• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@jania023 nema to vyznam, urcite bude pozitivny, ja som mala pregnyl 5000.. ty by si mala testnut :slight_smile: , nemas uz tehu test co ?? ukaz tvoj ovulacny aspon.
11. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no mali sme pauzu a teraz sa opat snazime, ale hlavna vec ze sa cyklus upravil. ak nedostanem mrsinu tak v pondelok idem testovat.som dnes asi 15 DPO, moc sme tomu teraz moc nedali, ale uvidime. Ale sme v pohodicke a to je hlavne. Dufam ze nam Maximko coskoro vyberie svojho surodenca.
11. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diapozitiv01 15 dpo :confused: a este si netestla, oh oh.. a merias ?? :slight_smile:
11. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este som netestla, neviem ci si este pamatas, ale som raz testovala uz 12 DPO bola tam taka bleda kolajnicka a prd nakoniec z toho, takze sa nikam neponahlam. A inac posledne 3 MS som dostala v sobotu :grinning: , tak ak prezijem dnesok, tak som na dobrej ceste. bud z toho nieco bude alebo pojdem na vyvolavacku.
Uz nemeriavam, som lenivec, ale mavam ovulacne bolesti, takze to je pre mna taky signal ze hops volaco sa deje.
11. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diapozitiv01 jeeej, tak budem cakat do pondelka, dufam, ze sa prides pochvalit s pozitivnym ovu testom mmm :dizzy_face:
11. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: @tinara23
@lauritka
čaute kočky,
tak mňa už ide poraziť... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ráno na WC - po veľkej potrebe :sweat_smile: - krv na papieri.... presne tak sa mi to deje, ked nie je ovu na pravom... ale teraz bol folik na ľavom... :pensive: :pensive: :pensive:

opäť som klesla na dno... tak som sa tešila...
no ešte uvidím zajtra a či to utíchne...
no ja to mám presne tak, že keď napnem "svaly" tam dole,, alebo po sexíku, tak je veľa krvi a potom už len špiním a ráno zase to isté...

som zvedavá, že čo povie dr. resp. uvidí na utz ak toto bude pokračovať...
už včera mi bolo trochu čudne :unamused: :unamused: :unamused:

ja to už vidím na laparku - lebo ak su hormony Ok, dr. tam v utorok videla VŠETKO OK, hučala do mňa že prečo a čo sa mi nezdá, keď mám všetko ukážkové... :pensive: :pensive:
11. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna sakra. no a nemozey mat nejaky polyp na krcku.

inac do laparky by som isla, aspon ta pozru, pripadne odstrania co sa da. zrasty male cysty a budes precistena. :wink:
11. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ty moja rob tehu test ni eovu.krasne si stupla dufam ,z eto je dobre znamenie.. :slight_smile:
@lauritka takze by mi ukazoval aj na tehu teste :angry: no to lekar ma nato neupozornil takze najskor o 10 dni..som zvedava takze tiez testujes az neskor??
11. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , no ja už fakt inú možnosť nevidím...
fakt som zvedavá čo mi dr. povie a čo bude vidno na utz..
ak mal v utorok folik 16,5mm - v pondelok to bude kontrola po 6 dňoch - tak bud bude folik tam a mať cca 28mm alebo tam už nebude... teraz sa budem trápiť až do pondelka..
ja už neviem, tak som bola psychicky v pohode :wink:

ja sa fakt bojím, že mna v tom prešove pri kyrete dokafrali... ešte ked som bola v pod liekmi, tak mi dr. vravela že mala problém ma vyčistiť, že si musela pomôcť utz... zrasty, alebo endiometriozu nie je vidieť na utz :pensive:
už prešovským lekárom v nemocnici nedôverujem...

ty si bola na Rastislavke na laparku a kyret?
11. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ,
po laparke je potom pauza od snaženia? ň
či záleží od toho čo tam "robia"?
11. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ,
ak by bolo niečo na krčku tak dr. by to asi videla, nie?
brala mi ster v utorok na chlamydie a podobné potvorky, či nie je problém v tom..
no robil mi to aj pred rokom, ked som si myslela, že tam po kyrete niečo šarapati a nič - všetko negatívne....
11. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Excluding pregnancy, there are really only three reasons for abnormal uterine bleeding:

Mechanical Problems
Hormonal Problems
Malignancy

výborne... jedno lepšie ako druhé... hormonálne to asi nebude.. tak len dúfam, že to bude mechanické a nie nieoč maligné :frowning2: :frowning2:
11. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ok ale az pozdejsie som v meste tak za hodku ho tu dam..ale nieje pozit ale uz mu nejak extra nechyba aby bol ale moze to buy pred ms
11. čer 2011 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 Aj by som robila tehu test lenze ho nemam tak cakam zatial a uz nemam ani ovu tak ma nema co lakat :grinning:
11. čer 2011 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no ja asi az za 9 dni, aby som sa netesila nahodou z pregnylu :slight_smile: :grinning:

@sarafortuna na kyretoch som bola v Novej nemocnici, pristup ok,nemozem sa stazovat na nic.

laparka -Saca, ale mala som vybaveneho lekara. inac sestricky a vsetko ok.

11. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hmm no to ano, mala by vidiet na usg, aj pri vysetreni krcku.. len to krvacanie sa mi nezda.. z niecoho to musi byt :angry:
11. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ok tak som zvedava.
11. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me teplota 36,7 takze ovu jeste nebude,vcera test stejny tak audu testovat az tak 13DC,ale nasadila jsem grep.dzusik @jania023 graf je paradni,koukej si udelat tehu test :slight_smile:
@lauritka mala je zlata :slight_smile:
11. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka :slight_smile: :wink: mala miesanka.
11. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ma je krasna :slight_smile: sesterka caka dievcatko teraz v juli zije vo Francii a jej nastavajuci ma korene spanielske a korejske tak to bude tiez miesanicko ako lusk :grinning: takze ked budes testit daj vediet
@jania023 ty si siln ato povaha ja by som musela mat v zalohe..a ak nie tak beriem auto a prvy obchodak je moj....no ja som taka strelena na testovanie :grinning: no ale teraz s amusim udrzat ako lauritka hovori bo by bolo pozitivny s pregnylu
11. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasena033 pozooor,a si si to poslala ine :grinning: :grinning:
11. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka co som poslala?? :slight_smile:
11. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ma je krasna sesterka caka dievcatko teraz v juli zije vo Francii a jej nastavajuci ma korene spanielske a korejske tak to bude tiez miesanicko ako lusk takze ked budes testit daj vediet o dva radky vvyse text:slight_smile:)nebo pokud to je pro mne tak mi nedava smysl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak tu su tie ovu testy neviem nijak nafotit lepsie koli svetlu je to dost tmavsie ako na foto pred 2 dnami nebola ziadna ciarka
11. čer 2011 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 hmmm.. no ale je to dost slabe na tolky dpo, ale tak uvidis rano :wink:
11. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: můžete mi někdo vysvětlit... těhu může ukázat i ovu test??? Jsem z toho jelen.

Jinak my se snažíme 4. cyklus. Měřím teprve druhý .. tak ve všem nějak tápu :slight_smile:
Jak se dávají odkazy na grafíky ve ff?

Jinak zatím moje teplotka takto
11. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja si myslím, že asi by si tiež mala tu laparku podstúpiť, keď sú takéto problémy. Veď to nie je normálne, aby si takto krvácala kedykoľvek. No a dr. darmo tvrdí, že všetko je ukážkové, keď takto kedykoľvek krvácaš, to sa mi ako ukážkové nezdá, no uvidíme čo ti povie ďalej :unamused:
11. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyhoney moze, ale vacsinou az vtedy , ked vyjde aj tehu test.. je tu o tom tema.:
zistovanie tehu pomocou ovu testov skus mrknut.
11. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek