• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@riana12 však hej....aj ja som si to už povedala....no čo už :confounded: akurát som kukala fotky na nete z tých záplav.....a videla som taj aj tie stroje ktoré sú od priateľa z roboty....takže makajú...môj priateľ nie je žiadna padavka,je to chlap ako hora,ale keď na teba vytiahne 50ludí motyky a lopaty,tak si rozmyslíš čo urobíš :frowning2:
9. čer 2011 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna @st2 ja len, ze ako to mam zaznackovat do grafov vo FF? :grinning:
9. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no to sa nedá byť v klidu.....akonáhle sa niekde objavia hneď ich obviňujú že je to ich chyba a že boli slabé hrádze a slabé opatrenia.....akokeby on bol prezident :angry: :angry: však to nezáleží len od nich a oni návrh dať môžu,ale keď to neprejde a SVP je štátny podnik :frowning2: :frowning2: ale vysvetluj to človeku,ktorý prišiel o všetko za jednu noc,hladajú vinníka a preto sa aj o neho bojím.....voda a ešte aj agresívny ludia....zase nebudem spať a čakať kým ráno o 6.00 zaštrngajú klúče :frowning2: :frowning2:
9. čer 2011 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som myslela ze doma ked este bude ze ci bude v klidku, uuuuuplne chapem ze vsetci ludia si prave na nich vylievaju zlost a musi to byt strasne, musi to zvladnut nejako, nic ine nezostava

@riana12 a co tam chces znackovat este, nechapem :confused:
9. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja si davam grafy do FF galerie... a ci ho mam zaradit do ovulatory alebo anovulatory... ale nechala som anovulatory, nebudem ovu vyznacovat... :unamused:
9. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaaaaaj, aha, ani som nevedela ze take cosi sa da :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved ja som este len novacik v tomto :sunglasses:
9. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no akurát som bola na wc a mám kráááásny hlien a včera som bola smutná a priateľ hovorí....neboj spravím ti krásnu dcéru keby sa mi niečo stalo budeš mať spomienku,bláznivý cap :confounded: :angry:
9. čer 2011 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 já bych dle karet měla otěhotnět do 2 měsíců což mi bylo řečeno před měsícem hihi tak uvidíme :slight_smile:)
9. čer 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaaaaaj, to urcite tak nemyslel :grinning: a teraz nie je doma ze by ste na to rychlo skocili kedze je hlienik
9. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no teraz je normálne v robote do 15.00 a ak tak ide od 18.00 do 6.00 na nočnú.....takže preto neviem či niečo bude :confounded:
9. čer 2011 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nalavo v menu je "Charts", mozes si tam pozriet cudzie grafy aj do galerie pridat svoje :slight_smile:
9. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaaaaaaaj, chapem, tak to je vazne blbe :confounded:

@riana12 dakujem :wink:
9. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nemas zac :wink:
9. čer 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojček. Dlho som Vás nebola kuk. Akosi ani nemám kedy. V pondelok sme boli na USG, pridávam fotky.
9. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bre ranko :slight_smile: tak ja dnes tak ovu cakam kazdu chvilku moc sa jej nechce http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sasena033/grafy.aspx?c=634417920000000000 ..dnes idem k dr tak som zvedava a zaroven s aaj bojim co mi povie drzte palce :wink:
9. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no jo :frowning2: :frowning2: ešte mi nevolal,tak ešte neviem že čo a ako....tak len sledujem net a novinky :confounded:
9. čer 2011 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no ja si myslím že u teba ovulka klope na dvere a zajtra pekne stúpneš :wink: :wink:
9. čer 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe bodaj by to tak bolo .. :slight_smile: este skusim ovu test predtym ako pojdem....a som zvedava ci mi to dr vyvrati alebo potvrdi :slight_smile: ty zase tahas snuru dufam zeaj tebe dorazi a presne ak drahy stihne ked pride domkov poistite ...a boli st espolu vcera,???
9. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 jeeeee tak to vyzera na ovu, tak dnes ta cakaju u dr len dobre spravy :wink: potom nam napis hned
9. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aj sa tesim aj bojim ....normalne mam stiahnuty zaludok....dufam ze ziadne PCO nebudu :angry: dakujem urcite s aozvem :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 včera nie,predvčerom :unamused: a chcela som dnes....no pred chvílkou mi volal a hovoril že on zatiaľ nikam nejde,že idú jeho kolegovia,tak dúfam že ani nepôjde :wink:
9. čer 2011 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 gratulujem, krásne fotky, nech sa Vám darí a krpčekovania nech rastú do krásy :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak ked st eboli predvcerom tak dnes by nebolo zle poistit..tak dufajme z enepojde..a pkene sa posnazilkujete :slight_smile: ale spermodky by mali vydrzat ked mas pekny hlienik ....kks ja uz asi bez hlienu bol len vcera a dnes uz akosi nic.....myslis ze to moze byt :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 jasné....niekedy hlien v deň ovulky zmizne alebo je taký vodnatý.....a ja som včera mala ťahavý a dnes zatiaľ vodnatý....tak uvidím spravím ovu test čo mi povie :wink: :wink: jáááj dúfam že nepôjdeeeee....a u nás stráááášne prší :confounded: :confounded:
9. čer 2011 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no takze testneme obe a uvidime vyskedok..a dufam ze o takre 2tt sa budeme moct tesit z pozitivnrho testiku :slight_smile: neboj vsetko vyjde ....a veu pocasie des...... :frowning2: a am byt tak aj cez vikend
9. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ty o koľkej budeš testovať? ja až okolo obeda....ale dnes som neklesla,tak asi dnes ovulka nebude :confounded: :confounded:
9. čer 2011 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja skusim pred 11 bo o 11,00 idem k dr.... tak vyskusam a ked ni etak pockam nato co mi povie on... ale len pekne vyskusaj :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki :

http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka

no neviem, ci este nepraskli, som na nervy :unamused: brucho vecer bolelo nehorazne, teraz menej, ale stale citim.
9. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ja viem že každý graf je iný a nemusím vôbec už klesnúť....ale neviem :unamused: :unamused: .....ale testík urobím
9. čer 2011 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 je mi luto :unamused: dnes ti poslem.
9. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek