• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
babulky, aha, co mi vyslo teraz :confused:
to je ten isty test, len v priebehu cca 7 min, ze ako sa krasne dofarbil (prva fotka bola fotena ako druha v poradi, takze na nej je vidiet testik silnejsi) zeby sa takto pekne ovulka chystala? :astonished:
26. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
bud ovulka, alebo krámiky...
oni tmavnú aj pred menzesom... no uvidíš, že čo dorazí :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja som ratala doteraz len s MS :grinning: no som zvedava, skor sa citim na MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nebudes tehu ? :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nehrozi :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka nie som v tomto odborník (myslím štítku), ale viem, že ženy, ktoré majú problém so štítnou žľazou mávajú vyššiu bazálnu teplotu.... alebo tehotenstvo aj s krámami :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouzdala jsem teď po netu a narazila jsem na test, který zjistí jestli je žnea plodná nebo ne. Máte s tím někdo zkušenost nebo je to jen nějaká habaďura na lidi? Přikládám odkaz http://www.otehotnet.cz/test-zenske-plodnosti/60-test-zenske-plodnosti-fertilcheck-5060069350022.html
26. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 NO KED TI TO VYJDE tak aj ja idem podla jonasa :wink: my sa ideme snazit 5.6. :grinning:
26. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik sem tam sa sem vtierknem ak nevadi :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere jaaaj, no dva roky do zadu jsem mela komplet testy a stitka bola v pohode.-))tak nevim, uvidim v pondeli, to jdu k nove doki, tak uvidim co mi rekne
26. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana píšeš tu o metedě podle Jonáše. Podle mě je to nějaká blbost, protože co jsem si to zkoušela vypočítat, tak ovulaci podle Jonáše bych měla mít prakticky v den, kdy bych měla dostat menstruaci :unamused: Zkoušela jsem to na těchto stránkách http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php
26. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek TIEZ MI to inak vychadza ale ine dievca skusalo podla toho tento mesiac...tak uvidime :grinning:
26. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ono mi to dřív vycházelo, ale mám teď MS nějakou posunutou, tak mi to právě nevychází.
26. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek ja to mam z inej strany...ale tu mam doma a som v praci...a inak ake tam mam zadat to pasmo casove ked som narodena na SK? :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana Jsem ráda, že nad časovým pásmem jsem nepřemýšlela jediná :sweat_smile: já zadávám +1 :wink: pro ČR a SK je jedno pásmo - tada aspoň doufám, protože na zeměpis jsem nikdy nebyla..
26. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: oooo to co, najskor divoky graf a teraz ovu test pozitiv, ze by fakt ovulka, alebo predsa len nemozes byt tehu :confused: :confused:
26. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no to ja okolo 5-6 budem testovat v ocakavani :grinning:
26. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak spinim stale, ale rozhodla som sa ze rano pre istotu testnem, kedze teplota neklesa a prsia bolia ako o zivot, lebo ked ma prist mrcha tak zvyknu prestat ale akosik sa im nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek mne ten vypocet tiez vysiel teda posl.den co sme sa snazili na mrchu...on nepocita podla tvojej ovu :grinning: ale vyskusali sme tak uvidime
26. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek
@zucana mam vypocet od neho doma a sedi s tym co dala link @pehamek + k tomu priratat 3 dni a to by mali byt tie plodne :slight_smile: a sedi to pasmo -1h
26. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nie som tehu :sweat_smile: to bud ovu alebo ako tu SARA pisal, ze mozno aj tesne pred MS sa prejavilo takto LH - ono je fakt, ze pred MS sa dviha... ale rada budem za tu ovulku :slight_smile:
26. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 fakt vazne ani mala sanca byt tehu tam nie je :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no tak to jsem v tom případě plodná, když mám MS :sweat_smile: No proč ne, třeba bych zázrakem otěhotněla, když bychom se snažili v době MS :wink: Jinak nemá to být náhodou pásmo +1?
26. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek takze +-1 vyslo to iste...ono by si mala byt plodna v tych dnoch ktore ti vbysli...tmy sme to chceli vyskusat est esme sa teraz snazili 1 krat tak uvidime ked nevyjde skusime este raz a kaslem nato budeme skusat normalne cez ovu.....nech je co chce nech je len zdrave :grinning: nejak na tom vyocte nevysim
26. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nie je :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no dobre teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak potom hurrrraaaa ovulka sa rozhodla ze pride :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 Já taky ne. Udělala jsem si to jen tak ze zajímavosti a zvědavosti :wink:
26. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Takze nakoniec ziaden anovulak :grinning: Ale ked je taky pozit.tak to je bud ovu alebo tehu :wink:
26. kvě 2011 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jujda..držím palce..
jinak jsem si dneska koupila mamatest..at je nachystaný a svrbí mě ruce..jsem magor :slight_smile: vím že tam ještě nic nebude..
26. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek