Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

elebe
20. čer 2011

@st2 no vidíš takže super....ja som tiež tak bola...tento mesiac bez ničoho a anovulák ☹ ale aspoň vieme kde je problém a už mám doma recept na clostil.... 😀 😀 tak dúfajme že tebe ho už nebude treba a budú dve // 😎 😎

elebe
20. čer 2011

@janula123 tak sa naňho vyprdni a hotovo 😠 😠 netreba váhať,lebo sa to bude len naťahovať a nič z toho.....ja keď som dokimu povedala o tých dlhých cykloch....tak povedal že to je zvláštne ale nie nenormálne a hneď sme aj prišli na problém vďaka BT.....však kočky z BA ti určite niekoho dobrého poradia 😉

zucana
20. čer 2011

babce a co si myslite o mne? teda o mojej situacii 😀

deyana
20. čer 2011

@elebe vidíš, to mě vůbec nenapadlo testit tam.. 🙂 asi to tak udělám, jen budu muset tajně, nechci aby byl manža zklamanej, kdyby to nevyšlo.. a kdyby vyšlo, tak bych mohla nachystat nějaký překvápko 🙂

janula123
20. čer 2011

@elebe Asi máš pavdu.
No chcem ešte vidieť jeho reakciu, ke´d tam pôjdem.
A medzitým budem sondovať po ´dalšom.

😀

st2
20. čer 2011

@sasena033 nie nie on robi sona len stvrtok a piatok a mne to tento cyklus nevychadzalo, minuly tyzden by som tam bola moc skoro a tento tyzden zase neskoro, tak to vymyslel ze sa na mna pozrie ina doki
ale tak hlavne ze mi potvrdila to co aj ukzauje grafik a jasne mrcha uz nesmie prist, len ma mrzi ze som sa nespytala ako vyzera sliznica 😠 som zabudla

elebe
20. čer 2011

@deyana no ja to asi tak budem robiť na bud.mesiac....že budem testiť na dovolenke...lebo mne má príjsť mrcha v posledný deň dovolenky alebo deň potom.....takže okolo 30.-31.7. a keď aj náhodou nebudeš mať dve // tak to budeš brať tak lepšie,lebo na dovolenke je každému dobre 🙂 🙂

elebe
20. čer 2011

@janula123 však ty vieš....v tomto ti môžeme len poradiť,ale ajtak si človek urobí podľa seba....ja niektorým doktorom nerozumiem 😕 😕 😠 ja sa s tým mojím bavím ako s kamoškou 😀

zucana
20. čer 2011

baby je mozne ze bych bola tehu a test uplne negativny? po kolko DPO vidno 10tkovy test???

elebe
20. čer 2011

@zucana a kolkáta DC si teraz? a koľko si DPO?

sasena033
20. čer 2011

@st2 aha..no ale potvrdila to co si uz vedela 🙂 musi byt aj sliznica ok....neboj a ekdy ides testnut??

st2
20. čer 2011

@sasena033 asi v sobotu najskor, to budem 11 dpo, uvidime
ako najradsej by som testila hned ale to by bolo uuuuuplne zbytocne
ozik bolia ta prsia? alebo take nieco, lebo mna zvyknu vzyd bolievat a teraz zatial nic 😕

zucana
20. čer 2011

@elebe no som 29DC a mrcha chodi najneskor 28DC min.mesiac 25DC ovu mavam cca 17DC ale tento mesiac som nemerala ani ovu testy nerobila...takze neviem kedy bola.... 🙄 ci vobec

sasena033
20. čer 2011

@st2 praveze nic mi nieje...takze myslim z eplany poplach..obcas podbrusko s aozve ale inak nic teotenske 🙂

zucana
20. čer 2011

@sasena033 a ty si kedy mala presne ovu?

nat28
20. čer 2011

@lauritka kolky DC si? Pytam sa preto, lebo ked som ja bola tehotna, citlivy test mi nic neukazal ani na 12 DPO a to som pritom cakala dvojicky, takze nehadz flintu do zita. Ja som vtedy mala // az na 14 DPO.

strihalka
20. čer 2011

jeee, no nez se clovek docte, ze ako je na tom lauritka a saska.........chci videt dve carky a u obou🙂)

nat28
20. čer 2011

Dobre ranko kocky. Neviete preco ma pobolieva podbrusko obcas ked ovu uz bola? Potvrdena BT, testami aj hlienom. Som len 4 DPO

st2
20. čer 2011

@nat28 mna tak isto bolelo brusko kratko po ovu, normalne ako na mrchu, potom ma pichalo, ale teraz uz je dobre uz to preslo, asi je to normalne ze to vajko sa tam gula svojou cestickou

lauritka
20. čer 2011

@nat28 11 dpo... 🙂

nat28
20. čer 2011

@st2 juj bodaj by to bolo vajko oplodnene co sa mi tam gula. 😀 Ja neviem ako sa nemam pozorovat prilis. To chce nadludske usilie...pamatam si ze ked som bola tehu, uz asi cca tyzden po ovu som bola stale strasne hladna,ale ze neuveritelne. Tak ako sa mam prinutit nepozorovat sa o par dni ze ci som hladna? 😀 Ty si kolko DPO?

nat28
20. čer 2011

@lauritka no vidis, ked ja som s 2 vajkami nemala nic ani len 12 DPO s citlivym testom, tak ty sa nemusis 11DPO s 1 vajkom a negativnym testom ani len zapodievat. 😉

st2
20. čer 2011

@nat28 no ja som dnes 6dpo a veru daco mi hovor ze aby som sa nepozrovovala, ale jediny priznak co mam iny ako obvykle je ze ma nebolia prsia, tie ma inak bolia vzy, mozno je este skoro ale veru zatial ziaden naznak,

nat28
20. čer 2011

@st2 teba zvykli boliet prsia uz okolo 6 DPO? Mna zacali az viac ako 2 tyzdne po ovu. Len ten hlad som mala priserny, inak nic. Ale je pravda, ze vtedy som sa vobec nepozorovala. Nechapem ako som to dokazala 😕 Ty si tiez uz prisla o babatko? ☹

lauritka
20. čer 2011

@nat28 ale merala si BT ? vies presne den ovu ? 🙂

st2
20. čer 2011

@nat28 no ma zvyknu bolievat veru uz takto po ovu skoro, ved uvidime, a ja som mala len biochemicke, takze o babatko nie v tom pravom slova zmysle
ale pozorujem sa stale co je ine ako normalne a porovnavam

sasena033
20. čer 2011

@zucana 10,6 pozitivny test 🙂

lucinka1104
20. čer 2011

@lauritka lauri ja mam presne taký istý tieniek prave som robila axiom sranda že citlivý drahý test presne teda 2 mi vyšli negatívne a tento čo sa robí až po vymeškaní mi slabulinký ukázal len odfotiť sa žiaľ nedá ale ja mam naozaj toľko príznakov a nenahováram si ich ja som prave chcela isť teraz do roboty lebo nemáme vôbec peniaze no mam staršnú kovovu pachuť v ustach je mi naozaj staršne ,ale staršne zle do poobedia do seba takmer nič nedostanem stmavli mi dvorce stale cikám a som hrozne podráždená chudence deti dnes som do nich tak ručala ale ja som to mala pri oboch takéto hysterické zachvaty a vkuse som bola podraždená snad sa dokážem kôli drobcom kontrolovať ešťe mam jeden ale kedže tienik je takmer neviditeľný tak testnem v stredu rano okolo 4, 00 odchádzame autom do grecka to bude cesta Timeika v aute v vrieska luky robí zle a ak ja ešťe tehu jáj držím ti silno palce viem dobre čo všetko maš za sebou .......ked sa tak dlho neuspešne snažíte už aj maš aj mená prychystané či nie?

nat28
20. čer 2011

@lauritka vtedy som BT nemerala, potratila som februar tohto roka, ale merat BT som zacala az teraz, moj 1. cyklus BT. Ale vtedy viem kedy som otehotnela, lebo som nahodne bola na sone vo Ferticente a tam obrovsky folik, dr povedal ze do 2 dni max bude ovu. No vtedy sme sa milovali len raz, potom az po ovu.

nat28
20. čer 2011

@st2 ale kazde tehu moze byt individualne, aspon mi tak vravia vsetky kamaratky ktore uz maju aspon 2 deti. Ze co tehotenstvo, to ine priznaky. Ktory DPO zvyknes 1.krat testovat? Ty beries clostil?