• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
vraví sa, že zázraky sa predsa nedejú...ako je to možné?
26. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka to vedela a takto krásne nás napínala
26. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre ze nas piskotka citat moze :grinning: prajem jej to - MOC :dizzy_face: je to fakt sranda :slight_smile:)) len nech vydrzi , a uz nech ju odblokuju,lebo teraz by urcite napisala nieco straaasne vtipne a ked nemoze tak jej to bude robit stres, a tehule nemaju byt v strese! :grinning: :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nech sa shaarak zaregistruje ako shaarka2 a hotovo
26. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaaaaaaaaaaaaaaaarkaaaaaa ja umreeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som jej to uz davno hovorila ze ona bude mat prvu ovulu a hned bude tehula...tak toto je gooool... :grinning:

shaaaaari to je super, ja ti to tak velmi prajeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andzi to ona nemoze - lebo admini bloknu vsetky IP adresy pocitacov z ktorych prispieva... :unamused:
26. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja z toho nemozem, baby...ale fakt...toto je fakt udalost roka...ako napisala lauritka...
toto je hodne titulky v Novom čase :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon vidime ako si priroda s nami pohrava..... :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len dufam ze ju coskoro odblokuju lebo takto sa s nami o tu krasnu radost nemoze podelit...
ale super ak to aspon citas shaari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som fakt mimo z toho baby...totalne paf...je to naaaaaaaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka je krásnym dôkazom toho, že čo sa má stať sa stane :slight_smile: a nasilu nič nezískame :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi shaarka odkazuje, ze nas nenapinala, ze plusko a test si dala az ked ju blokli, ze rano robila pepino a tam sa jej crtal len nejaky tien a az teraz poobede jej ukazal rapiclear peknu ciarku :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koksoooo shaarka to je supeeeeeeeeer. Drzim palce. Tak a co sme vyhrali tie ktore sme sa stavili ze teplota bude hore a bude to ovulka?????????
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharka klobuk dole zazraky sa deju :dizzy_face: :dizzy_face: udalost roka a vsetkym si nam ukazla ze nemoze sa stava moznym supeeeeeeeeeeeeeer
26. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka posli jej odo mna velikaaansku pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
keby som pri nej ju osobne vyboškavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som z nej totalne paff.... je to krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka som s inej temy ale tie tvoje grafy som sledovala odkedy som tu a mooooooooooooooooooooooc ti zelam aby sa tento zazrak sveta dostal o 9 mesiacov do tvojho narucia!!!!!!
neuveritelne , uzasne, teraz uz verim, ze stat sa moze vsetko :grinning:
26. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, sa vám tu votriem, ale musím :grinning:
Shaarka je vážne tehula? :sweat_smile: No fakt udalosť roka. Veru, prírodu neobabreme, sama si vyberiem kedy nás prekvapí.
Shaarka, potichu gratulujem, vidíš, čo som ti hovorila, že stačí jedna jedinká ovula a šup. Tomu sa hovorí využitá príležitosť. Veľmi ti to prajem :wink:
26. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa, neda mi, ked to shaarka cita :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neuveritelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak dufam, ze uz konecne veris :grinning: :grinning: , drzime ti vsetky palciska a ozis hned naklusaj endokrinologicke pre istotu :wink:
26. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, mohli by adminky dnes prižmúriť všetky oči a odblokovať ju, nech si to tu s nami užije. Ona už bude dobráááá :wink:
shaarka nam bude vyrabat darceky pocas tehotenstva :grinning:
som tiez za to aby adminky prizmurili oci a pustili ju medzi naaaaas :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby,
sa priznam ze ja z tych grafoch vobec ale vobec neviem nic precitat....sa v tom nevyznam....
ale nevadi....

Shaar, ked to bude pravda, napis obrovskymi pismenami ze je to skutocne tak :wink:
Inak my ostatne asi fakt neuverime :grinning:
26. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak maju adminky srdce na spravnom mieste co verim ze maju tak ju odblokuju :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no zaroven maju trosku taku moc nad nami, co sa pismenkovania tyka....tak ju asi musia vyuzit... :angry:

...smutne... :frowning2:
26. srp 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, presne tak, zrejme si na tom zgustnú a nepustia ju :rolling_eyes:
Inak ma napadlo, že po toľkom clostile v minulých cykloch a pri peknej čiarke 11.DPO by to mohli byť aj dvojčatká :sweat_smile: Si vaječníky povedali, že dobehnú zmeškané... :grinning:
26. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a preco shaarku vlastne blokli?
26. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby naozaj udalost roka a adminky pustite k nam sharkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
26. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
neberte nam princeznuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! :grinning:
26. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj napriek zákazu si dala späť fotku, na ktorej vlastne aj je ona. Škoda reči...
myslite si ze to tu adminky citaju???? asi by sme mali napisat hromadnu IP vsetkym adminkam, ze nech nie su labute a pustia nam sem Sharinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ktoru fotku? Ktora im vadila?
26. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme na to. a vsetky :grinning:
26. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek