• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@marosusu 16.6. tak neskoro..... :confused: :confused: ale inak všetko v poho....nie? :confused: už ste to povedali aj rodine? ja testnem zajtra,test mám doma.....ale dnes tu mám ešte chlapcov a zajtra budem v klude sama doma :wink: a takto mám ešte v sebe nádej.....a tebe kedy vyšiel prvý pozitívny test?
22. kvě 2011 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe prvy mi vysiel tusim 11DPO taky dusik,.,.a silneli az po predpokladanej mrche.,.posledny som robila vo stvrtok a uz boli rovnake,.,.,.no aj mne sa zda ze neskoro ale hovorila doktorka ze sa nemam nicoho bat keby som potrebovala mam prist skor,.,.zatial sa citim v poho az na prsniky a ubohe bradavky,.,,,.uz aj ta horucost presla,.,.ale uz rano pocitujem tlaky v zaludku,.,.,.zatial sa to da ale ranajkujem neskor a tiez mam problem umyt si zuby,.,.bleee.,,.,.a ak mas biely vytok tak si moja.,.,.ja som ho mala tak riadne na 10,11,12 DPO a potom a doteraz tak pomenej,.,.,.a k tomu mas kraasne teplotky,.,.,.taaak testuj zajtra ja pridem kuknut,.,,.drzim prsteky,.,. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. kvě 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no a vie to iba moja mamka a sestra...,svokra nevedia mm pride v piatok tak chce oznamit,.,.bude to prve vnuce z obidvoch straan,.,.tak sa urcite budu vytesovat,.,.,. :grinning: :grinning: :grinning: ,.,.len nech sme zdravunky,.,.
22. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
Dobre ranko, tak ja dnes mierny pokles a k tOmu ma začali boliet prsia že au
@elebe testuuuuuuuuuuj
22. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu aha.....no ja sa bojím že zajtra bude test biely jak stena.....ale tak čo už....a inak od včera ma dooooosť bolia prsia a mám ich také väčšie.....ale to môže byť aj PMS.....tak sa moc neteším.....ale určite budete zdravučkí.... :wink:
22. kvě 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ale ten pokles je v poho :wink: to môže byť aj IP......tak držím palčeky :wink: testujem zajtra
22. kvě 2011 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe preco sa bojis, ved teplotu mas uplne ukazkovu, trojfazova ovulacna krivka, ja by som sa uz tesila a testovala... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nechcem sa predčasne tešiť.....baby tu mávali také krásne grafy a prd z toho.....takže sa snažím zachovať si chladnú hlavu..... :rolling_eyes:
22. kvě 2011 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no az take krasne ako ty nemali :slight_smile:
22. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka ďakujem :slight_smile: :slight_smile: toto je môj vôbec prvý pekný graf a keby bol aj víťazný to by bola paráááááda :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ve uvidíme,inak mi bolo zase veľmi horúco aj som sa potila a aj napriek tomu pokles
A tebe silno držím palceky ale myslím že je to jasne ako facka a ty si tehulka
22. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mne je tiež stále teplo.....dokonca sa zvyknem cítiť na horúčku,ale nemám :confused: tak som zvedavá ako dopadneme :grinning:
22. kvě 2011 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj moja čo si o tomto mysliš?? mne už z toho grafu preskakuje..a včera sa mi ešte večer aj bruško po sexiku silne rozbolelo tak mrchovsky a na plachte bol aj flak..no odvtedy vôbec nič!!!! :unamused:
22. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erika3011 :unamused: nopopravde, asi uz pride mrcha, ale este esi mohla pre istotu testnut hmm ?
22. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe testuuuuuj...ja by som uz minula vsetky zasoby co mam doma :grinning: Kraaasny graf, myslim, ze to nic ine ako // nemoze byt :wink:
22. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja drzim palec na zajtrajsi testik,,,,ale budu tam // ta horucava moze byt z toho. :slight_smile: verim ze sa na teba stastie usmeje a podari sa Vam majovciatko
22. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 mojko to sme natom obe rovnako ja by som minula aj tie co nemam :grinning:
22. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka už netestnem, podla mna tiež pride :unamused: len nechapem tento cyklus... čo mysliš je to v pohode či mam isť radšej k dr.? taketo vykyvy som ešte nemala
22. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, mozno by ti nebol naskodu duphaston po ovulke. dost ti to skakalo-
22. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01
@sasena033 kočky tak držte palce na zajtra....dám vedieť ako som dopadla.....ale nechcem sa predčasne tešiť,pekný graf nie je záruka tehu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. kvě 2011 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty mas priam tehu grafiiiiiiiik budem na teba mysliet a rano sup sem s testikom :slight_smile: my ideme na snazilkovanie od dnes :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 jáj ste také zlaté....jak ma povzbudzujete :slight_smile: tak vám držím palčeky,však je jar a všetko zakvitlo,tak možno už aj ty :wink:
22. kvě 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj baby....dosť ma trápia kríže :confounded: ráno ma tobudí,tak ma tlačia,ale keď sa rozhýbem tak sa to trochu ukludní,ale cítim ich stále. prechladnutá nie som......mali ste niektorá niečo také? :confused:
22. kvě 2011 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Len nech pekne dôjde a ide sa na dalsie kolo :grinning:
22. kvě 2011 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ahoj pozeral som ti grafik ja som na 12dpo robila testik (25) a krásne ukázal z poobednajsieho mocu a to som ani netušila že som tehu :grinning: A čo sa týka toho že ti je teplo tak aj ja to mám posledné 3 cikly mám dojem že horim ale u mna stále dôjde ms potvora jedna :cry:
22. kvě 2011 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no lenže to že ukázal tak testík tebe,tak mne to nemusí ukázať.....a ak mi teda zajtra neukáže,to znamená že nebudem tehu?
22. kvě 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elebe myslím že skoro aby si pociťovala nejaké príznaky....ale na 12 DPO ak robíš mamatest už by bola pekná čiarka,alebo aspon náznak,ja som mala s testom pepino / stojí 1,30eur/čiže lacný sa nedá porovnať s mamatestom a myla som tienik už na 10 DPO
22. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 SI TEHU???
22. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva prečo skoro.....však tu písali baby že pociťovali príznaky ešte pred mrchou a tá potom nedošla a boli tehu....ale ja to môžem mať aj PMS.....však uvidím zajtra :wink:
22. kvě 2011 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek