• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
dobre ranko
tak sem hodim grafik ale vlastne aj tak tam nic nie je vidno poriadne este :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
kocky ked mavam take ovu bolesti ale iba take chvilkove, ze hodku dve a koniec, vacsinou vecer mam to tam zapisat?? :confused:
8. čer 2011 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pekné ráno prajem :slight_smile: tak u mňa vyzerá, že ovu bola ako minule na 25DC, uvidíme nasledujúce dni či sa bude teplotka držať hore
8. čer 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 nepis, to ti rastu foliky :wink: ja som tiez brala clostyl a deje sa tam vselico :grinning:
8. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jafnka no vyzera to tak, ze bola, uvidis dalej :wink:
8. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hej hej ved prave preto, normalne citim ako rastu, raz na jednej strane raz na druhej a potom aj na obidvoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si pockam az ked to budu ovu bolesti cely den ako zvyknu
a ty ako sa mas, kedy ides k tomu dokimu, uz teraz niekedy ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja zase v piatok sa pozriet ako foliky rastu, sa tesim

8. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jafnka no vidis tak predsa bola, a este vcera si ju hladala, dufam ze pojdu tepltoky este hore nech sa to pekne potvrdi
8. čer 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 zachvilu padam na ultrazvuk :wink: haddam uz mi aj urci kedy pichnut pregnyl a kedy IUI :wink:
8. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka jeeee supis , ja som si aj myslela ze to je dnes ze v stredu tam ides, tak drzim vsetky prstiky nech su foliky kraaaaaaaasne, a potom urcite napiiiiiiiis co a ako :wink:
8. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne, napisem ako som dopadla :slight_smile:
8. čer 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no jasné....my sme boli len na all inclusive....v tých exotickejších krajinách by som ináč ani nešla.....lebo tam je všetko iné,aj voda a pre hotely takého typu ešte aj vodu dovážajú v cisternách :wink: a je to fakt paráda keď sa ráno zobudíš a všetci ťa obskakujú a všetko máš pod nosom :grinning: a my sme boli aj s malým a to je all inclusive najlepšie.....tak tento krát to bude iné,ale ajtak sa strašne teším že vypadneme a je to len nejakých 600km takže v poho :grinning: :grinning: a kúsok od nás sú aj shopy a bary a reštiky....zase si kúpim nejaké škulky,vždy si všade kúpim škulky :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 som rada, že sa hádam našla :slight_smile: ja teraz akosi nemávam hlien pre tie tabletky čo hlcem tak sa mi ťažšie určuje, že kedy príde. ale hlavne, že je :slight_smile:
8. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ahoj :slight_smile: my sme boli len v taliansku a autíčkom a bez stravy a bolo to v pohode. zastavili sme kedy sme potrebovali (autobus s mojim mechúrom bol nemysliteľný). s jedlom to tam bolo trochu ťažšie keďže obchody a reštiky boli otvorené kvôli sieste len v určitom čase ráno a večer , ale zvykli sme si
8. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jafnka ja nemavam hlien vobec poslednu dobu, takze asi tak nejak, riadim sa len intuitivne
8. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jafnka no ja sa teším lebo takto autom sme ešte neboli....a máme ho dosť veľké takže sa aj v pohode napakujeme,idú s nami sestra s priateľom.....tak aj výdavky budú menšie.....a chceli by sme ísť v noci,nech sme doobeda tam....predsa aj na cestách je väčší klud a navigátor nás tam hádam donesie :grinning: :grinning: odchádzame 22.7. v noci a ideme na týždeň.....jupíííí :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 takú intuíciu má zjavne môj drahý. meriam len druhý cyklus, ale oba razy mal najväčšiu chuť na milovanie práve v deň ovu :slight_smile: tak hádam potom ani nebudem musieť kupovať ovu testy len sa spýtam mm, že aká silná je čiaročka :slight_smile:
8. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka , držím palce... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe určite cestovať v noci. je menej áut a aj je chladnejšie. a na navigáciu nemám dobré spomienky. mali sme ju požičanú a s aktuálnymi mapami, ale aj tak nás občas povodila hocikade. vďaka nej sme platili tú pokutu v pise. a najlepšie boli hlášky: na diaľnici na moste nám zahlásila - pokúste sa o obrat do protismeru... alebo v tuneli - odbočte v pravo...
8. čer 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jafnka haha :grinning: :grinning: :grinning: aj ste ju poslúchli.....my budeme mať aj presný popis cesty aj s mestami od tých čo tam boli aj presne v tej vilke a ešte aj navigátor....tak hádam.... :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
8. čer 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe tak nech máte pekné počasie :slight_smile: a ak sa nezadarí už tento mesiac tak si možno aj donesiete malé prekvapenie :slight_smile:
8. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak u mě dnes zklamání :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/286971
8. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska však máš pozitívne tehu testy, nie ? a ms ešte nedošla, nie?
8. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 ještě nedošla, ale ta teplota...vypadá to, že se vajíčko uhnízdilo ale teď se pouští :frowning2:
8. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska teplota môže v čase ms klesnúť aj keď si tehu, viď graf http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/49432.html , takže nič ešte nie je stratené :slight_smile:
8. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 to jo, ale to je jen vyjmka...ale děkuju :slight_smile: uvidim zitra...
8. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska tak držím palce :slight_smile: musíš veriť, že patríš medzi tie výnimky :wink:
8. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 jsi moc hodná, děkuju :wink: budu teda ještě věřit, dokud to nedostanu
8. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zr.ska , už netreba merať...
niekomu klesá teplota v čase očakávanej MS, niekto aj krváca vtedy a je z toho bábätko... :wink:
nemeraj a keď tak len testuj každý 2-3 deň, kým nepôjdeš k dokymu
8. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe moj atak ako uz ti dosla ovu?? podla toho co si pisala tak uz aj ano :slight_smile: no ja este cakam dufam ze sa dockam :slight_smile: a idete na dovolenku super..mo sme tiez chceli ist s malym kym este nie je druhe..lenz edorabame domcek v lete sa chceme stahovat tak peniazky idu tam :slight_smile:
8. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek