• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@silvia371 no top je jeasne, jeee ja sjem statsna:slight_smile:))uz jsem myslela ze neprijde, 25.den cyklu
31. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ja som tak mala min mesiac už som tiež myslela, že nedojde a tiež prišla 25DC :slight_smile: tak vypnúť koníka a šup do postielky :wink:
31. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
heeej, jasneeee, ale ted musim nabrat silu nejdriv, jsem vycerpana z prekvapeni :slight_smile:)uz jsme ani nedoufala:slight_smile:)
31. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mysliim, ze se budem tulit minimalne do patku, kdyby chtela mit zpozdeni:slight_smile:)
31. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/353109 je to teda jasne, tam, kde jsem nemrila sla teplota dolu, ted uz to jen potvrdit merenim
31. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka krása jojoj ještě zítra a pozítří a dneska ovocný salát pro manžela :slight_smile:
31. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ani nevite,jakou mam v sobe radost, to je az neuveritelne:slight_smile:))))
:grinning: :grinning: :grinning: koukam na ten test porad a nemuzu verit ze az takovy brutalni rozdil emzi tema carkama
31. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka kazdy den pije cecko...
31. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka to je dobře.. kolik stačí málo k radosti že hihi
31. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka jeeeee super, tak predsa si sa dockala, parada, a ciarocka je pekna, takze dnes vecer bude rosambo u vas, co :wink:
31. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saronka jak male decko, kdyz hracku k vanocum dostane:slight_smile:))
31. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uz dva dny je a bude pokracovat a ja vcera, ze auuu, to boli, jsem byla nejaka zmensena ci co?:slight_smile:)) a dneska takeo prekvpaeni:slight_smile:))po trech dnech dnech boleni vajeniku uz bylo nacase.....ufffff, se mi ulevilo
31. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no tak ste to rosamobo vystihli uplne najlepsie, a veru este treba pokracovat :wink: potom moze boliet este znovu ale uz z niecoho ineho :grinning:
31. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste dneska trochu pobolival......a sranda, ted snad citim i pravy ci co:grinning:?to je asi nemozne co?
31. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka nic nie je nemozne :wink:
31. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to bylo asi jen chvilkove......ach ta unava...jak to clovek muze jeste vice podoprit????aby se zadarilo?
ze nejaky 100% reception :slight_smile:)
31. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka já jen četla na jiné diskuzi paní psala říkala tomu prstíková metoda že si nakonec sperma nastrkáš co nejvíc k čípku :sweat_smile: ale sama jsem nezkoušela :sweat_smile: příjde mi tozvláštní ale pokud to má pomoct tak proč ne :wink:
31. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss @strihalka tiez som o tom pocula a aj tento mesiac praktizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez po prvy krat :wink: a tiez mi to prislo poriadne uletene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusim to navrhnout:grinning:
31. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se nmeuzu dockat zitrejsoho mereni :grinning:, s jakou radosti se mi bude vstavat :slight_smile:))
31. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak to asi funguje :grinning: ikdyž se nám to zdá divné :wink:
1. čer 2011 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes čárka zase o něco silnější a tak mě napadá jestli ovulak nebyla ještě dřív než jsem si myslela protože se mi nezdá aby 12DPO byly tak silné čárky a dnes už mě i pobolívají prsa a mám v nich takovou horkost jak u prvního těhu jsem si dnes spoměla jak to bylo poprvé :sweat_smile: ale nemůžu pochopit psala jsem včera Dr. kdy mám přijít at nic neuspěchám a psal že 18den od oplodnění uvidí už an UZV nebo jak je ta skratka a z krve 15den tak jak může těhu test ukázat již ten 10 den :unamused:
1. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka to mi je luto mrcha jedna :angry:
1. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 jojo v plné síle no nic..jedeme další kolo.. pořád si říkám hlavně že je ovulace, tělo funguje jak má tak to brzo vyjde :slight_smile:) jen se taky trefit do toho správného vaječníku s vejcovodem hihi
1. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
co naše těhulky??? nové testíky??
@lenasss juuu super že čárka sílí...
dobre ranko
tak u mna rano sok teplota paradne kleskla na 36,5 http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cca test pre istotu snehobiely
som zufala z toho a zrela tak na psychiatriu, lebo toto isto TEHU nebude
1. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka jak víš že je ovulka tak se člověk uplně jinak těší že?budu na tebe myslet at to brzy vyjde a dočkáš se // ikdyž já mám jakousi vnitřní radost ale bojím se radovat na venek počkám a příští týden půjdu k Dr a třeba to bude v pořádku
1. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to mi je mooooc líto :cry: ale pokud nepřišla mrcha tak ještě neházej flintu do žita.Hlavu vzhůru pokud to nevyjde ted určo příští měsíc :slight_smile:
1. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss no mrcha zatial nie je
a jasne ved ked to nevyjde teraz, tak mozno o mesiac, mozno o dva, mozno o rok a mozno nikdy :cry:
1. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek