• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe Jo také cykly by som aj brala, bo pri tých dlhých sa človek načaká.
:slight_smile:
No kortikoidmi ma dopovali, bo som mala zápal tvárového nervu a ochrnula mi ľavá polka tváre. A kortikoidy sa podávajú, aby sa stratil opuch. Oni pomôžu, no majú kopu nežiadúcich účinkov.
20. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka keby som skusila ovu test?? :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no dobre teda budem meriat a cakat...co bude... :wink: lauri takze ty tiez nemavas plodny hlien??hmm..ževraj bez neho to nejde..otehu... :unamused: neviem..co ty na to??
20. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@sasena033 no je to zatiaľ slabučké a to svetlo tam trošku vadí.....ale budeme zajtra múdrejší :wink: :wink:
20. čer 2011 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAFTE BABY no vidim,ze pozitivne spravy tu budu asi az zajtra :wink:
inak mne meska jeden den ale asi uz dojde mrcha....test je negativny...len to uz fakt nechapem nikdy nepride neskor ako na 28dc min.mesiac dosla 25dc.... :rolling_eyes: a dost neskoro som mala ten soplovy hlien...ale nic som nemerala,tak ani neviem ci bola ovu alebo nie.... :confounded:
20. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tem moj fotak nevioe fotit zblizka vzdy rozmazane vrrrrrrrrrr :angry:
20. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/deyana/grafy.aspx?c=634418784000000000

tak my asi ve středu odlétáme na dovolenou, to budu asi 11dpo tak si pohrávám s myšlenkou, jestli testnout nebo to nechat až se vrátíme, to bych byla 1DC nebo 18DPO..

@lauritka dušík by byl, tak uvidíme jak zítra :slight_smile: budu držet palečky
20. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janula123 fuu...ale teraz už je to v poho....tak už nech tie nežiadúce účinky vyprchajú :angry: ja som ten cyklus s clostilbegytom mala krásne ukážkový a dokimu som to ukazovala a povedal že krásne nástenkový a tak mi predpísal ďalší recept na dva mesiace :slight_smile: tak už sa neviem dočkať mrchy,nech už začneme nanovo.....a na bud.mesiac ideme na dovču a ako som tak počítala tak akurát vtedy by sa malo uhniezďovať miminko :grinning: :grinning: tak dúfam že budeeeee :grinning:
20. čer 2011 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 skús odfotiť makro alebo režim jednotlivých snímok....tie lepšie zaostrujú :wink:
20. čer 2011 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
Jéj, to Ti závidím dokiho. To je fajn.
Môj doki mi povedal, že keď som jedenkrát otehu, tak aj druhýkrát to pôjde. a že nejako to spolu zvládneme. A nič nerobí. To aby mi zobral krv na hormóny, som ho musela k tomu pritlačiť, ani na sono ma neposlal, bo jeho sa mu pokazilo. No ako mi skončí ms, tak k nemu nabehnem. tak uvidím, ako sa zatvári.
A ešte mi povedal, že mám počkať do leta so snažením, bo som po sekcii a lepšie počkať, v lete by to bolo 2,5 roka po cisárskom.

No my sa snažíme od augusta min. roku. Hrozne som chcela nadviazať na materskú. bo ja pracujem na rizikovom pracovisku a to by znamenalo so snažením skončiť. :frowning2:
20. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana skus testnut........ja by som to nevydrzala ceeeelu dovolenku :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 No tak asi testnu teda zítra, když já nevííím :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ďakujem, :wink:
Normálne Ti závidím dokiho. :grinning:
Ja ke´d som môjmu hovorila o meraní BT, tak nepovedal nič. A netváril sa nadšene.
joj, tak to moc držím palce, nech sa na dovolenke pekne uhniezďuje. :dizzy_face:
20. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 a to po sekcii treba tak dlho čakať? :confused: :confused: to som nevedela :confused: môj doki je taký že pokecá,zasmejeme sa spolu ešte kávička chýba :grinning: :grinning: a vždy mi všetko pekne vysvetlí....mi už aj hovoril že dáme nejaké vyšetrenia a ja že skúsime najprv clostil a po lete uvidíme....nechcem to tak tlačiť a možno mi stačí fakt len clostil a nebudeme musieť lietať po vyšetreniach....ale priateľ hovoril že nie je problém spermiogram :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 no mne môj doki hovoril že nie každý lekár uznáva BT....nechápem prečo,veď tak žena spozná ako funguje telo a všetko okolo toho....ten môj dokonca chodí na koníka :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana a čo keby si si zobrala testík na dovču a testla tam.....keby boli dve // tak by to bola vaša najkrajšia dovolenka :wink: :wink:
20. čer 2011 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe To máš super.
Náhodou nie si z BA, že? :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ovu test vybehli naraz len je podstatne slabsia..no uz nejdem dotoho sprtat uvidime ci z toho daco bude :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 nie som zo Šale...ale aj ja som vymenila troch doktorov kým som našla tohoto :grinning:
20. čer 2011 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja som dnes akosi mimo, stále čumím do blba.
Som u našich a aj otec sa pýtal, že čo mi je.
Už aby bolo po ms a pôjdeme ´dalej.
20. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana zato nic nedas..testni doma...a ak nic tak ho vezmina dovolenku :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Joj, tak to verím. Ja som tomu svojmu ešte chcela dať šancu. No uvidím, ako sa zachová.
20. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no už len čakať do zajtra,júúúúj,som zvedavá a držím palčeky veľmi a keby ste mali dve // aj s lauri tak budete mať rovnaký termín :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 Držím všetky palce, aby to vyšlo. :wink:
20. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe v skutocnosti je o stupen est etmavsia ako to odfotilo... a verim LAuri z ebudeme spolu...urcite :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 aj ja mávam takéto blbo čumiace dni....ale zajtra bude lepšie :wink: :wink: skús povedať dokimu o tých tvojich dlhých cykloch a trošku to prifarbi...a ak ti teda povedal aby si ešte počkala,tak mu povedz ýe dobre ale chceš si dať dovtedy doporiadku cykly....však on nie je vo vašej spálni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2011 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 test je vždy tmavší ako fotka....preto nehádž flintu do žita,čo ak vystrelí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2011 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak uz som aj spat od doki, tak ovu potvrdena :dizzy_face:
len tam bola taka ina doktorka som ju videla prvy krat v zivote, taka zvlastna, nic nepovedala iba som sa spytala ja ci teda ovu bola, a ona z ano, ze vajecniky mi teda pekne reaguju na ten clostil a mam v nom pokracovat ak sa nic neudeje aj pol roka :confused: no uvidim ako skoncim tento cyklus lebo mne ten moj doki nic nepovedal teda sme sa nedohodli na ziadnom dalsom postupe

@sasena033 no aj ja tam mini dusika vidim, aj teplotka je dobra tak nech silnie betar jeden
@lauritka tak negativny :angry: :angry: tak ale pokles bol podla grafu, tak este vyckaj snad sa objavi ciarocka
20. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Minule som mu hovorila o tých cykloch a pýtam sa, že či to je normálne a on že nie je a nič so mnou nerobil, hlavné, že cyto bola na 1 a z kultivácie mi niečo našiel a to preliečil.
A ja počula, že po sekcii, môžeš po roku už, alebo roku a pol, otehu.
A keď som otehu, tak mi ťuťumuťu neodporúčal, a to som nemala žiadne problémy. On je asi celkovo divný.
20. čer 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tesim sa tak ze vsetko ako ma byt :slight_smile: asi ma dovolenku aj mojj ma az do polky jula zastupuje ina :slight_smile: neboj naco s adohadovat mcha uz nesmie prist :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek