• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@sarafortuna ano,ale testík môže výjsť pozotívne aj po meškaní mrchy....u každej ináč,či? :confused: :confused:
24. kvě 2011 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe pokud byla v limitě tak to zítra budeš mít už dálnici.. já měla první 9DPO jen slaboulinkou a ještě hodinu po limitu :slight_smile:) a pak 11DPO už v limitu slabou :slight_smile:)
24. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe po meskani je to zriedkave, teda skor len vtedy, ked sa posunie trosku ovulka... teraz uz by ti nieco ukazalo, ked vezmes najcitlivejsi test...
24. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka no tak teda zajtra uvidíme :wink: :wink: ale nebudem smútiť,už to že som konečne mala aj ja pekný grafík je úspech....tak sa budem tešiť z leta a naháňať bociany :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no mne ff vyznačil ovulku 10.5. ale baby mi tu hovorili že ovu bola až 11.5. ale jeden deň hore dole nie je nič :unamused:
24. kvě 2011 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , LF je taký normál - knižkový - 14 dní....
ja som mala 15 iba raz... aj to je všetko +- 1 deň...
zajtra testni.

ahojte
24. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe a ms čekáš kdy?? neboj..ted to vyjde.. ale z nám to..já měla při snažení o Sofi tolik těhu příznaků a nic z toho
24. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna aha...ďakujem :wink: tak teda zajtra :wink:
24. kvě 2011 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ved jeden den je nic a preco to teraz spominas? nieco sa ti nezda? ci ako?
24. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka no podľa všetkého zajtra,alebo pozajtra.....však to že tehu príznaky sú podobné ako PMS a tak sa nie je čoho chytiť :confounded:
24. kvě 2011 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no lebo ja mám kamošky trorým vyšli dve // až po meškaní a to mali ovulku ako každý mesiac.....tak ja nev iem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. kvě 2011 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ano ano bez duphiku, ved sama som bola prekvapena ze aka je fajnova, a asi aj podla sliznice dr usudil ci dat alebo nedat duphik
24. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe prostě zítra testneš a uvidíš :slight_smile:) já věřím, že to klaplo.. jak dlouho se snažíte??
24. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe testla si aj dnes ??? :slight_smile:

ahojte.
24. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka tot je siedmy mesiac....ale fakt intenzívne je to štvrtý mesiac :wink:

@lauritka nie testnem zajtra
24. kvě 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ja som tiez uuuuuuuplne za ze to vyslo :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe jooj, nie si zvedava, ja som viac ako ty :grinning: neklesla ti teplota, tak uz by ma svrbeli ruky. :wink:

a inac tie kamosky co si vravela merali BT ? :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 si zlatá :slight_smile: tak by som sa tešilááááááá.....a priateľ ten ani nevravím.....by ma nosil na zlatom vankúši ako dalajlámu :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka jedna ano.....a neboj že ma svrbia ruke,ako keby mi po nich blchy chodili :grinning: nemám test
24. kvě 2011 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe tak dneska sup do lekarne a zajtra tu vidime pekne dve ciarocky, jasan :wink:
24. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no chcela by som vidiet grafik, na kolko dpo jej vysiel pozitivny, a teda ktory pocitala za pozitivny , lebo niekto slabu ciarku na tehu teste neberie ako pozitivny.
vajicko sa MUSI uhniezdit do 11 dpo a hcg musi rast urcitou rychlostou pri zdravom tehu, cize ja tym neskorim testom velmi neverim, uz som tu toho videla dost.. :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
bola som si radsej skontrolovat ake testiky mam este v zasobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze jeden 10-tkovy women secret, 2x 25-kove woman secrret, a jeden 25-kovy pepino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tomuto sa hovori zavislost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ako to myslis neskorym testom, to znamena ze na 12dpo musi ukazat cosi aj keby co bolo :confused: spravne to chapem, aj ked to bude fakt ze mikroskopicka ciarocka
24. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 no jo musím skočiť kúpiť,ajtak idem na kontrolu s krpatou pažroškou :grinning: a inak ja som sa zobudila o pol jednej v noci s tým že chcem jogurt,tak som ho zhltla a priateľ že nejdeme tulkať? :grinning: :grinning: že nejako mu chutím....bláznivý :grinning:
24. kvě 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
24. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ja neviem....som sa na to nepýtala,len hovorila že vyšla až po meškaní.....ja ducha mám,ale neberiem to za pozitívne,kým to neviem odfotiť :confounded:
24. kvě 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka
@elebe jojo souhlas s Lauri..už bych testovala dnes :slight_smile: jsem napnutá jak kšandy
24. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka baby neprehovárajte ma,lebo za chvílu skočím do auta a letím kúpiť test :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 myslim testy po 14 dpo... :unamused:
24. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka aha, a zase niektore kocky ked testuju a ukaze sa im az po vynechani tak mozno ani nevedia presne kedy ovulka bola :fearful:
tak my sme mozno v takej malilinkej vyhode :grinning:
24. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek