Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

uzabytobolo
6. čer 2011

no tak zdravím Vás dámy, asi sme to zakríkli, teplota klesla na 36,6 a hneď došiel aj menzes ☹
tak ďalší mesiac pred nami

strihalka
6. čer 2011

☹ted jsem dorazila od doky, no dobre zpravy nepohrnu........dvouroha maternice, nebo neco takoveho, pry by nemel byt problem otehotnet, nasazen duphaston, 2DC na krev, sono prsu, pmm na spermiogram.....a a uvidime co dal, v druhe fazi vysetreni, pokud se v prvni nic nepodari tak na stul pod kudlu ☹((je mi do place

lenkagol
6. čer 2011

ahojte dievčatá chcem sa spýtať aká ma byť vlastne BT , ked je cyklus úplne v poriadku, s ovuláciou.....lebo ja sa v tých grafoch vobec nevyznam ...chcem sa spytat ,..viem ze pred ovulaciou stupne a je okolo +- 37 C, a ako ako je to po ovulácii? má klesnut pod 37 alebo ostat stale zvysena az do menzesu a klesnut tesne ( 2 dni ) pred nim? ...moj pripad je taky ze v case ovulacie bola zvysena na 37,1, 37,2 ...potom klesla pod 37 ( okolo36,6 cely tyzden bola zhruba takato ) a teraz tyzden pred ocakavanym menzesom zase stupa, dnes a vcera 37,0 C,...je to normalne, menzes mam dostat 11teho? dufam ze som to ako tak laicky vysvetlila a aspon niektora z vás sa v tom bude vyznat a poradi mi ..ďakujeeeeeeeeeem

denda29
6. čer 2011

@kika777 no ja si nato este asi pockáámmm ale dakujem 🙂

red_kika
6. čer 2011

@lenkagol pokial ja viem, tak neexistuje nejaka teplota ktoru musis dosiahnut. kazda mame inu teplotu.
ja mavam medzi 36.3- 36.5 pocas mrchy, az kym nedojde ovu. v den ovu mi sem tam klesne aj na 36.2 a po ovu sa zvysi na 36.9.. este som nemala ani raz nad 37°

lenkagol
6. čer 2011

@red_kika ...ďakujem kika, ano viem ze teploty su rozne... ja som mala skor na mysli ze ci je normalne ze na cely tyzden po ovu klesne a zacne stupat zas potom , tyzden pred menzesom...

red_kika
6. čer 2011

@lenkagol nemas nahodou graf?

lenkagol
6. čer 2011

@red_kika graf nemam ☹ meriam 2 mesiac, ale neznacila som

st2
6. čer 2011

@strihalka a preco ta hned nastrasili ist pod kudlu?????????
duphaston je OKA, to je len na cyklus a podporu pripradneho tehu, sono prsov patri k normalnym prehliadkovym veciam, manzel na spg super aspon to budete mat z krku, a ako dlho sa snazite vlastne??

elebe
6. čer 2011

@sasena033 ja som ovu test mala pozitívny,dve rovnaké paličky....ale min.mesiac som to mala iné také silnejšie....tak ja terazt neviem že či to aj clostil robil alebo aj tento mesiac mám čakať také ovu testy 😕 😕

strihalka
6. čer 2011

@st2 pssst, dva mesice🙂)ale doki jsem rekla ze rok🙂jen jsem chtela aby mi urcite upravila cyklus a kdyz porovnam zdravotnictvi tua v cechach, ze jaky nenormani rozdil....u nas byl zaklad jen cytologie a tot vse, tady je toho nejak moc, aj vnitrni sono bylo poprve:o)no pokud ten srust bude delat problemy, tab y mi ho asi laparoskopicky msikly a pak jeste vejcovody kontrastni lastku, ci to z nich vytece....

st2
6. čer 2011

@strihalka 😀 😀 😀 😀 😀 ty si cislo, tak potom ta preto strasi s laparo, to je jasne
aj mne to bolo povedane ale zatial nic
a teda hlavne nech ti odsleduje cyklus ci mas ovu, mm nech ide na spg, a uvidis dovtedy sa aj podari 😀
dva mesiace este nic nie predsa, aj ked viem ze by si to uz aj brala vsetkymi desiatimi

red_kika
6. čer 2011

@lenkagol skoda, sak skus znacit,.. da sa to lepsie "pochopit" a vidiet co kedy ako... niesom ziaden expert v merani (tiez som len 4 mesiace merala)

ale mala som podobny mesiac ako ty (pripajam fotku) i ked sa mi teplota nezvysila ked prisla mrcha... ostala dole

strihalka
6. čer 2011

@st2 ja jsem chtela aby me vysetrila na vsechno bo kdyz vidim jak ma vetsin aproblemy otehotnet, tak jsem si rikala proc ja bych mela zrovna ta, kter bud ezdrava...no a je to tu.....ze jsem si pipka privolala.....jasne na spg se mm tesi, uz na nej chtel jit jeste bez doporuceni doktora, ale ted na to ma i papir :D......nj, sak uvidim, mela by mrcha prijit, tak at muzu zacit uz vse nanovo......no a 2DC na krev, pry tam zaskrtala vsechno, takze asi bude delat ten hormonalni profil🙂)

sasena033
6. čer 2011

@elebe ono tazko povedat take lieky som nemala...ci to moze nejak ovu testy ovplivnit...no ale doelzite aby boli aspon rovnake 🙂

strihalka
6. čer 2011

Jinak teda musim pochvalit doktorku sladicekovou za jeji pristup.....jen ty skoro 4hodiny cekani...chjooo, to bylo tragicke

lenkagol
6. čer 2011

@red_kika ďakujem ti krásne, musim tie grafy prestudovat 🙂 a snad sa mi podari dalsi mesiac uspesne zaznacit🙂),,je mi to divne , dnes mam tyzden pred menzesom a pocity ako keby mal prist teraz,,uvidime..

st2
6. čer 2011

@strihalka jj urcite to bude hormonalny profil, a bude ti robit aj folikulometriu?? nehovorila
a mm kam poslali na spg?? a je to ten podrobny alebo obyvacjny

st2
6. čer 2011

@strihalka a zaplatila si si ten rocny poplatok aj??

strihalka
6. čer 2011

@st2 no kdyz se uz "rok" snazime tak by mohla napsat ten podrobny, nie? 😀 😀 , no sladicekova je na streciansky na poliklinike, tak v te budove..., ohledne folikuuu zatim nic.....

elebe
6. čer 2011

@sasena033 no problém je to že ja mám stále dve paličky....ale mám taký pocit že tento mesiac je to trošku iné....lebo som robila test v sobotu,bola slabá a včera bola silnejšia,skoro taká istá....tak uvidím spravím aj dnes 🙂

strihalka
6. čer 2011

@st2 jo a doktor se jmenuje HLADIK ohl spg
a
rocni polatek jsme neplatila, neplatila sjem dneska a nic, a mela jsem i preventivni se vsim a anic zadne korunky coz super, uvidime ci bude chtit neco za ostani ukony....

st2
6. čer 2011

@strihalka hej hej ja viem kde je - totizto byvam kusok tak preto mam na nu zalusk 😀 😀 😀 😀 ale tak zatial iba rozmyslam uvidime
ty ma budes informovat 😀 😀 😀 co a ako to tam chodi
tak potom super urbobia ti zakladne vysetrenia paradicka

st2
6. čer 2011

@elebe uz mam ovu testik pozitivny??? 😕 😕 😕 😕 😕 ved to dako skoro je, ci uz?? daj foto kukneme 😉

strihalka
6. čer 2011

@st2 jinak doki pise manzelovi Rok nechranenny pohlavnis styk bez otehotneni, prosim o urologicke vysetreni + (myš)tak to slovo vypada spermiogram...tak uvidime co mu udelaji....

strihalka
6. čer 2011

@st2 no konecne nekdo mi ho urobi, lebo fakt moje gynekologicka v cechach katasrofa, fakt......

sasena033
6. čer 2011

@elebe tak ak to ma takyto postup tak dnes by mohli byt rovnake..... 🙂 a uz len snazit....ja dnes bielo uplne takze asi to mam na dlhsie 😀 min mesiac mozno z toho lieku ..ja nemam cely mesiac vobec druhu /len takeho ducha a pred ovu silni e vden ovu rovnake a potom zase slabne

st2
6. čer 2011

@strihalka tiez este ked som tu nebyvala tak som mala taku kravu 😀 😀 😀 😀 😀 tak tu len cumim pri niektorch lekaroch
tak budeme cakat co mu urobia a to mys moze byt ze morfoligicky, to je ten podrobnejsi

strihalka
6. čer 2011

@st2 kukma kukam, ci to muze byt ta skratka🙂)no nevim, je tam vlnovka pak ocasek dolu a pak vlnocvka hore a hacek 😀

lenasss
6. čer 2011

tak já dnes letím k doktorovi po týdnu vynechané MS tak mi držte palce pořád mě pobolívá břicho tak snad je vše v pořádku.Dnes jsem s ním mluvila a říkal at raději dojdu.Holky já bych tak strááááášně ráda viděla aspon fazolku 😀

st2
6. čer 2011

@lenasss drzime palcekyyyyyyyy
potom napis co a ako

@strihalka a kedy tam pojde mm, a kde je ten lekar, sa ale vyzvedam co 😝

strihalka
6. čer 2011

@st2 ten lekar je v te poliklinice, dole na prizemi jako by pod sladicekovou, jen o dve patra nize.....mm si to pry musi naplanovat🙂)nesmime nic 4dny a pka hned prvni davka....., no dneska mu dam doporucenku at si tam zajde a uvidime....
Predtim kdyz tam byl z vlastni vule tak rikal doki ze ho tobude stat 20€, jsem zvedava, ze ted kdyz je to od doktorky, tak ci bude neco platit bo ne