• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@ftinka , Ftinka , skús sa tešiť aj z cudzích detičiek... mne to veľmi pomohlo prekonať to... proste aj keby som vlastné nemala, tak to doprajem aj iným
môj mladší bratranec si spravil s frajerkou bábo presne vtedy ako my... takže keď si pozerám jej fotky na FB tak takéto veľké bábo sme mohli mať už aj my - najprv ma to zranovalo, že ani nie sú zobratý a o 5 rokov mladší... ale teraz sa usmievam od ucha k uchu na tých fotkách... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a presne tak to treba robiť... zvádzať mužíka častejšie vtedy keď je asi ovula pred dverami a určite ich viaz vzruší to, keď im povieme, že máme na nich strašné chuť než to, že dnes by sme to mali robiť. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna
@ftinka my tu v dome máme kopec malých detičiek, tak vždy sa s nimi vyteším, povarujem a hneď mi susedy hovoria "počkaj prilepý sa ti" vôbec netušia, ako by som bola rada, ja sa len pousmejem a ostane mi trošku smutno. Dcéra má 18 (dnes :wink: ) a nikoho by ani nenapadlo čo mám v pláne, susedky dôchodkyne, tie mi len stále hovoria, že "počkaj zachvílu budeš stará mama", a ja by som ich tak rada šokovala, že chcem byť ešte mama :slight_smile: :grinning:
@lauritka
15. čer 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Ahojky tuším ty si mi pisala že je dobre užívať v LF B6.nevieš náhodou koľko mg denne, lebo mám aj kxselinu listovu teraz s vitaminmy B a je tam aj B6 tak aby som to neprehnala zase
15. čer 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Chlapi len nevedia, ako reagovať, ale trápi ich to rovnako ako nás. Asi všetky máme s nimi podobné problémy :slight_smile: Ja to riešim tak, že ho proste neinformujem o všetkom. On ani nevie, že si meriam BT a že si robím ovu testy, o mojej ovulácii už vôbec nemá tušenia :wink: A vôbec si nerob ťažkú hlavu z toho, že sa nevytešuješ z cudzích detí, je to úplne normálne a týmto štádiom sme prešli alebo prechádzame všetky :wink:
15. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak nasla som to uz si to tu raz davala, takze je to 200 - 600 mg denne, a ta moja kyselina obsahuje len 4mg, co je priam ubohe, takze zajtra sup ho do lekarne :slight_smile:
15. čer 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a do tretice ja, nie je to nejako vela??? som pozerala a vitaminy B6 obsahuju tak max 25mg tableta :confused:
15. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ty začátky, kdy ti těhotní snad v okolí i chlapi známe asi všechny... dokonce časem sem se začala z cizích dětí radovat i já - upřímně ti ani nic jiného nezbyde, jinak by se z toho člověk zbláznil... můj manžel ví, že měřím, nebo že testuju ovu, ale dopodrobna to s ním nikdy neprobírám, by možná pochyboval o mém psychickém zdraví :grinning: :grinning: já teď prožívám opravdu strašné období, nejhorší za poslední roky, ale začínám věřit, že jednou, jednou bude líp :wink:
15. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dalsi den zamnou a ms nikde to uz ma ale stve..test dnes negativny :cry:
15. čer 2011 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 hod mi este grafik
15. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ako to :confused: kde sa flaka

a este sa aj ja kratucko zapojim do diskusie chlap a nase snazenie, on vie on vsetkom o merani o testikoch, a dokonca sa ma vzdy rano pyta hned ze aka bola teplota :grinning: a uspokoji ho ze mu poviem ze dobra, ale trosku som sa snazila mu to vysvetlit ako to funguje, a potom ked sa chysta tehu testikovanie tak je nervoznejsi asi ako ja ze co a ako, ste ho mali vidiet ako tam hladal ducha na tom teste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne ma velmi podporuje ze urcite to raz vyjde
15. čer 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
15. čer 2011 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 myslim ze ovulka m ohla byt aj o dva dni neskor, tazko povedat, mala si tolkopoz, testov. takze asi zajtra uz pride mrcha
15. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no tak my od nekolikateho DPO, opatrne jsi tehotna:slight_smile:, nekdy me s tim i stve:slight_smile:)), vsak je to rpedcasne, ale zase se cenni, ze jaky je opatrny
15. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ovu bola isto 13dc mala som aj ovu bolesti takze je to ok
15. čer 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no isto nie je nic, hoci mas bolesti :wink: ja mavam bolesti pred ovulkou... pokial by si to mala potvrdene na usg, ze to fakt prasklo, tak vtedy si mozme byt isty :wink: ktory den presne.
mas proste dost progesteronu tento cyklus a drzi sa sliznica, je to dobre. radsje tak ako keby mala byt kratka LF
15. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka prosim ta kedy tak nastava uhniezdenie...a su pri tom nejake zvlastnosti okrem spinenia :slight_smile:
15. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , Tina, len aby si dcérke nespôsobila prúser... že budeš kočíkovať a budú si šuškať že to je dcérine a kamuflujete :grinning: :grinning: :grinning:
ale to by si musela bývať v nejakom zapadákove :wink: :wink: :wink: :wink: ale tetky vedia riadne klebetiť... :slight_smile:
@st2 ja myslím, že 3krát denne tá 20tka musí byť dosť... B-čka máš aj bežne v strave... ja v podstate užívam max. cca 50mg - vraj dávka nad 100 je už pod dohľadom lekára... :wink:
15. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, inspirovali ste ma a zacala som si teplotu merat aj ja :slight_smile: Som s toho jelen teda, ma to vyzerat takto? Nemam moc male rozdiely v tych teplotach? http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
15. čer 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana jestli ovulka probehla a vajko se uvolnilo, tak by ti tepota mela jit nahoru aspon o 2-3 stupne nad ramec tvoji klasicke teploty...zatim to na ovu nevypada, ael jeste muze stoupnout,drzim palecky:slight_smile:zitra uvidime vic:slight_smile:tesime se
15. čer 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm a to som si vzdy myslela, ze mam ovu 14 den, kedze mam presny 28 dnovy cyklus a okolo 14 dna citim bolest v podbrusku. NO budem merat aj nadalej a dufat, ze to tie grafy potvrdia. Merate stale v rovnaku hodinu? Cez tyzden sa mi to da, ale cez vikend, to vstavam okolo obeda :grinning:
15. čer 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no jeste je takova moznost, ze ovulace probehla, bo teplota sla dolu, ale ja mela neco podobneho minulymesic a me tu rikali, ze se asi neuvolnilo to zlute telisko.:frowning2:bo mi nesla teplota hore..
Nejlepsi bude, kdyz tu zitra zastihned od rana Lauritku, ta je super a poradi:slight_smile:))
16. čer 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě si ovu dává načas..mě docela napíná čekala jsem že to dneska stoupne http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 :slight_smile:) tak ještě dneska tulení když včera nebylo nic hihi
16. čer 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
hnusoba jedna teplotova :angry: si robi zo mna asi srandu :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
16. čer 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna dakujem za info, tiez som este patrala, takze dva krat denne to bude stacit :wink:
16. čer 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no nejak sa jej nechce, asi cakala este na dnesne tuleni :wink:
16. čer 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko babule....tak ja takto..keby sa tak drzala veeellmi dlho :slight_smile: no do mrcchy este daleko :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/34a754
16. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 to je v pohodke len o trolinku si klesla ..zajtra zase stupnes :slight_smile: nemozes ist ako raketa :grinning:
16. čer 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby....tak ja som v prdeli :frowning2: :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
16. čer 2011 v 07:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 jeeeeeeeeeeee ty krasne stupas, uplne ze ukazkovo :dizzy_face:
no ved silno dufam ze to pojde hore, musi a basta :angry:
16. čer 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek