• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@jania023
@st2 no jasně holky.. a ještě veme i Lauri.. :slight_smile:) kdo se přidá dál hihi
9. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Tak to zítra vyzkouším, jen prstýnky nenosím, bo su tlustá :grinning: :sweat_smile:
Tak u nás to vypadá, že plodný hlen je tu, teď jen k tomu najít nějaké info (chtěla bych chlapečka a chci to vychytat tak "akorát") a hurá do toho..
9. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyznacili se mi v grafu nejek barevne kosticky co znamenaji?ovulka jsem si vyznacila cca rucne:slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/353109 hlavne ty oranzove:slight_smile:
9. čer 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka dostala si VIP clenstvo asi na skusku, zelene su plodne dni a zlte su dni v lutelanej fazi.
9. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ahojky pregnyl je na to aby ti vajko prasklo.....tak treba snažilkovať :wink: :wink: my sme včera tulkali a drahý nakoniec nešiel nokde,tak som sa tešila......no vidíš ako dobre to dopadlo,teraz len šup do postielky :wink: :grinning:
inak ja dnes takto.....http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
10. čer 2011 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2011 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já jsem stále v očekávání hihi :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 kdy bude ovu :slight_smile:)
10. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj.no hovoril ze tomu pomoze ale vies co je zaujmave ze min mesiac som klesal na 36,3 bola ovu a nasled.dni som len stupala a vcer som klesla na 36,4 a dnes rovnako :angry: zeby este neprasklo???vidis vsetko dobr edopadlo...mm som musela budit chudiatko..isiel s malym spat a zaspal pri nom..moc sa mu nechcelo...ale povolil :grinning: a ty si dnes klesla takz eoobede urob ovu a bud epozitivny :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sasena033/grafy.aspx?c=634417920000000000
10. čer 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ,
juj Lauri, ako teplotka, podskočila? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 keď ti pichol pregnyl tak ovulka prebehne do 24-48 hodín....neboj zajtra stúpneš :wink: :wink: každý mesiac nemôžeš mať rovnaký,však nie si stroj :wink: :wink: ten môj bol tiež včera unavený,ale hodil sprchu a bolo lepšie :grinning: aj ja som dnes klesla....tak som zvedavá :sweat_smile:
10. čer 2011 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no este poistime dnes zajtra sa nam neda.. a uz len cakat... ano dnes urob aj ja spravim..urcite ti vyjde...su nato vsetky predpoklady :grinning:
10. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no spravím aj dnes,zachvílku už nebudem mať ani jeden :grinning: :grinning: ale však lauri má :grinning: :grinning: som zvedavá ako sa nám to vyvinie zajtra :wink: držím nám palce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2011 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no mna tiez svrbia ruky..kolko mam tolko miniem :grinning: som mala tolke zasoby ale akosi sa mi to mina :grinning: ano vsetko uvidime zajtra na grafe ci uz bude po ovu.....a o 12dni tetsujeme spolu :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som taká istá :grinning: :grinning: a to by bolo keby sme narovnako mali aj ovulku a aj dve // na teste :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no to co uz by bolo za nahodu..ale tak nic nie je nemozne :grinning: a o ktorej budes testit???a den hore dole tiez neva :wink: no nieco mi hovor keby som si tie test ymala kupovat z lekarne tak som zbankrotovala
10. čer 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ja budem testiť okolo obeda...tak som zvedavá :confused: :confused: no ani mi nehovor za to čo kúpim od lauritky by som v lekárni kúpila možno 2-3testy a ovulačné ani nie :sweat_smile: ešte takto narovnako som nemala s nikým ovulku....tak možno nám to prinesie šťastie a budeme mať narovnako aj dve // :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved to ja tiez kupujem od jednej baby... a tie ceny v obchodch ina zabijacka :slight_smile: som nutne potrebovala tak som kupila ten krabickovy ze 2,63 no skoro som dostala infart :angry: ja som vcer amala druhu ale chyvbal jej este otien :grinning: tak dnes to pekne doladime :slight_smile: no my snazime prvy mesiac...tak uvidime...a teraz neberies ziadne lieky,??
10. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 min.mesiac som brala clostilbegyt....lebo predtým dva mesiace som mala anovuláky a vo februári biotehu.....tento mesiac neberiem nič,tak som zvedavá a dúfam že ovulka prebehne :sweat_smile: :sweat_smile: my sa už snažíme 7mesiacov a zatiaľ nič :confounded: :frowning2:
10. čer 2011 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám holky radost..ovu se ještě nekoná čárka je stejná jako včera..stačí trošku a budou stejné, tak jsem ráda, že to stihneme až bude manžel doma :slight_smile:
10. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ted řeším zda mám testovat každý den, nebo ob den..
10. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky
tak ja som bola rano u dr, a som trosku mierne v soku :confused: dnes 10dc na lavej strane folik o velkosti 21,5mm na pravej strane nic ale podla grafu to na ovu veru este ani zdaleka nevyzera, dokonca mi stupla dnes teplotka ale priznavam sa ze sme si vcera vysli s drahym vonku aj som si vinko dala a spanok bol 6 hodinovy
tak sa teraz v tom vobec nevyznam graf versus folik a ovu
inka sliznica bola 6,2mm co tiez nie je boh vieco
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
co si o tom myslite??? :confused:
10. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.....tak jsem se poucila a merim i v jinou hodinu, aby se dala tepltoa popripadne dopocitat...:slight_smile:)takze dnes pokles a o hodku drive jsem vstavala
A POZOR:, nevim, ci vam je to zname ale me nebylo, ze pouzivani lubrikacnich gelu muze ohrozovat ocasky na zivote, ze i kvailitni gel, muze obsahovat spermicidni latky...takze, sup do tesca jeste vcera nakoupit novy:slight_smile:)bez tech zabijaku.:slight_smile:)krasny den:slight_smile:)

http://www.fertilityfriend.com/home/353109
10. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ak je folik uz taky velky, tak je ovu na spadnutie... moze sa stat, ze zajtra padne dolu a potom vystrelis po ovulke hore hned :slight_smile: a neboj, aj ked je teraz sliznica nizsia, este to moze pekne dobehnut :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a myslis ze by mala byt ovu zajtra, alebo skor pozajtra, alebo by vedela vydrzat az do pondelka :confused:
lebo mame dost obmedzene snazenie tento vikend, ideme prec na vikend a uz dnes cestujeme :angry:
10. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak sa skuste dnes posnazit, pre istotu... a potom to uz nechate na stasti... ale presne termin ovu ti neviem povedat...
10. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved skusim dnes aj ovu testit este, a uvidime co povie tepltoka, som len zaskocena a prekvapena ze tak skoro si vajka narasti :grinning: a budem musiet vymysliet nejaky bojovny snaziaci plan :grinning:
10. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , a nedal ti teraz duphason? ked maš sliznicu nic-moc
ja tiež budem mať ovu asi skôr... som bola na utz 8.DC a folik 16,6mm.... :confused: :confused: :confused: ale videla som už na hlieniku, že sa máme snažiť :wink: :wink:

@strihalka , to je dúfam, každému jasné, že géliky do koša... jedine Pre-seed a ešte jeden je extra na "plodenie" :wink: :wink:
10. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna veru nic mi nedal :confounded: a to som mu este aj hovorila co bolo minuly mesiac aj to spinenie aj duch a aj meskanie a aj nic z toho, a hlienik tiez este nemam ziadny, a to som aj alchemilku pila pravidelne a aj tak sliznica nizka
10. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja se to dozvedela vcera...., koupili jsme durex play, ten svetle moddry co neobsahuje spermicidy...tak snad ok, pre seed a ty ostatni je dasi vyhazovani penez, apodle me aj reklama...
10. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...lauritka tu nie je a ja som trochu zmatena lebo: tento cyklus 3-7 den som uzivala clostyl, na 13dc som mala folik 19,8mm, doktor mi pichol pregnyl - to bolo v pondelok a merala som BT od stredy a mam stale rovnaku teplotu uz 3 dni - 36,7 nechapem to, lebo predtym cykly takato teplota bola vzdy pred ovulkou, tak nechapem kde ta ovulka trci alebo zeby uz bolo po nej a kvoli liekom by mi tak klesla teplota? nestalo sa to aj niektorej z vas? co si o tom myslite?
http://www.fertilityfriend.com/home/33aa99
10. čer 2011 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek