• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka jéééj, další, co mi to píše :grinning: To by mě asi odvezli do blázince :grinning: :grinning: :grinning: Ale byla bych i za ně ráda, ale teda :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka holky, nestrašte mě :grinning:
16. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka hmmm, no je to nejak dlho , a na druhy den po pozitivnom teste si este testovala ?? 14 dC ??

uz to malo stupnut.. ale este sa kludne mozte posnazit, hlien sa meni uz aj v den ovu,, tak pocitam, ze zajtra teda uz musis stupnut.
16. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no já jsem testovala vždy odpol..takže ten test kde mám + byla tak nějak stejná ale ne víc jak kontrolní a druhý den jsem dělala dopol a přišlo mi že to trošku kleslo že to bylo mín... mám vždy za 48 hodin, čekala jsem dnes, že stoupne...
16. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted avy tu klebetite, takoveho cteni jdu do toho :grinning:
16. čer 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa no teeeeeda tak to ti poriadne stmavla od vcera to na 10DPO su poriadne kolaje :grinning: no neviem-neviem ci nebudu dve miminka...kazodpadne nech je vsetko v poriadku ...citis nejake tehu priznaky?? :slight_smile:
16. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka co lauri chystame sa aj my na take kolajnice???ides zajtra testnut??
16. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa nechci te strasit, ale vazne by me zajimalo, ze ze kolik si tech vacku shcovavas v sibe:slight_smile:)to jedno nebude:slight_smile:)krasne dve carky uz od vcera a moc velka graulace:slight_smile:)kolikatkovy test?10, 20?
16. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana
ja už nekojím.
Rodila som sekciou a s mliečkom som mala problémy, tak tak 2 a pol mesiaca mal moje a to som musela stále prikrmovať.

Meriam aj teplotku, už som si zvykla.
A o prvé sme sa snažili 3 mesiace.
Vy sa od kedy snažíte?
16. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa
Jééééj, gratulujem, nádherné čiaročky. :wink:
16. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, môžete sa pozrieť na mňa? neviem, či mám nádej:
http://www.fertilityfriend.com/home/mykaellle
16. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mykaellle ja bych rekla, ze jeste ano urcite, nesmi spadnou odlu pod 37 a uz vubec ne pod 36,8:slight_smile:)
ted se nestresuj a odpocivej:slight_smile:)
16. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , ahoj...
Lauri však je blbosť že môžem byť po ovulácii a mne ani o Ň nejde teplota vyššie...
veď to jedine že folik praskol a NIČ - žiadne žlté teliesko... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jedine že žlté teliesko ZMIZLO a vajko išlo na vandrovku... :confused: :confused: :confused:

ja tu nad tým stále rozmýšľam...nedá mi to pokoja... veď aj lekári sa môžu mýliť...
:confused:

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

písala som aj do 2 poradní, kde sa venujú aj BT - elep a fertility.sk - no zatiaľ neodpísali...
škoda, že som ešte nepožiadala o HP v na 14.DC - to som ale vtedy uverila dr. že je všetko OK
16. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby....tak som doma od dokiho a tento mesiac to asi fakt vyzerá na anovulák :frowning2: nevidel nič a to som 22DC... :frowning2: ale pochválil ma za meranie BT a zobrala som mu ukázať aj grafy....a tak ma pochválil že som si prišla na problém sama a predpísal mi clostil na dva mesiace :slight_smile: som sa ho pýtala že či nemôžem mať PCO a on že nie,že na to to nevyzerá :slight_smile: takže možno budem mať na bud. mesiac chorvatské babätko :grinning:
16. čer 2011 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna mna tak napadlo, to co videla predtym ako folik, nemohla to byt trebars len obycajna cysta? :fearful: iba to by mne osobne vysvetlovalo, preco nie je zlte teliesko... :fearful: :zipper_mouth:
16. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jen 10, proto je asi tak silná :wink: A bude z toho jeden bráška - nebo jedna sestřička :grinning: Jinak by mě fakt do toho blázince odváželi :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa jeej, krasne dialnice :slight_smile: blahozelam
16. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 zajtra testujem ci este bude pregnyl :wink:
16. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :dizzy_face: super. aspon jeden normalny lekar :wink: co uznava BT.
16. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ahoj, ja som si tiez nasadila soju i ked beriem carbimazol na stitku. sara vravela, nech to radsej nekombinujem, ale mi to nedalo... ze co ked motyka vystreli :slight_smile: teraz si ma vyplasila s tymi vysledkami....tak uvidime, dalsiu kontrolu mam znova za 2 mesiace....
@lauritka zajtra hned z ranneho lauri :slight_smile: drzime palce!
@sarafortuna je to blbost podla mna, teploty sa MUSI zvysit po ovulke. este som taky pripadna tehu graf nevidela.. :slight_smile:
16. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tam študoval moje grafy a ten s clostilom sa tešil že mi tak zabral a že to bol nástenkový graf :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Dakujem, no bojim sa po 2 rokoch sklamania..
16. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no je to len 8 dpo, tak hlavne aby tam nebol uz pregnylovy duch.. na tehu je to skoro- to testnem v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , ale cysta nie je VO vaječníku ale NA nom, nie?
zväčšila si vaječník a folik je vo vnútri... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@lauritka
šak aj mne to vychádza že blbosť... uvidím, čo mi odpíšu z tých stránok, kde "uznávajú" BT
ale mne to sedí - že práve v čase ovulky mi začína to špinenie a krv...
teraz mám 3.den dufik a krv ani špinenie nemám (no zatiaľ) a aj cítm podbruško ako kedysi za starých čias po ovulke, ale to môže byť dufíkom (no som pripravená aj na krámy :wink: )
16. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a poslala si im graf ??
16. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka . zatiaľ som sa ich iba pýtala, či vôbec môžem mať takú NEDOSTATOČNOSť žltého telieska že po prípadnej ovu mi vôbec nevzrastie BT...

ono, ked sa na to pozriem z pohľadu mojej dr - neveriacej na BT - tak to sedí.. a to ma štve, že nemám iný dôkaz než moje grafy...

surfovala som po nete, a nič vierohodné som nenašla, hoci v niektorých článkoch bola veta, že niektorým ženám nemusí vzrásť BT po ovulácii
16. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
ono asi najrozumnejšie je naivne veriť doktorke... a prípadne tieto cykly brať ako ovulačné a neúspešné - aby som bola kľudnejšia
16. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek