudovala ze az tak vela :grinning: ale tak nech sa tam pekne len drzi

@saronka no vidis, super super, takze dnes je ten den D :wink:
18. kvě 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat tak podla mna v piatok by uz mohol testik co to ukazat, ked aj termin mrchy je vtedy

inak ja som zvedava na seba ze aka bude LF lebo posledny cyklus bol 24dnovy s tym ze uz som predtym 2dni spinila a predtym 28 ale najcastejsie byva 26, len z toho posledneho som bola prekvapena :confused:
18. kvě 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat tak dúfam že nepríjde sviňucha mrchavá :angry: :angry: začína sa tu ztehotnievať,tak dúfajme že aj nám to už výjde :wink:
18. kvě 2011 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no vidíš.....takže clostil pomohol aj tebe :grinning: :grinning: ja mám nádchu a teraz neviem či som prechladnutá alebo alergia :frowning2: ale na teplote sa mi to neodzrkadluje....a ani telesnú teplotu som nemala.....tak ja neviem,už nech to prejde :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a čo sa týka cyklu.....ja mávam 35dňové,ale bolo mi povwedané že clostil to trošku upraví...tak som zvedavá....ff mi vyznačil predpokladanú mrchu na 25.5.
18. kvě 2011 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fuuu aj to ukazuje ze kedy bude mrcha :confused: :confused: :confused: :confused: ja tam take nevidim zatial, alebo to musim mat to VIP
a nadcha ani trochu neustupuje u teba :confused: lebo ved viem ze s nou bojujes uz par dni
18. kvě 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jojo většinou mám pozit.ovu test a ovu až za 2 dny takže dneska snaženíčko.. naštěstí manžel dnes pracuje z domova..večer jde na akci.. :slight_smile:
18. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka :slight_smile: tak nech je ten den dnes plodny :dizzy_face:
18. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no mám to už tri dni.....dávam si kvapky a kúpila som si nurofen pre deti broskyňový,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to pre istotu,že čo keby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie je mi že zle mám nádchu a niekedy teplotu 37.0.....tak ja neviem....ak to neprejde tento týždeň budem musieť k dokimu :frowning2: :confounded:
18. kvě 2011 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no když bude až za 2 dny tak nevadí, budeme tulit každý den hihi..prevence je základ :slight_smile:) nic se nemá podcenit
18. kvě 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ale to sa ti neukazuje na grafe ale v tých políškach kde všetko zapisuješ....tak si to kukni,ale to je len predpokladaná,v tom niektorom políčku sa ti ukáže taká červená gulička,či čo
18. kvě 2011 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aha, tak ja to tam este nemam, asi je este skoro, alebo u mna ten graf s tou mrchou ani nepocita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co by ma samozrejme nesmierne potesilo

@saronka tak tak radsej viac ako menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 možno si si nezadala aké dlhé cykly mávaš a tak ti to graf nevie vyhodnotiť....alebo žeby už s tebou počítal ako s tehulou? :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jojo přesně :slight_smile:)
18. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aha tak to treba tam zadat ze ake dlhe cykly mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to som tam fakt nedala, idem to tam pohladat
18. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak tak a podľa toho ti vyhodí aj predpokladanú ovulku,aj mrchu.....teda ja to tam mám
18. kvě 2011 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no veru nikde to nevidim ze kde to tam treba dat, neva, vystacim si aj s tym co mi ukazuje
18. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek