• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahojte kočky....tak kuk na môj grafík,žeby sa blížila ovulka,ale tak skoro?
@lauritka
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
3. čer 2011 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 este mozno ze sa tam prisla fazulka prave ubytovat tak preto to spinenie, ved ale uvidis co a ako cez den a aj podla teplotky zajtra rano sa budes vediet zariadit, ale dufam ze to pojde tym spravnym smerom aky vsetky chceme a najviac ty :wink:
3. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe podla mna este nie, ked to porovnavam s tym predtym cyklom, ale tak nikdy nehovor nikdy ci ako sa to hovori :grinning:
3. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja si pre istotu dnes urobím ovu test.....lebo včera mi začal aj hlien taký hustý vajcový :confused: :confused:
3. čer 2011 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemyslim, aj minuly caklus si mala trosku pokles 8 dc, pockaj na hlienik, ked zacne, potom uz o par dni moze cakat :slight_smile:
3. čer 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hmm, to by bola riadne velka fazula :grinning: Tak tak, uvidime, v prvom momente mi to prislo luto, asi ako kazdej, ktora caka ako kazdy cyklus dopadne, ale potom si clovek povie, ved co, ideme dalej. A neviem preco, vzdy si spomeniem na @lauritka a na ostatne co sa tak dlho snazia a ako to nevzdavaju, tak to ma tak taha dopredu :slight_smile:
3. čer 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no však to že včera večer som mala hlien a poriadne vela a aj dnes ráno ale už menej :confused: :confused:
3. čer 2011 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @mima01 @st2 nedostanem sa skor do lekarne ako zajtra vecer, aspon ma to nebude pokusat :grinning:
@mima01 dufam, ze to bude iba tehu spinenie a nie mrcha, drzim moooooc palce.
3. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no jasne kludne zacni uz testovat :wink:

@mima01 :dizzy_face: :dizzy_face:

@kika777 neboj my si na nedelu pockame :wink: na dobre veci da rado caka :wink:
3. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no dnes si urobím a uvidím aj podľa zajtrajšej teploty.....ale každý deň nebudem testovať :wink:
3. čer 2011 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
ja takto, merane o piatej, inokedy meriam 5:40-6:05, takze by teplota bola este o kustik vyssia :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
3. čer 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 fuuu ja keby som mala takýto graf....tak už by som panikárila a letela k dokimu.....úprimne ťa obdivujem aká si kľudná :wink: :wink:
3. čer 2011 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. dnes som z mojich teplôt nejaká zmätená. zvyknem merať o piatej, ale dnes som sa zobudila už o pol piatej tak som zmerala - 36,8. som zaspala a znova sa zobudila o pol šiestej a mala som už len 36,6. to mi ten hodinový spánok znížil teplotu o 0,2 stupňa? nie je to čudné? asi dnes nemám nič zapisovať, že?
3. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 zlatik est enie je nic stratene....uvidis zajtra teplotku ako sa zachova ci klesne -alebo stupne a radim jej nech radsej sa zastavi a odide....a zajtra testni....si sa trochen pozabudla?? :grinning: s nou uz tento mesiac neratame :slight_smile: ako lauri pisem nic nie je stratene..Prejem Vam s mm krasny vikendik a uzite si ho naplno :slight_smile:
3. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka no je to čudné,lebo teplota by sa mala zvýšiť a nie znížiť....či?? :confused: :confused:
3. čer 2011 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 testni a uvidíš nemusí to být hned špatné...
3. čer 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tiež si myslím, preto mi to prišlo divné
3. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule bre ranko..... takze moj jgrafik...neviem ovu kedy bude asi az neskor tak od dnes pekne kazdy druhy den snazilkovat :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sasena033/grafy.aspx?c=634417920000000000 dnes 11DC
@sasena033 noo, v tom amoku som sa pozabudla, az ked som docikala tak mirko hovori s pobavenym usmevom na tvari, a nechcela si testovat? Vtedy mi to docvaklo, ze kurnik, hned rano musim. No neva, aj zajtra je den :wink: Dakujeeeeme, uz balime a takej 10tej vyrazame. Ak sa bude dat, tak sa ozvem. Kiss
@saronka snad zajtra, uvidime, co to spravi dovtedy. A ked nie, tak mam testik do zasoby jeden, nooo
@jafnka ja by som to dnes nechala tak a nič nezapísala......a neodokryla si sa pri otvorenom okne na tú hoďku? :confused:
3. čer 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 nevadi...tak cez den uvidis ako to bude pokracovat....a zajtra testni a daj nam vediet :slight_smile: a pocasie ma byt pekne tak si to uzite ... :slight_smile:
3. čer 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Zdálo se mi,že je uplně pozitviní,ale když vidím tu teplotu tak nevím nevím. Pozitivní ovulační test je když je čárka uplně stejná nebo silnější než kontrolní a ta moje byla stejná jako kontrolní.

@st2 Posledně jsem měla cyklus jen 18 dní .... :confused: :confused:
3. čer 2011 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie, len som bola na wc a znova zaliezla
3. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag ahoj a skúsila si testovať aj iné dni pre porovnanie? ja mám ovu test pozitívny stále a vždy mám rovnaké dve paličky,len počas ovu mám tú jednu úúúúplne kriklavú že až oči bije :wink:
3. čer 2011 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka no a už vieš dôvod....to bolo preto.....niekomu sa teplota zvýši pri pohybe a tebe klesla....však uvidíš zajtra :wink:
3. čer 2011 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no uz som take zazila a pravidelne kontroly mi boli k nicomu, doki aj tak vyvolavacku odkladal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to som asi dáka opačná, však ja musím byť vždy aspoň v niečom iná :grinning:
3. čer 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jafnka nebolo ti pri prvom merani horuco? a potom tym, ze si sla na wc, telo ochladlo? aj nad tym by som popremyslala...
3. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nechápem prečo odkladal vyvolávačku :confused: :confused:
3. čer 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek